شبیه ساز ها

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام
تروخدا یکی بیاد ، آسون ترین ، کامل ترین و عملی ترین راه ممکن واسه اجرای RE3 نسخه PS1 روی PSP رو به من بگه
مرسی

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
منم هنوز موفق نشدم... :(
اول با clone یه image گرفتم از بازی بعد با psx2psp کانورت کردم بعد تو قسمت game کپی کردم اما این ارور رو می ده :
the game cannot be started
the date is corrupted

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من با برنامه PsGUI300beta تونستم بازی رو تو psp اجرا کنم اما بازی مشکلان گرافیکی داره مثلا خیلی ار آبجکتها و همه نوشته ها به صورت برفکهای رنگی هستن و غیر قابل تشخیصن می شه کمک کنید؟؟؟ ممنون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
تا اونجایی که مخ من به یا داره emulator psp رو نویسندگان pcsx2 الان 2 ماه روش دارن کار میکنن اسمش JPCSP progress! بود که هنوز ندادن بیرون شما دارین از چه شبیه سازی حرف مسزنید جووونا ;)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
تا اونجایی که مخ من به یا داره emulator psp رو نویسندگان pcsx2 الان 2 ماه روش دارن کار میکنن اسمش JPCSP progress! بود که هنوز ندادن بیرون شما دارین از چه شبیه سازی حرف مسزنید جووونا ;)
اینا شبیه سازای کنسول های قدیمی مثل NES-SNES و ... هست که با نصب روی psp میشه rom هاشونو اجرا کرد.;)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
اینو میدونم دوست من . منظورم اینه که psp emulator که شما دارید دربارش حرف میزنید کجاست ؟
اینجا من یا دوستان اصلا در این باره(psp emulator) حرف نمیزنیم.
اگر دقت کنید این تاپیک تو بخش PSP ایجاد شده و کسانی که اینجا هستن همه PSP دارن و قاعدتا" نیازی به شبیه سازش روی PC ندارن;)

پ.ن:منظور فقط دادن اطلاعات بود دوست من :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر