شوخی با نام بازی ها

armin-ahr

کاربر سایت
Nov 11, 2010
53
نام
آرمین hr
جالب بود دوستان > گاه گداری میام اینجا و کلی میخندم دمتون گرم همیگی .

قربون داداش
همیشه واسم سوال بوده چرا اکثر آدما حتی فردوسی پور تو تلویزیون میگن کیریس رونالودو مگه رونالدو بازیکن خوبی نیست؟ :d

حالا میرم تو کار چندتا اسم

tekken: پره تیکه! (به خصوص آنا و نینا! :d)
mafia: ما که رفتیم آسیا! :d
trasformers: میو میو عوض میشه (منظورم کارتن گربه هس اگه دیده باشین :d )
winterbottom: مردی که از یه دماغ آویزونه :d
super meat boy: راسته گوساله ی شنگول :d
wheelman: چرخ نر اسم قسمت دوم بازی چرخ مادس (wheelwoman :d )
xman: اگه بیان ایران بالاخره تو یه پارتی میگیرنشون :d

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
همیشه واسم سوال بوده چرا اکثر آدما حتی فردوسی پور تو تلویزیون میگن کیریس رونالودو مگه رونالدو بازیکن خوبی نیست؟ :d

هر کسی یه عشقی داره و عشق منم کریس . چون بیشتر خصوصیات و جاه طلبیات کریسو دارم و با خودش و اخلاقش زندگی میکنم و دوسش دارم خیلی خیلی زیاد . حالا 124 هزارتا ... بیان بگن بده چون من تصمیم میگرم برا خومدم ، پس من میگم خوبه و اصلا ذره سوزن نظر دیگران برام مهم نیست رو کریس چون من باید قبولش داشته باشم نه کسی دیگه . کسی دیگه نظر خودشو داره و برا خودش محترمه نه برا همه چون ممکنه به اون نظر جز خنده و ... کاری دیگه کنه طرف مقابل . اگه اینارو گفتم فقط برا اینکه بگم نظر هر شخصی برا خودش مهمه نهایت کاری که ما میکنیم دیگه به طرف مقابل توهین نکنیم و نظرشو به سخره نگیریم همین و اینم به خاطره انسانیت هستش .

armin-ahr

کاربر سایت
Nov 11, 2010
53
نام
آرمین hr
هر کسی یه عشقی داره و عشق منم کریس . چون بیشتر خصوصیات و جاه طلبیات کریسو دارم و با خودش و اخلاقش زندگی میکنم و دوسش دارم خیلی خیلی زیاد . حالا 124 هزارتا ... بیان بگن بده چون من تصمیم میگرم برا خومدم ، پس من میگم خوبه و اصلا ذره سوزن نظر دیگران برام مهم نیست رو کریس چون من باید قبولش داشته باشم نه کسی دیگه . کسی دیگه نظر خودشو داره و برا خودش محترمه نه برا همه چون ممکنه به اون نظر جز خنده و ... کاری دیگه کنه طرف مقابل . اگه اینارو گفتم فقط برا اینکه بگم نظر هر شخصی برا خودش مهمه نهایت کاری که ما میکنیم دیگه به طرف مقابل توهین نکنیم و نظرشو به سخره نگیریم همین و اینم به خاطره انسانیت هستش .
آقا شرمنده چرا بهت برخورد:(، فکر کنم سوتفاهم شد، من فقط با تلفظ اسم طرف تو ایران شوخی کردم نه اینکه بگم بازیکنه بدیه اتفاقا از نظر خیلیا (که من رو هم شامل میشه) بازیکن بسیار عالی هست اما تلفظ اسمش صرفا تو ایران بعضی اوقات ناجور به نظر میاد وگرنه من قصد توهین به نظر شما رو نداشتم ;)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آقا شرمنده چرا بهت برخورد:(، فکر کنم سوتفاهم شد، من فقط با تلفظ اسم طرف تو ایران شوخی کردم نه اینکه بگم بازیکنه بدیه اتفاقا از نظر خیلیا (که من رو هم شامل میشه) بازیکن بسیار عالی هست اما تلفظ اسمش صرفا تو ایران بعضی اوقات ناجور به نظر میاد وگرنه من قصد توهین به نظر شما رو نداشتم ;)

آرمین جان من ناراحت نشدم داداشم شما راحت باشین خدایی ناراحت نشدم . نمیدونم شاید جوگیر شدم اونارو نوشتم بیخیال . من جنبه شوخیم بالاست همه منو میشناسن تو فامیل اشنا و دوستام .

armin-ahr

کاربر سایت
Nov 11, 2010
53
نام
آرمین hr
آرمین جان من ناراحت نشدم داداشم شما راحت باشین خدایی ناراحت نشدم . نمیدونم شاید جوگیر شدم اونارو نوشتم بیخیال . من جنبه شوخیم بالاست همه منو میشناسن تو فامیل اشنا و دوستام .
قربان U به هر حال عذر میخوام قصد توهین به فرد نبود شوخی با زبان فارسی بود که مشابهشم داشتیم ;)

a l i 360

کاربر سایت
Oct 25, 2012
6
نام
ali
چیز جدیدی بود ایول

---------- نوشته در 07:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:00 PM ارسال شده بود ----------

بابا hitman که یه کالاست بارکدشو ندیدی؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
کافیه به جای نیمی از اسم بازی کاسکو بزارین یا اخرین غذایی که خوردین!!!!!(گلابی و شفت و خار هم جواب میده):D
call of golabi:ندای گلابی
hitman ghormesabzition:هیتمن قرمه سبزیسازیون
nfs under khar:نید فور اسپید زیر خار
new super shaft bros
.
..
.
.
...
........
بعضی اوقات فحش هم جالب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند