ششمین جام FIFA13 این بار با شیوه ای جدید و تعدادی محدود

• Thread starter Thread starter al2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

آیا با برگزاری به این شیوه موافقید؟

• نه بابا سخته!

رای‌ها: 11 39.3%
  • سخته ولی ممکنه!

رای‌ها: 17 60.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    28
  • نظرسنجی بسته شده است .
سلام دوستان من به علت مشكل داشتن نتم نميتونم با هركسي بازي كنم براي همين هم نتونستم تو جامها شركت كنم
ولي اگه كسي خواست بياد دوستانه بزنيم :
psn id. : naserabdali36

اقا هیچکدوم از دوستانی که باهاشون بازی داشتم نتونستن بازی کنن امشب یه جور باید انجام بدیم این بازیارو که ۲هفته ای تموم بشه ۳ ۴ هفته دیگه ۱۴ میاد جام نصفه میمونه ها

دیشب reza2014 انلاین بود،گفتم بزنیم گفت صبر کن. نیم ساعت منتظرش موندم بعد هم رفت!
اون دوستمون assassins هم که الان 4 روز freind request رو تایید نکرده...
مهدی جان واقعا باید همچین لیگی فقط فقط فقط با افراد شناخته شده سایت برگزار میشد حتی اگه 8 تیمه میشد.
حالا هم اگر با مدیریت خودت قاطعانه برخورد نکنی مطمئنا این لیگ سرانجام خوبی نداره

اقا هیچکدوم از دوستانی که باهاشون بازی داشتم نتونستن بازی کنن امشب یه جور باید انجام بدیم این بازیارو که ۲هفته ای تموم بشه ۳ ۴ هفته دیگه ۱۴ میاد جام نصفه میمونه ها
حتی با دانیال هم نزدی فراز؟
من امروز من امروز قراره 2-3عصر باهاش بازی کنم شما هم قبل از من یا بعدش باهاش بازی کن
RGW1995 هم دیروز عصر آنلاین بود یه SMS بهش بده قرار بذار باهاش
دوست عزیزمونم
alirezahamid1 اگه امروز عصر میرسی بیا که هم با من بازی کن هم با فراز

دیشب reza2014 انلاین بود،گفتم بزنیم گفت صبر کن. نیم ساعت منتظرش موندم بعد هم رفت!
اون دوستمون assassins هم که الان 4 روز freind request رو تایید نکرده...
مهدی جان واقعا باید همچین لیگی فقط فقط فقط با افراد شناخته شده سایت برگزار میشد حتی اگه 8 تیمه میشد.
حالا هم اگر با مدیریت خودت قاطعانه برخورد نکنی مطمئنا این لیگ سرانجام خوبی نداره

دیشب با heroofiran بازی میکردم شما اومدی وسط بازی میگی بیا بازی کنیم . مگه قرار قبلی گذاشته بودی که اینطوری مدعی هستی ، موبایل که ندادی . کدوم پیام من معنی صبر کن داشت؟ امشب 11 -12 هستم

دوستان با خونسردی بریم جلو که سوءتفاهمی و ناراحتی پیش نیاد حالا امشب بزنید مشکلی نیست
شماهم علی جان فعلا با حسام بازی هفته دوم رو انجام بده تا شب که با آقا رضا میزنی

سایر دوستان هم با حریفهاشون هماهنگی کنن که این 3 دور انشاا... نهایت تا فردا عصر تموم بشه
کسانی هم که هیچ بازی انجام ندن وکلا هیچ خبری ازشون نشه و هیچ احترامی هم واسه وقت دیگران قائل نشن ازجام کنار گذاشته خواهند شد و کس دیگری جایگزینشون خواهد شد

ُسلام من با همه بچه های کاپ بازی کردم همه ام که دیگه هیچی نمیگم :) البته با اکثریت این assissan میگه من بستریم Al2 من بازی هفته بعدمو با یکی دیگه بندا

حتی با دانیال هم نزدی فراز؟
من امروز من امروز قراره 2-3عصر باهاش بازی کنم شما هم قبل از من یا بعدش باهاش بازی کن
RGW1995 هم دیروز عصر آنلاین بود یه SMS بهش بده قرار بذار باهاش
دوست عزیزمونم
alirezahamid1 اگه امروز عصر میرسی بیا که هم با من بازی کن هم با فراز

دوستان با خونسردی بریم جلو که سوءتفاهمی و ناراحتی پیش نیاد حالا امشب بزنید مشکلی نیست
شماهم علی جان فعلا با حسام بازی هفته دوم رو انجام بده تا شب که با آقا رضا میزنی

سایر دوستان هم با حریفهاشون هماهنگی کنن که این 3 دور انشاا... نهایت تا فردا عصر تموم بشه
کسانی هم که هیچ بازی انجام ندن وکلا هیچ خبری ازشون نشه و هیچ احترامی هم واسه وقت دیگران قائل نشن ازجام کنار گذاشته خواهند شد و کس دیگری جایگزینشون خواهد شد
والا مهدی جان ۲روزه منتظرم دانیال که نبود rgw1995 تا ان شد pm دادم بهش نتش مشکل داشت alireza هم همینتطور

راستی یه سوال یه سریا میان اسم نمیبرم کم میارن legcyبازی میکنن حکم چیه اقا؟؟؟

بعدش نمیشه مثه سی زن لگیسیو براشون بست؟؟؟

- - -ویرایش - - -]

بعضی ادد میپاکن چون حریف نمیشن ههه
yahoo_24.gif
نمیدونن اینجا به پستمون میخورن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or