شخصیت پیش فرض زن در Mass Effect 3

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
چند ماه پیش در فروم های Mass Effect بحثی بوجود اومد که در اون بسیاری از طرفداران درخواست وجود شخصیت زن به صورت پیش فرض رو در نسخه ی سوم بازی داشتند.

بعد از مدتی تعدادی از طرفداران بازی Art هایی از شخصیتی که میخواستند را در جاهایی مانند فیس*بوک به رای گذاشتند که با استقبال زیادی روبه رو شد.
امروز در خبری که از طرف استودیو سازنده ی بازی BioWare منتشر شده به این موضوع اشاره شده که شخصیت زنی که عکسش رو در پیوست مشاهده می کنید در نسخه ی Collector’s Edition بازی وجود داره.این عکس از طرف طرفداران بازی با 19576 رای تونست از خواهر مو سیاه خود که 12838 رای گرفته بود پیشی بگیرد و در نسخه ی Collector حضور یابد.

در کل خبری خوشحال کننده برای کسانی است که منتظر حضور شخصیت زن پیش فرض در بازی بوده اند.

منبع:

Attachments

• 20110817me3.jpg
    20110817me3.jpg
    37.5 KB · مشاهده: 114
  • spooky-femshep.jpg
    spooky-femshep.jpg
    66.2 KB · مشاهده: 211

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مگه شما خبرو نمیخونی اون بلونده توی نسخه اصلیه این توی کالکتوره
اون بلونده تو هیچ نسخه ای نیست.
دو تا نظرسنجی بود،اولی بین صورت ها بود که اونی که موهاش بلوند بود اول شد.بعد یه نظرسنجی دیگه انجام شد واسه رنگ مو که این مو شرابــــی ـه اول شد.
الان هم تصویر روی کاور نسخه ی Collector's Edition هستن ایشون نه فقط توی CE باشن.
سینا اصولا توی بازی های RPG رنگ مو رو میشه انتخاب کرد.فقط پیش فرز این رنگ هست و میشه داخل بازی رنگش رو به بلوند تغییر داد.
آره خُب،پیش فرض(:D) رو هم باید میگفتم که نگفتم!

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
دو تا نظرسنجی بود،اولی بین صورت ها بود که اونی که موهاش بلوند بود اول شد.بعد یه نظرسنجی دیگه انجام شد واسه رنگ مو که این مو شرابــــی ـه اول شد.

سینا اصولا توی بازی های RPG رنگ مو رو میشه انتخاب کرد.فقط پیش فرز این رنگ هست و میشه داخل بازی رنگش رو به بلوند تغییر داد.

ولی در مجموع خیلی چیز خوبیه!:D من دیشب تا ساعت 6 صبح, چی گفتم! یعنی تا 6 صبح امروز داشتم ME2 رو بازی میکردم. هرچند RPG آشغالی هست (منظورم از نظر المان های RPG هست) اما نمیتونم بیخیالش بشم! دیگه جای ان مردیکه کچل این دختره بیاد که....!:D خدا بخیر بگذرونه!:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
اخر مو بلونده هم هست یا نه؟؟؟؟

توی ME3 اینبار میشه جنسیت شپرد رو هم انتخاب کرد. اگه شپرد رو زن انتخاب کنی به صورت پیش فرض این خانومه با همین قیافه و رنگ مو میاد اما اصولا طبق رسم همه بازی های RPG میشه مشخصات ظاهری شخصیت هارو تا حدودی ویرایش کرد. مثلا توی همین ME تا رنگ نوشته های روی لباس شپرد هم قابل تغییر بود! در نتیجه میشه چندین رنگ موی مختلف رو برای خانوم شپرد عزیز انتخاب کرد که رنگ بلوند که دوستان (در راسش خودم!:D) تو کفش هستن هم یکی از گزینه ها خواهد بود!

یعنی شما میتونی خودت تو بازی رنگ موی این خانوم رو به بلوند تغییر بدی.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
به جای اینکه بیاین سره رنگ موهای این خانومه بحث کنید بیاین به من 4 تا (*) بدین ....10 ساعت گذشته دریغ از یک ستاره :d
ما که خبرنگار نشدیم فوقش ستاره بارونمون کنید :d:))(شوخی)

در کل خیلی ناز شده شپرد من که کلی ذوق مرگ شدم این عکس رو دیدم انگار دنیا رو بهم دادن....
حالا هر کی ندونه انگار میخوام برم کالکتور بخرم!!!!b-):d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
توی ME3 اینبار میشه جنسیت شپرد رو هم انتخاب کرد...
الآن مگه تو دوتای قبلی نمیشد ؟:|:D
==========
البته سینا توضیح داد ، خواهران و برادرانی که زانوی غم بغل کردن این شپرد مونثی که میبینید تو نسخه های کپی 3 هزارتومنی (البته حتما دو تا دیویدی میشه ،6 تومن حالا ! )بازی هم موجوره ، اما عکس باکس شات نسخه کالکتور بازی این هست ... که به نظرم اشتباه ـه . کسی که فن اصلی این سری باشه و میره کالکتو رو بخره ، انتظار داره شخصیت اصلی بازی (شپرد مذکر) رو روی جلد بازی ببینه ... به نظرم باید به تعداد محدود تولید میشد با عکس این خانوم .

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این بازی اینقدر خوب هست که رنگ موی نقش اولش زیاد به چشم نیاد... در کل من فقط با چوپون مرد حال میکنم تا زن مو قرمز بسیار بی رحم و سنگ دل! (فاطی قماندو!)

• Like
Reactions: Acatalectic

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
این دوتا Hot تر می باشند : :d
vanguard.jpg
femshep-e1308293888975.jpg

البته سینا توضیح داد ، خواهران و برادرانی که زانوی غم بغل کردن این شپرد مونثی که میبینید تو نسخه های کپی 3 هزارتومنی (البته حتما دو تا دیویدی میشه ،6 تومن حالا ! )بازی هم موجوره ، اما عکس باکس شات نسخه کالکتور بازی این هست ... که به نظرم اشتباه ـه . کسی که فن اصلی این سری باشه و میره کالکتو رو بخره ، انتظار داره شخصیت اصلی بازی (شپرد مذکر) رو روی جلد بازی ببینه ... به نظرم باید به تعداد محدود تولید میشد با عکس این خانوم .
All the CE versions will have maleshep(default) on the front(cover) and femshep on the back. The winner of this facebook contest will be the femshep that you see on the back of the CE case.

The Maleshep is still their focus which is fair enough but I kinda like the fact they are throwing a bit of recognition femsheps way even if it is the final game for Shepard.

آخرین ویرایش:

Hamid Reza

کاربر سایت
Sep 19, 2009
790
نام
حمیدرضا
دوستانی که انقدر به شخصیت مونث و Hot علاقه دارن، چرا می خوان بازی بخرن ؟! چیزای دیگه ای هم هست که زن تو اونا بیشتره و Hot تره !

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
به به از اول تاپیک ببینید چه حرفایی میزنیدا:d
واقعا که ادمای ...........هستید بازی و ول کردید گیر دادید به این اراجیف:d
خودم خیلی باش حال میکنم:x:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟