شخصیت پیش فرض زن در Mass Effect 3

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
چند ماه پیش در فروم های Mass Effect بحثی بوجود اومد که در اون بسیاری از طرفداران درخواست وجود شخصیت زن به صورت پیش فرض رو در نسخه ی سوم بازی داشتند.

بعد از مدتی تعدادی از طرفداران بازی Art هایی از شخصیتی که میخواستند را در جاهایی مانند فیس*بوک به رای گذاشتند که با استقبال زیادی روبه رو شد.
امروز در خبری که از طرف استودیو سازنده ی بازی BioWare منتشر شده به این موضوع اشاره شده که شخصیت زنی که عکسش رو در پیوست مشاهده می کنید در نسخه ی Collector’s Edition بازی وجود داره.این عکس از طرف طرفداران بازی با 19576 رای تونست از خواهر مو سیاه خود که 12838 رای گرفته بود پیشی بگیرد و در نسخه ی Collector حضور یابد.

در کل خبری خوشحال کننده برای کسانی است که منتظر حضور شخصیت زن پیش فرض در بازی بوده اند.

منبع:

Attachments

• 20110817me3.jpg
    20110817me3.jpg
    37.5 KB · مشاهده: 114
  • spooky-femshep.jpg
    spooky-femshep.jpg
    66.2 KB · مشاهده: 211

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دوستانی که انقدر به شخصیت مونث و Hot علاقه دارن، چرا می خوان بازی بخرن ؟! چیزای دیگه ای هم هست که زن تو اونا بیشتره و Hot تره !

از طرف جامعه خودمون صحبت ميكنم. اصولا ما RPG بازها و صد البته MMO بارها حال نميكنن شون ساعت يه مرد رو جلوي مانيتور تحمل كنن!:d به انحراف و اينا هم ربط نداره. بالاخره يه شخصيت مونث خشك و سرد و البته زيبا براي همه پسرها جذابه. مگه اينكه منحرف باشه!:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PAUSE

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
دوستانی که انقدر به شخصیت مونث و Hot علاقه دارن، چرا می خوان بازی بخرن ؟! چیزای دیگه ای هم هست که زن تو اونا بیشتره و Hot تره !
چشم.اصلا به خاطر شما یه نامه میفرستیم Bioware و همه امضاش میکنیم و میگیم شخصیت زن کلا نذار اما اگه شخصیت زن میخوای توی بازی بذاری :
1. هات نباشه
2.یک من سیبیل داشته باشه
3.ابروهاش زیاد و به هم پیوسته باشه
4.چادر داشته باشه
5.وقتی میپره چادرش مثل بتمن باز نشه بچه های مردم منحرف شن

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319

چه ربطی داره ؟ یعنی هر کی از شخصیت مونث خوشش میاد باید بره طرف این چیز ها ؟ LOL

در مورد دوست عزیزی که ترجمه کرده خواهشا درست ترجمه کن کی گفته فقط توی نسخه CE موجوده ! منظور کاور بازی نه خود شخصیت داخل بازی

• Like
Reactions: PAUSE

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
دوست شما مثل اینکه دلت پره ها ! :D اصلا موضوع این نیست ، بالاخره تاپیک همینی که هست از عنوانش هم معلوم که باید
درباره ی شخصیت زن این بازی صحبت کنیم.... :)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فکر کنم همه انگلیسی شون خوب باشه ولی محض اطمینان :D : طبق اون متنی که دوستمون بهروز گذاشت : شپرد خودمون ( مذکر ) جلوی کاور نسخه CE قرار داره و شپرد HOT (مونث :D ) پشت کاور قرار داره ، پس الکی خودتون رو ناراحت نکنید :D

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
اون چیزا یا شیلترن یا گیر نمیان>:) (شیلتر شکن هست موقعیت نیست:d)ولی جدا از شوخی خیلی بهتر از نسخه ی قبل شده(هم هات شده هم طبیعی تر هم خوشگل تر:d) من فقط یک ربع زل زدم به عکس:dراستی این شخصیت رو نمیشه تو بازی کرک های کرک شده گیر آورد؟؟؟بازیی بوده مثله این ولی تو نسخه ی کرک شده شخصیت فرعی بوده باشه؟؟؟؟دوست دارم یه دست بازی رو با این شخصیت تموم کنم>:)(بچه ها چرا من کلمه ی شیلتر رو با ف مینویسم ستاره میشه؟؟؟؟؟)

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اون چیزا یا شیلترن یا گیر نمیان>:) (شیلتر شکن هست موقعیت نیست:d)ولی جدا از شوخی خیلی بهتر از نسخه ی قبل شده(هم هات شده هم طبیعی تر هم خوشگل تر:d) من فقط یک ربع زل زدم به عکس:dراستی این شخصیت رو نمیشه تو بازی کرک های کرک شده گیر آورد؟؟؟بازیی بوده مثله این ولی تو نسخه ی کرک شده شخصیت فرعی بوده باشه؟؟؟؟دوست دارم یه دست بازی رو با این شخصیت تموم کنم>:)(بچه ها چرا من کلمه ی شیلتر رو با ف مینویسم ستاره میشه؟؟؟؟؟)
تو رو خدا دو تا از پست های تاپیک رو بخونین :( شما میتونی با این بانو بازی رو تموم کنی :)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
این سبک RPG و JRPG کلا اینجوری هست و معمولا شخصیت ها جذابی توش دیده میشه حالا چه مذکر چه مونث

من فکر کنم چون این سبک طالب زیاد نداره این کارها رو میکنن که باقی هم به سمتش بیان..:d

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
من فکر کنم چون این سبک طالب زیاد نداره این کارها رو میکنن که باقی هم به سمتش بیان..:d
آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است؟! :d ولی مثل اینکه باید بیان شه! چیکار به سبکش دارین! خود بازی بازیی هست که انقدر جذابه و نکات جالب توش هست که حتی کسانی که RPG باز نیستن از طرفدارهای این بازین!
این کاریم که کردن یه قدم برای موفقیت بیشتر بوده! قطعا هرچی نسخه های بیشتری از بازی بیرون میاد نیاز به تغییر و نوآوری داره... تازه اینکه چیزی نیست :d

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
رقیب جدیدی برای بانوی شکلات خور (در واقع آب نبات خور) بازی GTA . چقدر رقیب پیدا کرده بیچاره :D

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
این دوتا Hot تر می باشند : :d
vanguard.jpg
femshep-e1308293888975.jpg

عجب عکسای باحالیه بهروز .....

تا این تاپیک رو قفل نکنید بی خیال نمیشید دیگه :d دور هم داریم حرف میزنیم یه شرکت چند میلیاردی رو به خاک سیاه نشوندیم بعد میگم خانوما خاله زنک هستن....

یکی حال می کنه زنها رو این تیریپی ببینه یکی دیگه حال می کنه اون تیریپی .......Got IT??>:)
کسی از این مو بلونده که هی حرفش رو میزنین عکس داره بذاره ما ببینیم ؟؟؟:-b

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,205
الان که دقت میکنم میبینم این مو شرابیه بیشتر به جو بازی میاد :d
اون بلونده یکم واسه این بازی شاد بود :d
همین شرابی بهتره :d
مگه شما خبرو نمیخونی اون بلونده توی نسخه اصلیه این توی کالکتوره
ظاهرا شما خبر رو نخوندی چون چیزی که شما گفتی کلا توو خبر وجود نداشت :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
حالا اقای ĦαмįÐ ЯΣŽλ
یچیزی گفتو دوستان شروع کردن به بحث های متفکرانه و روشنفکرانه و یه بیست نفر ریختن روش بابا ول کنید خوب نظر هر کسی یه چیزیه دیگه
البته منم با حرف اقا حمید موافقم
کاشکی بازی شخصیت مردی ثابت داشت اونوقت تو بازی به این قشنگی به یکی از بهترین شخصیت ها با قیافه ای اشنا و ثابت می شد که همیشه تو خاطره ها می موند

اون چیزا یا شیلترن یا گیر نمیان (شیلتر شکن هست موقعیت نیست)ولی جدا از شوخی خیلی بهتر از نسخه ی قبل شده(هم هات شده هم طبیعی تر هم خوشگل تر) من فقط یک ربع زل زدم به عکسراستی این شخصیت رو نمیشه تو بازی کرک های کرک شده گیر آورد؟؟؟بازیی بوده مثله این ولی تو نسخه ی کرک شده شخصیت فرعی بوده باشه؟؟؟؟دوست دارم یه دست بازی رو با این شخصیت تموم کنم(بچه ها چرا من کلمه ی شیلتر رو با ف مینویسم ستاره میشه؟؟؟؟؟)
شما بازی نکن یه وقت از کار زندگی می افتی

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
2 تا نظرسنجی بود .
توی دومی نظرسنجی درمورد رنگ مو بود .
اینجاست که آدم با خودش فکر می کنه دموکراسی هم یه ایرادهایی داره ها! کلا این پیام رو برای تمام مردم دنیا دارم: &^%#$^*!

محکوم می کنیم؛ من از زن مو قرمز خوشم نمیاد!
gaah.gif

همون مو زرده خیلی جذاب تر بود. بد میگم بگین بد میگی:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر