شما از (nfs) بعدي چه انتظاراتی داريد؟

SkeLeToR

کاربر سایت
Jan 11, 2006
31
تعجب ميكنم كه بعضي ها اصلا به يه قسمت مهم توجه نكردن و اونم سيستم تيونينگ Carbon هست كه يه تحول بزرگ تو دنياي تيونينگ اتومبيلهاست
همین جمله نشون میده که چقد با Tunning در اتومبیل آشنایی دارید ! میشه یه مثال بزنید که ببینم کجاش تحول بزرگ بود ؟! نکنه حتما اونی که 4 تا رینگ و Bumper خودت میسازی؟! NFS هنوز چندین مدل Bumper و Skirt و Spoiler هاشو عوض نکرده تنها چیزایی که تو Carbon عوض شده که به چشم میاد رینگاشه ! BodyKit هم برای هر ماشین داره که خوبه وگرنه به جز اینا هیچی نداره که تازه اینا هم چیزه خاصی نیست ! شما مثلا بازی MidnightClub3 رو نگاه کنید بازیی حدودا برای 3 سال پیش است ولی قسمت Tunning ش چقد وسیع و جذاب بود ! حتی شما ET رینگ و یا فاق لاستیک هم میتونستین تعیین کنید ! همون موقشم ماشیناش قسمت بندی داشت (Muscle , tunning , MotorCycle , Choopers , Exotic , ....) که مثل NFS:CARBON هم دست و پات رو نمی بست که مثلا شما وقتی Muscle انتخاب میکنین یه سری ماشینهای سری Tunning اصلا آزاد نشه و اینا و خیلی امکانات دیگه که NFS تازه داره از اونا استفاده میکنه و همشم تقلید از اون بازی هست ! من نمیخوام بگم که این بازی نسبت به نسخه های قبلیش بدتره چرا که نسخه های قبلی هم از HotPersuit2 به بعد همینطور داره NFS افت میکنه ! هر دفعه سطح بازی میاد پایینتر و از یه Game ه PRO خارج شده !
به نظر من سازنده گان NFS به خوبي از ايده هاي ناب براي خلق مسابقات جديد استفاده ميكنن و مسابقاتي نظير Drift , Drag , Canyon , Speed Trap و ..... دليل بر اين نظر هست
SpeedTrap که اصلا چیزی نیست که بخوایم در موردش صحبت کنیم ! Drag و Drift رو قبول دارم ولی با این حال میبینیم که توی Carbon مسابقه ی Drag نداریم. Canyon هم که یه تقلید 100% از فیلم Fast&Furious:TokyoDrift هست !

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من از نسخه اول NFS تا حالا همه شو بازي كرده ام
شما تنها کسی نیستی که از شماره اول بازی کردی!!!! منم از شماره اول بازی کردم!!!!

اين مطلب رو به صراحت ميگم كه سري NFS هميشه تو هر شماره نسبت به قبل پيشرفت داشت
صراحت حرف شما رو میشه تو درجا زدن های u2 و carbon دید
121.gif
220.gif

صد بار گفتم که nfs الان چند سالی هست که داره یکی در میون میزنه یعنی یک سال شاهکار، یک سال افتضاح مطلق
301.gif

اينكه يكي شب رو دوست نداره و يكي ديگه روز رو دليل نميشه كه اون شماره بد باشه
این بستگی به سلیقه شخصی داره، درست میگی

در مورد پليس تو Carbon بايد بگم از نظر هوش مصنوعي بهتر از MW هست
واقعا راست میگی؟؟؟؟
213.gif
213.gif

علت اينكه بعضي ها اينو احساس نكردن اينكه هيچ كدوم از مراحل بازي مختص رد كردن پليس نيست و اگه هم كسي در اين مورد شك داره بگه تا دليلشو بگم
عزیز من ، من درام میگم پلیس ها توی کربن فقط 3 بار افتادن دنبالم و بیشترین تایمی هم که دنبالم بودن 1 دقیقه بود ... توی mw پلیس های level 1 رو باید 2 دقیقه تلاش میکردی تا ازشون فاصله بگیری ، دلیلم کافی نبود!!!
اگر هیچ کودوم از مراحل بازی مختص پلیس نبود میشه بگی گرا اصلا از پلیس تو بازی استفاده شده؟؟؟مثل این میمونه بگی GTA :SA پلیس داره ولی اگر 5000 نفر هم بکشی بهت ستاره نمیده!!!! پس دلیل طراحی پلیس تو بازی چیه؟؟؟؟ لولو سره خرمن
197.gif

تعجب ميكنم كه بعضي ها اصلا به يه قسمت مهم توجه نكردن و اونم سيستم تيونينگ Carbon هست كه يه تحول بزرگ تو دنياي تيونينگ اتومبيلهاست
میشه تحول عظمیش رو بگی؟؟؟ ما که هر چی گشتیم تحول عظیم توی قسمت تیونینگ ندیدیم..... از U1 تا حالا 4 تا body kit تو بازی هستن!!!هنوز هم همون ها هست و چیزی اضافه نشده
13.gif

نظر شما اصلا براشون اهمیت نداره
ببخشید ، ببخشید نظر اون ها هم اندازه ک**فت بز نمیرزه .....

چون ما ایرانی ها قانون کپی رایت نداریم و بازی هاشونو کپی میکنیم شما ها شاید دوست نداشته باشی
چون ما قانون کپی رایت نداریم هر آشغالی انداختن جلومون باید بازی کنیم و ازش تعریف کنیم...چون اونا 60 دلار پول دادن ما 2 دلار

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
من موندم این EA خجالت نمیکشه هر سال پامیشه یه شماره جدید از این سری رو میده بیرون ! به نظره من mw افتضاح بود ولی کربن بهتر از mw بود ( دلیل به افتضاح نبودن نمیشه ! ) ، نیدفراسپید فقط U1 (البته بعد از Puorche Unleashed ) حتی U2 به اندازه U1 حال نداد با اینکه گرافیکشم بالاتر رفته بود ولی اون یه چیزه جدیدی بود کلی حال داد .. شما تصور تیون کردن و سپر و اسپویلر و رینگ بستنه تو U1 رو داشته باشید که با چه انرژیی این کار رو میکردم و آب از لب و لوچه هام آویزون بود تا ببینم چی در اومده و ببینم رینگم به 206 ـه تپلم اومده یا نه ! بعد تو کربن باید با بی حوصله گی به یه SLR رینگ ببندی ! اینم بگم 4 سری آخر NFS رو هم تموم کردم که دارم در موردشون نظر میدم نگید از راه اومد و یه چیزی گفتا . کلا به نظره من نزنه بهتره ، سنگینتره !

پ.ن 1 : منتظر عکسهایی از Babe های نیدفراسپید آینده قبل از (!) شاتهای بازی باشید !!!!

پ.ن 2 : هیچی همون Mia ـه خودم نمیشه :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
چون ما قانون کپی رایت نداریم هر آشغالی انداختن جلومون باید بازی کنیم و ازش تعریف کنیم...چون اونا 60 دلار پول دادن ما 2 دلار
جواد جان carbon آشغال بود؟
به نظر من بهترین همین carbon هستش
بس کنید دیگه موضوع تاپیک یه چیز دیگس قرار بود فقط بگیم دوست دارید nfs بعدی چجوری باشه هر کی هم دوست نداره شماره ی بعدیش بیاد پست نده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
یه عمری سره همه چیز جنگ بود مثل فایرفاکس و اپرا - 360 و ps3 و چلسی - منچستر - .... و هیچ کس به نتیجه ای نرسید! اینم مثل همون;)

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
این مشخص هست که کربن از mw بهتره چون هیجانش بیشتره ولی در کل به نظر من nfsu2 از کربن هم بهتر بود به چند دلیل یکی صدا گزاری بازی مخصوصا صدای ماشینها که خیلی میتونه باعث جذابیت بازی بشه توی UNDERGROUND2 واقعا بینظیر بود در صورتی که کربن و mw بیشتر صداگزاریشون تقلیدی از UNDERGROUND2 بود و به طور کلی میشه گفت کلا کربن mw تقلیدی از سری underground بودند:)

ببین دوست عزیز یکی از بزرگترین ایراداتی که به صداگذاری سری NFS میگرفتن این بود که صدای همه اتومبیلها شبیه هم بود و این اشکال تو MW حل شد و تو کربن بهبود بیشتری پیدا کرد(حالا نمیدونم شما از کجا میگین صداگذاری U2 بهتر بود شاید نسخه U2 شما به صورت اختصاصی از EA اومده :confused: :biggrin1: )

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
يكي از افتضاحاتي كه كربن به وجود آورده بود همين هوش مصنوعي بود.
من تو موست وانتد 60 درصد مرحله ها رو دستگير ميشدم و مجبور ميشدم دوباره بازي كنم ولي ت كربن دريغ از يه بار دستگير شدن :eek:

حالا كه صحبتش شد من به خودم ميگم راستي ما دستگيرم نشديم ببينيم چي ميشه؟؟؟؟؟
آيا مثل موست وانتد ماشينت بن ميشه يا نه يه طور ديگه ميشه.؟؟؟؟؟؟ :confused:

در ضمن اين همه هم گير ندين به شب و روز بازي ;)
خم شب خوبه هم روز....... برين اگه راس ميگسن اشكالاي ديگه رو تو جيه كنين ;)

حتي گرافيكش هم ضايع تر شده بود تو كربن ;)

اولا اینو مطمئن باش گرافیک Carbon از MW بالاتره
اگه اینو احساس نکردی برو یه سری به Gamr Spot بزن ببین گرافیک بازی چند گرفته(با توجه به اینکه یه سال پیش به گرافیک MW نمره 8 داده بود و اینو هم مطمئن باش که GS به گرافیک تکراری همون امتیاز قبلی رو نمیده)

اما در مورد هوش مصنوعی پلیسها:
تو MW اگه مواقعی که پلیسی دیگه دنبالت نبود و نزدیکی RoadBlock (پلیسهایی که راه رو میبندن) قرار میگرفتی عین گاو از جاشون تکون نمیخوردن ولی تو Carbon بلافاصله یکیشون از بقیه جدا میشه و دنبالت میکنه

مورد دوم هم اینکه تو Carbon تو Level های 4 و 5 موقعی که پلیسها شمارو گم میکنن تو بیشتر موارد بلافاصله به محلهای استتار میرن و منتظر میشن تا شما برین اونجا و اگه این مورد زیاد طول بکشه شروع به بررسی راهها میکنن ولی تو MW به هیچ وجه همچین چیزی نبود

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
همین جمله نشون میده که چقد با Tunning در اتومبیل آشنایی دارید ! میشه یه مثال بزنید که ببینم کجاش تحول بزرگ بود ؟! نکنه حتما اونی که 4 تا رینگ و Bumper خودت میسازی؟! NFS هنوز چندین مدل Bumper و Skirt و Spoiler هاشو عوض نکرده تنها چیزایی که تو Carbon عوض شده که به چشم میاد رینگاشه ! BodyKit هم برای هر ماشین داره که خوبه وگرنه به جز اینا هیچی نداره که تازه اینا هم چیزه خاصی نیست ! شما مثلا بازی MidnightClub3 رو نگاه کنید بازیی حدودا برای 3 سال پیش است ولی قسمت Tunning ش چقد وسیع و جذاب بود ! حتی شما ET رینگ و یا فاق لاستیک هم میتونستین تعیین کنید ! همون موقشم ماشیناش قسمت بندی داشت (Muscle , tunning , MotorCycle , Choopers , Exotic , ....) که مثل NFS:CARBON هم دست و پات رو نمی بست که مثلا شما وقتی Muscle انتخاب میکنین یه سری ماشینهای سری Tunning اصلا آزاد نشه و اینا و خیلی امکانات دیگه که NFS تازه داره از اونا استفاده میکنه و همشم تقلید از اون بازی هست ! من نمیخوام بگم که این بازی نسبت به نسخه های قبلیش بدتره چرا که نسخه های قبلی هم از HotPersuit2 به بعد همینطور داره NFS افت میکنه ! هر دفعه سطح بازی میاد پایینتر و از یه Game ه PRO خارج شده !

SpeedTrap که اصلا چیزی نیست که بخوایم در موردش صحبت کنیم ! Drag و Drift رو قبول دارم ولی با این حال میبینیم که توی Carbon مسابقه ی Drag نداریم. Canyon هم که یه تقلید 100% از فیلم Fast&Furious:TokyoDrift هست !

پس حدس من در مورد اینکه بیشتر شما از سیستم پیشرفته کربن بی خبرین درست بوده

خوب سعی میکنم یه توضیح مختصری بدم

اولین تحولی که تو کربن شاهدش هستیم سیستم Auto Scal هست که به بازیباز اجازه میده شکل بادی و رینگ و بادی سقف و Hood و Spoiler رو به صورت دلخواه تنظیم کنه که این تنظیم شامل اندازه و میزان فرورفتگی و خیلی موارد دیگه میشه

دومین تحول تو سیستم Custom طرحهایی هست(Visual ) که رو ماشین میندازیم
تو این قسمت میتونین همه طرحها رو به هر اندازه ای که میخواین تنظیم کنین و همینطور رنگشونو تغییر بدین و مهمتر از همه تصاویر رو بچرخونین و هر جایی از اتومبیل که دوست داشتین بذارین(در ضمن تنوع طرحها هم خیلی بیشتر از سریهای قبلی هست)
با این روش میشه اتومبیلها رو به زیباترین شکل تیونینگ کرد
در ضمن میتونی این جور تیونینگها رو بعد از اعلام نتایج مسابقه آواژنگ ببینی(البته بهترینهاشو)

اما در مورد تنوع مسابقات

اول اینکه مسابقاتی مثل URl و Street X رو اشاره نکردم که اینارو هم اضافه کنین
ولی میشه بگی ایراد Speed Trap چیه و یا اینکه چرا چیزی نیست(البته به قول شما)؟

اینو هم جای دیگه نگو که تو قسمت Canyon از Tokyo Drift تقلید شده
برو ببین کربن کی اومده و Tokyo Drift کی!!؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
به نظر من یکی از نکات منفی carbonداستان کوتاه بازی بود با اینکه یه سری جذابیت هایی هم داشت ولی خیلی کوتاه بود مسئولان ساخت این بازی باید برای سری بعدی به فکر یه داستان بلند تر و جذابتر باشنl

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
اولا اینو مطمئن باش گرافیک Carbon از MW بالاتره
اگه اینو احساس نکردی برو یه سری به Gamr Spot بزن ببین گرافیک بازی چند گرفته(با توجه به اینکه یه سال پیش به گرافیک MW نمره 8 داده بود و اینو هم مطمئن باش که GS به گرافیک تکراری همون امتیاز قبلی رو نمیده)

اما در مورد هوش مصنوعی پلیسها:
تو MW اگه مواقعی که پلیسی دیگه دنبالت نبود و نزدیکی RoadBlock (پلیسهایی که راه رو میبندن) قرار میگرفتی عین گاو از جاشون تکون نمیخوردن ولی تو Carbon بلافاصله یکیشون از بقیه جدا میشه و دنبالت میکنه

مورد دوم هم اینکه تو Carbon تو Level های 4 و 5 موقعی که پلیسها شمارو گم میکنن تو بیشتر موارد بلافاصله به محلهای استتار میرن و منتظر میشن تا شما برین اونجا و اگه این مورد زیاد طول بکشه شروع به بررسی راهها میکنن ولی تو MW به هیچ وجه همچین چیزی نبود

اولا من كاري ندارم گرافيك موست وانتد و كربن چند گرفته دوما هم به اين امتيازايي كه ميدن اصلا خوشم نمياد. اينم مثل همون GOW و DMC هست كه همزمان عرضه شدن ولي همه ي جايزه ها رو به GOW دادن.
درضمن من وقتي گرافيك موست وانتد رو رو آخرين درجه قرار ميدادم واقعا كه زيبا ميشد ولي كربن چي؟؟ ;) خودش گرافيك نداشت و گرافيكش هم كه ميبردي بالا هيچ تغييري نميكرد فقط ميتونم بگم افتضاح بود.

اين چيزا در مورد هوش مصنوعي پليسا تو كربن رو خودت تنهايي به نتيجه رسيدي؟؟؟؟؟

من ميگم همه هم ميگن همه هم ميدونن كه پليس تو موست وانتد چيزه ديگه اي بود.
اصلا يه نكته ي مثبت تو كربن نبود كه با موست وانتد مقايسه بشه و كربن بهتر از آب در بياد ;) ;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اینو هم جای دیگه نگو که تو قسمت Canyon از Tokyo Drift تقلید شده
برو ببین کربن کی اومده و Tokyo Drift کی!!؟
من کاری به بحث های این تاپیک ندارم و به هیچ موضوعی هم اشاره نمی کنم ولی در این موضوع که کار nfs فقط تقلید از چیز های دیگس شکی نیست. underground یک تقلید کاملا مشخص از فیلم fast and furious بود. most wanted هم با اضافه کردن چیز هایی مثل کند کردن تصویر و یا رد شدن از زیر تریلری و ... همش تقلید از بازی midnightclub هست.
در مورد سوالی هم که پرسیدی بهتره خود شما بری دنبال جوابت چون همه می دونن که کربن کی اومد و فیلم tokyo drift کی اومده! این بازی یک تقلید 100% از روی این فیلم بوده! حالا این موضوع که این فیلم حتی چند ماه زودتر از بازی کربن اکران شد رو می زاریم کنار ولی نکته ای که شما متوجه نشدی اینه که وقتی بخوان بازی ای رو از روی فیلمی بسازن سازنده بازی وای نمیسته فیلم ساخته شه بره سینما نگاه کنه بعد از روش تقلید کنه بلکه در همان حین ساخت فیلم با سازنگان بازی قرار داد بسته می شه;)
اينم مثل همون GOW و DMC هست كه همزمان عرضه شدن ولي همه ي جايزه ها رو به GOW دادن.
بابا شما دیگه کی هستی !:) شاهکاری مثل gow رو با dmc مقایسه می کنی؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
1. حداقل دو تا ماشین فراری هم توی بازی بزارن.
2. damage و تصادف و ضربه و ... توی بازی وجود داشته باشه.
3. IQ پلیسها خیلی بهتر از این بشه. { توی Carbon که اصلآ چیزی به نام پلیس وجود نداشت ! توی Most Wanted هم من بدبخت باید خودم دنبال پلیسه میکردم و التماس میکردم که آقا بیا منو تعقیب کن ! }
4. یا شب و روز با هم باشه یا فقط روز باشه.شب خالی حال نمیده !
5. زیاد داستان براش نسازن و مثل Hot Pursuit , High Stakes , ... باشه.
6. .....
ولی خدایی توی همه NFS هایی که بازی کردم , Hot Pursuit 2 از همه بیشتر بهم حال داد.آفتاب باحال و نقشه های عالی که فقط توی خیابون نبود و توی جنگل و کوه و ... هم بود.از همه مهمتر اینکه فراری داشت ! البته نسخه PS2 با نسخه PC زمین تا آسمون فرق میکرد.رنگ آمیزی نسخه PS2 نسخه PC رو میخورد و تصادفها و دمیجهاش هم خیلی بهتر بود.آشغال ترین و مسخره ترین نسخه هم به نظرم Under Ground 2 بود که فرقی با یکش نداشت.
به امید ساخته شدن Hot Pursuit 3 :
need_screen003.jpg

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
بابا شما دیگه کی هستی !:) شاهکاری مثل gow رو با dmc مقایسه می کنی؟

;) ;) ;) ;)

همه ميگن GOW شاهكاره ;)

من موندم كجايه اين GOW بهتر از DMC هست كه اينقدر رو سر ميگردوننش ؟؟؟؟؟؟ :confused: :eek:

اگه DMC گرافيكش بيشتر بودا ................... :( :( :(

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
1. حداقل دو تا ماشین فراری هم توی بازی بزارن.
2. damage و تصادف و ضربه و ... توی بازی وجود داشته باشه.
3. IQ پلیسها خیلی بهتر از این بشه. { توی Carbon که اصلآ چیزی به نام پلیس وجود نداشت ! توی Most Wanted هم من بدبخت باید خودم دنبال پلیسه میکردم و التماس میکردم که آقا بیا منو تعقیب کن ! }
4. یا شب و روز با هم باشه یا فقط روز باشه.شب خالی حال نمیده !
5. زیاد داستان براش نسازن و مثل Hot Pursuit , High Stakes , ... باشه.
6. .....
ولی خدایی توی همه NFS هایی که بازی کردم , Hot Pursuit 2 از همه بیشتر بهم حال داد.آفتاب باحال و نقشه های عالی که فقط توی خیابون نبود و توی جنگل و کوه و ... هم بود.از همه مهمتر اینکه فراری داشت ! البته نسخه PS2 با نسخه PC زمین تا آسمون فرق میکرد.رنگ آمیزی نسخه PS2 نسخه PC رو میخورد و تصادفها و دمیجهاش هم خیلی بهتر بود.آشغال ترین و مسخره ترین نسخه هم به نظرم Under Ground 2 بود که فرقی با یکش نداشت.
به امید ساخته شدن Hot Pursuit 3 :
need_screen003.jpg

قربونه آدم چيز فهم :love: :love: :love:

حال ميكنيييييييييييييييم :-"

با هر چي كه گفتي موافقم ولي ديگه تو موست وانتد پليسا خودشون اعصاب خورد كن بودن ديگه لازم نبود بري دنبالشون ;)

اينجا رو ديگه يكم اغراق كردي :eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر