شما از (nfs) بعدي چه انتظاراتی داريد؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
1- كربن همش شب بود ولي موست وانتد روز داشت كه خيلي بهتر از شبه

3- مدت زمان بازي تو كربن خيلي خيلي كم بود درحالي كه موست وانتد خيلي بازيخور رو مشغول ميكرد و كلا حالي ميبرد.
4- تو كربن پليس هيچ نقشي نداشت و مرحله ها رو مثل آب خوردن ميشد رد كني در حالي كه تو موست وانتد چند تا از بخشهاي اصليه بازي به پليسا اختصاص داده شده بود و واقعا يكي از بخشاي جذاب بازي بود كه متاسفانه حذف شد.5- كربن 5 تا رئيس بيشتر نداشت و همش

اگه خواستي بازم هست طعارف نكنيا :biggrin1:
تو carbon که پلسیاش بیشتر بود
خوب همه ی این هایی که گفتی علاقه ی شخصیه خودت بود مثل شب و روز وکم بودن بازی بر عکس من شب رو بیشتر دوست دارم و بازیه nfs دوست ندارم مدتش زیاد باشه خسته کننده میشه اینا همش علاقه شخصی بود و......
طعارف که با هم نداریم بازم از علاقه شخصیت بگو:biggrin1:

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
خوب همه ی این هایی که گفتی علاقه ی شخصیه خودت بود مثل شب و روز وکم بودن بازی بر عکس من شب رو بیشتر دوست دارم و بازیه nfs دوست ندارم مدتش زیاد باشه خسته کننده میشه اینا همش علاقه شخصی بود و......
طعارف که با هم نداریم بازم از علاقه شخصیت بگو:biggrin1:

اصلا اينايي كه گفتم شخصي نبود ;)

اينا اشكالايي بود كه بازي داشت و از جذابيتش كاسته بود ;)

اگه بخوام علايق شخصيم رو توش دخالت بدم ديگه هيچي از كربن نميمونه كه بگم :biggrin1: ;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
اصلا اينايي كه گفتم شخصي نبود ;)

اينا اشكالايي بود كه بازي داشت و از جذابيتش كاسته بود ;)

اگه بخوام علايق شخصيم رو توش دخالت بدم ديگه هيچي از كربن نميمونه كه بگم :biggrin1: ;)
شب و روز بودن نظر شخصیه under grand 2 رو که بیشتریا دوست دارن شب بود شما میگی روز بهتره پس نظره شخصیه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
اه اه اه اين NFS:carbon چي بود زده بودن؟
خيلي افتضاح بود بابا. گندش رو در آورده بود اين يكي.......... ;)

این کربن فقط یه Canyon اضافه داشت مگه نه چیز خاصی نسبت به mw نداشت!;)

خیلی هم کم بود:biggrin1:
خیلی مغزشون نخودی تر بود نسبت به mw :) خداشاهده هر بار که با پلیس درگیر میشدم 3 سوت قالشون میزاشتم و کلا تو بازی 1 بار busted شدم ولی تو mw تا دلت میخواد nusted میشدم:biggrin1:
به نظر من هرچی میره جلوتر بدتر می شه خدایش هیچ کدومشون مثل آندر گرند Under grand2 نمی شه

افتضاح ترین سری از نظر من بود:biggrin1:

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
به قول امين تا دلت بخواد تو موست وانتد من دستگير شدم ولي همون يه باري كه امين دسگير شد هم من تو كربن دستگير نشدم :eek:

البته تعجبم نداره چون پليساش يكم كم داشتن :-" :biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
229.gif
229.gif
سیمر جان از اون حرف ها بود ....من تو کربن فقط 3 بار پلیس ها افتادن دنبالم که بیشترینشون 1 دقیقه تونست دنبالم بیاد

به نظر من هرچی میره جلوتر بدتر می شه خدایش هیچ کدومشون مثل آندر گرند Under grand2 نمی شه
U2 افتضاحی بیش نبود.... تو چند سال گذشته فقط و فقط MW ...

به نظر من اگر میخان سری جدید رو عین کربن بسازن بهتره درش رو تخته کنن برن

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
اين دوستاني كه ميگن Carbon خوب نبود و مثلا U2 بهترين بود يه دليل خوب بيارن

من از نسخه اول NFS تا حالا همه شو بازي كرده ام و اين مطلب رو به صراحت ميگم كه سري NFS هميشه تو هر شماره نسبت به قبل پيشرفت داشته
اينكه يكي شب رو دوست نداره و يكي ديگه روز رو دليل نميشه كه اون شماره بد باشه

در مورد پليس تو Carbon بايد بگم از نظر هوش مصنوعي بهتر از MW هست و علت اينكه بعضي ها اينو احساس نكردن اينكه هيچ كدوم از مراحل بازي مختص رد كردن پليس نيست و اگه هم كسي در اين مورد شك داره بگه تا دليلشو بگم

تعجب ميكنم كه بعضي ها اصلا به يه قسمت مهم توجه نكردن و اونم سيستم تيونينگ Carbon هست كه يه تحول بزرگ تو دنياي تيونينگ اتومبيلهاست

به نظر من سازنده گان NFS به خوبي از ايده هاي ناب براي خلق مسابقات جديد استفاده ميكنن و مسابقاتي نظير Drift , Drag , Canyon , Speed Trap و ..... دليل بر اين نظر هست

من فقط اميدوارم سيستم تيونينگ بازم پيشرفت كنه و تنوع در اين قسمت باز هم بيشتر از قبل بشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
به نظر من سازنده گان NFS به خوبي از ايده هاي ناب براي خلق مسابقات جديد استفاده ميكنن و مسابقاتي نظير Drift , Drag , Canyon , Speed Trap و ..... دليل بر اين نظر هست

اینهایی که گفتی خوبه ولی تو چند شماره ی اخیر تکرار شده(جز canyon);)

در مورد پليس تو Carbon بايد بگم از نظر هوش مصنوعي بهتر از MW هست و علت اينكه بعضي ها اينو احساس نكردن اينكه هيچ كدوم از مراحل بازي مختص رد كردن پليس نيست و اگه هم كسي در اين مورد شك داره بگه تا دليلشو بگم

از کجا میدونی هوش مصنوعیش بهتر بود؟؟
به نظر من mw هوش مصنوعیش بالاتر بود;)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
این مشخص هست که کربن از mw بهتره چون هیجانش بیشتره ولی در کل به نظر من nfsu2 از کربن هم بهتر بود به چند دلیل یکی صدا گزاری بازی مخصوصا صدای ماشینها که خیلی میتونه باعث جذابیت بازی بشه توی UNDERGROUND2 واقعا بینظیر بود در صورتی که کربن و mw بیشتر صداگزاریشون تقلیدی از UNDERGROUND2 بود و به طور کلی میشه گفت کلا کربن mw تقلیدی از سری underground بودند:)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
من که هر چی فکر میکنم نمیدونم چرا شماها از u2 خوشتون میومد:)
در مورد صداگزاریش هم به نظر من همشون مثل هم بودن و همشون خوب بودن!

کربن هم چون زود تموم شد فکر میکنین هیجانش زیاد بود اخه mw خیلی طولانی بود و اعصاب ادم رو خورد میکرد

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
229.gif
229.gif
سیمر جان از اون حرف ها بود ....من تو کربن فقط 3 بار پلیس ها افتادن دنبالم که بیشترینشون 1 دقیقه تونست دنبالم بیاد

U2 افتضاحی بیش نبود.... تو چند سال گذشته فقط و فقط MW ...

به نظر من اگر میخان سری جدید رو عین کربن بسازن بهتره درش رو تخته کنن برن
جواد جان نمیدونم ولی من خیلی با پلیس تو این نسخه مشکل داشتم آخه تا پلیس میومد یه کم نگزشته 17 تا پلیس میشدن
چرا حالا حمتون شاکی میشید یکی mw رو بیشتر دوست داره یکی ug2 یکی مثل خودم carbon
پس به نظر های دیگران نباید گیر داد چون هر کی یه نظر داره کلا اگه این جوری نبود همه ی آدم ها تو دنیا اخلاق هاشون شبیه هم بودن کاشکه نظر سنجی از این گزینه ای ها بود که من وقتی میگم carbon کله سایت نریزن سر من کم مونده بیاید در خونمون راهپیمایی(28بهمن روز سقوط carbon) مرگ بر س...:eek: :eek: :eek: :((

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد

من از نسخه اول NFS تا حالا همه شو بازي كرده ام و اين مطلب رو به صراحت ميگم كه سري NFS هميشه تو هر شماره نسبت به قبل پيشرفت داشته

تعجب ميكنم كه بعضي ها اصلا به يه قسمت مهم توجه نكردن و اونم سيستم تيونينگ Carbon هست كه يه تحول بزرگ تو دنياي تيونينگ اتومبيلهاست

من فقط اميدوارم سيستم تيونينگ بازم پيشرفت كنه و تنوع در اين قسمت باز هم بيشتر از قبل بشه

يكي از افتضاحاتي كه كربن به وجود آورده بود همين هوش مصنوعي بود.
من تو موست وانتد 60 درصد مرحله ها رو دستگير ميشدم و مجبور ميشدم دوباره بازي كنم ولي ت كربن دريغ از يه بار دستگير شدن :eek:

حالا كه صحبتش شد من به خودم ميگم راستي ما دستگيرم نشديم ببينيم چي ميشه؟؟؟؟؟
آيا مثل موست وانتد ماشينت بن ميشه يا نه يه طور ديگه ميشه.؟؟؟؟؟؟ :confused:

در ضمن اين همه هم گير ندين به شب و روز بازي ;)
خم شب خوبه هم روز....... برين اگه راس ميگسن اشكالاي ديگه رو تو جيه كنين ;)

حتي گرافيكش هم ضايع تر شده بود تو كربن ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
حالا كه صحبتش شد من به خودم ميگم راستي ما دستگيرم نشديم ببينيم چي ميشه؟؟؟؟؟
آيا مثل موست وانتد ماشينت بن ميشه يا نه يه طور ديگه ميشه.؟؟؟؟؟؟ :confused:

من 1 بار دستگیر شدم!
هیچی دقیقا مثل mw هست;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485

آفرین جاوید جان مثل همیشه منطقی نوشتی
کسانی که صفحه ی قبل گفتن nfs نده بیرون بهترهاین نظر شماها تو ایران هست, هزاران نفر تو دنیا هستن که خیلی دوست دارن سالی یه بار nfs بیاد بیرون نظر شما اصلا براشون اهمیت نداره چون ما ایرانی ها قانون کپی رایت نداریم و بازی هاشونو کپی میکنیم شما ها شاید دوست نداشته باشید ولی یه مصاحبه که درمورد سری nfs بود سازندش میگفت این که تب nfs نمیخوابه به خاطر اینکه gamer هارو زیاد منتظر نمیزاره:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر