شبیه ساز ها

music

کاربر سایت
Jul 31, 2006
113
نام
armin
سلام
من دنباله شبيه ساز ps1 برايه psp ميگشتم - يکی پيدا کردم به اسم PSX2PSPv.1.3
ولی نميدونم بايد کجا بريزم ؟
من اماتور نيستم - ايراد از اين برنامه هس
lol

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
حالا چرا می خوای از شبیه ساز استفاده کنی دوست عزیز خوب از خوده psp استفاده کن منظورم اینکه بازی را Convert کن بیشن راحت بازی کن.

frimware n

کاربر سایت
Aug 7, 2008
60
نام
مهران
اقایون یه خبر باحال من امولیتور پی اس 2 برای پی اس پی پیدا کردم به لینکای زیر ولی امتحانش نکردم با لینکای زیر
digg.com/gaming_news/PS2_Emulator_For_PSP
www.gametrailers.com/player/usermovies/68857.html
forums.maxconsole.net/showthread.php?t=58096
www.psphomebrew.net/psp/forum_ posts.asp?TID=126&PN=1&get=last
www.pspcrazy.com/forums/psp-general-chat/ 45355-ps2-emulator-psp-fw3-0-a-2.html
www.pspmod.com/forums/emulation/ 30094-ps2-emulator-psp.html
freemedia.realgage.com/ playstation-2-emulator-v30401.html - 65k - Cached - Similar pages
www.psproms.com/psp_emulator.htm

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
دوتا شبیه ساز برای ps1 دارم ولی با هردوشون 2تا بازی که میخوام بریزم توی psp (اسلیم) زیاد خوب اجرا نمیشه.
بازیها MGS1 , Mortal Kombat Trilogy هستن که با mgs میتونم بازی کنم فقط بعضی جاها صداش اشکال داره MK هم که جلوتر از انتخاب بازیکن نمیره.
اشکال از چیه؟ شبیه ساز یا psp یا خودم؟:cheesygri

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دوتا شبیه ساز برای ps1 دارم ولی با هردوشون 2تا بازی که میخوام بریزم توی psp (اسلیم) زیاد خوب اجرا نمیشه.
بازیها MGS1 , Mortal Kombat Trilogy هستن که با mgs میتونم بازی کنم فقط بعضی جاها صداش اشکال داره MK هم که جلوتر از انتخاب بازیکن نمیره.
اشکال از چیه؟ شبیه ساز یا psp یا خودم؟:cheesygri

رضا جان منم این مشکلو داشتم
اشکال از هیچی نیست... از خودت که عمرا:love: ;):cheesygri
1.بازی که تبدیل میشه اگر ارجینال باش مشکلات اینجوری خیلی کمتره
2. PSP همه بازیای PS1 رو عالی و بدون مشکل اجرا نمیکنه
--------------------------------
امولاتور S NES برای Slim :biggrin1:

مرسی

آخرین ویرایش:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من firm ware 3.8 دارم
شنیدم دیگه می شه بدون emulaitor با تبدیل بازی می شه رو psp بازی کرد می شه یه آموزش و لینک دانلود برنامه رو بزارید؟؟؟
مگه می شه؟؟؟ آخه تو cd بازی ps1 که یه فایل تنها نیست که بشه تبدیل کرد؟؟؟!!! چندین فایل مختلف هست!!!! :confused: می خوام final fantasy 7 و mgs و crash kart و pepsiman !!!!! بازی کنم.... :cheesygri
چیه؟؟؟ مگه pepsi man بده ؟؟؟؟ من خیلی باهاش حال می کردم... :love: یادش بخیر.... :-"

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
براي اجراي بازي هاي PS1 روي PSP احتياج به برنامه روي PSP نيست و خود PSP اونا رو ميخونه.
فقط تنها نكته اي كه هست اينه كه بايد بازي هاي PS1 داخل PC تبديل بشه بعد كپي بشه داخل PSP ، براي تبديل كردن هم به تاپيك زير برو و صفحات آخر رو بخون، اون روشي كه اول گفته شده سخت هست و الان خيلي راحت ميشه تبديل كرد كه توي صفحات جلوتر توي همون تاپيك گفته شده:

http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=2538
این لینکی که آقا مهدی گذاشتن ف ی ل ت ر شده :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر