شما در بازي بيشتر به چه چيزي اهميت ميدهيد

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
سلام خواستم ببينم بازي باز ها بيشتر به چه چيزي اهميت ميدن از نظر gameplay;graghics;sound من خودم بيشتر به بازي هي که graghic بيشتر داشته باشن اهميت ميدم

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
كاملا مشخصه game play مهمترين عنصره و گرافيك در آخرين مرتبه قرار داره
مثلا شما فكر كن بازي la bad day گرافيكي مثل crisis داشت ولي بازم همون آشغالي مي شد كه بود

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
من اول به GamePlay بعد از اون به Sound & Graphic
البته دوستان این هم فراموش نشه که داستان و محیط هم خیلی مهم هستن
اگه یکی از این چند عنوان در بازی ها خوب رعایت نشه مطمئنا به بازی لطمه می زنه
پس نتیجه می گیریم که GamePlay - Sound - Graphic - Story - و خیلی چیزهای دیگه در خوب شدن بازی ها تاثیر دارن
پیروز و سر بلند باشیم%%

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
صد البته مشخصه که گیم پلی ارجحیت داره به گرافیک نمونش بازی half life 2 :episode 2 که با وجود اینکه گرافیکش برای سه سال پیش هست ولی از گیم پلی غنی بر خورداره تمام بازی هایی هم که این اواخر از شهرت زیادی بر خوردار شدن به خاطر گیم پلی خوب بوده مثل bioshock
, call of duty یا حتی بازی کرایسیس که خدای گرافیک بود گیم پلی خوبی داشت

masterchief

کاربر سایت
Dec 17, 2007
7
خب همه اینا که گفتی علاوه داستان که خیلی مهمه مکمل هم هستن.....من بیشتر به این اهمیت میدم که همه اینا کنار هم در حد خوبی باشن.....اونوقت یه کار خوب داریم!! البته اینم بگم داستان خیلی مهمه!! مثلا منسه سال پیشا یه بازی رو بازی کردم که از نظر فنی نمره متوسط هم نمی گرفت ولی داستان محشری داشت و نحوه روایت داستانش!...اسمش بودsecond sight میدونم خیلی هاتون بازی نکردینش ولی باید بگم با اینکه گرافیک بدی داره ولی همون روایت داستان آدمو تا آخر میکشونه......

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
مطمعنا داستان و گیم پلی حرف اول رو میزنه
اما من عشق گرافیک و دمو هستم
رو PC اگه یه بازی گیم پلی بدرد نخوری داشت اما گرافیک خوبی داشت
میرفتم تو فایلها دمو ها رو میدیدم و تمام :cheesygri
اما الان تو 360 اگه گیم پلی خوب نباشه به اجبار بازی میکنم تا دمو ببینم ( البته جدیدا یا بازیها کم دمو داره
یا انقدر بازیها خوب شده که دیگه فرقی بین گرافیک دمو و گرافیک گیم پلی به طور زیاد نیست)
بنابر این
حرف اول رو گیم پلی میزنه چون انگیزه رو برای انجام دادن بازی به وجود میاره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر