شایعه شایعه: Xbox 720 در حال ساخت است

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
xboxlogo.jpg

اطلاعاتی در رابطه با کارمندانی که در حال کار بر روی این کنسول هستند، کشف شد .

همه ما می دانیم که نسل بعدی ایکس باکس واقعا وجود دارد. اینکه ایکس باکس بعدی با نام 720 بیرون بیاید، یا NeXtbox، آن را دیگر مایکروسافت تایید می کند، ولی بالاخره یکی از این اسم ها را شاید مایکروسافت بگذارد. و اما سوال اصلی این است که زمان عرضه ی این کنسول کی می تواند باشد. با توجه به عناوین و توصیفات بسیاری از کارکنان مایکروسافت، ایکس باکس نسل بعدی می تواند نزدیک تر از آن چیزی باشد که ما فکر می کنیم. اما این چیزی نیست که بتوانیم بگوییم تاریخ انتشار این کنسول بزودی آشکار خواهد شد یا نزدیک تر است، اما این توصیفات و شرح هایی که تاکنون دیده ایم، حداقل می تواند نشان دهد که مایکروسافت در حال کار بر روی نسل بعدی کنسول ایکس باکس است.

با توجه به مشخصات یکی از کارمندان مایکروسافت، یعنی Jeff Faulkner، او در حال کار بر روی "ایکس باکس بعدی" به عنوان یک مدیر خلاق، از ژانویه 2011، که برای این پروژه کار هایی چون، طراحی پروفایل کاربر، بخش تفریحی یا همان Entertainment ، و هدایت صدا ورودی، و همینطور طراح رسیدگی برای نام تجاری این کنسول می باشد. همینطور که می بینید، این ها، کار های زیادی است که باید روشون وقت گذاشت و انجام شوند. با توجه به مدیر ارشد طراح ایکس باکس، Jonathan Harris، از شرح شغل او می گوید که از طراحی نسل بعدی این کنسول، 14 ماه گذشته است.

مایکروسافت حتی کار آموزانی را در محل کار بر روی کنسول جدید خود فرستاده است که بسیار مسئولیت های سختی را بر عهده خواهند داشت. Joe Lagevin، کار سخت افزار در مایکروسافت؛ "طراحی و شبیه سازی داده ها با سرعت بالا برای جلوگیری از تداخل الکترومغناطیسی در نسل بعدی کنسول ایکس باکس را بر عهده دارد". به نظر می رسد یک کار مهمی برای یک کارآموز است که به مسئولیت آن رسیدگی کند. در نهایت، کار مسئولیتی بعدی به Patrick Corrigan می رسد، که در مایکروسافت از فوریه 2011 تا ژوئن 2011 کار می کرده است؛ در فراهم نمودن زمینه، و یکپارچه سازی عناصر نام تجاری بعدی پلت فروم ایکس باکس است".

بنابراین در تجزیه و تحلیلی که ما از این مطلب دیدیم، آنچه که می توانیم بگوییم این است که هر یک از کارکنان مایکروسافت، کار خود را برای نسل بعدی کنسول ایکس باکس آغاز کرده اند. و وقتی که شما کلمه ی نسل بعد را می شنوید، خود به خود فکر می کنید که این کلمه به کنسول بعدی Xbox 360 متعلق دارد. و از آنجایی که ما واقعا امیدوارم هستیم اینطور باشد. مایکروسافت در حال حاضر گفت: Xbox Kinect برای نسخه Xbox 720 می باشد. با این حال مردم هنوز این را باور نکرده اند و آن را نپذیرفتند. آن ها هنوز هم بر روی یک کنسول جدید از مایکروسافت فکر می کنند و اصرار هم دارند که نام آن Xbox 720 باشد. حتی در Real Steel مشاهده شد که Xbox 720 در حال آمدن است.

شاید تعریف ما از نسل بعدی و همینطور تعریف مایکروسافت از نسل بعدی، کاملا متفاوت باشد. نسل بعدی، برای ما، بدین معنی است که یک کنسول جدید با ارتقاء گرافیکی، گیم پلی بهتر، پردازش سریعتر، و ویژیگی های بیشتری است که امیدوارم در حال ساخت باشند. و اما برای مایکروسافت شاید نسل بعدی، بدین معنی باشد که ایکس باکس 360 امروزی را با گنجاندن یکسری رسانه های اجتماعی و عناصر دیگری و بروز رسانی آن کامل تر کند. و اما شاید نیاز به ایجاد چیز های دیگری نباشد، مایکروسافت در حال حاضر برای کاربران ایکس باکس 360 هر روز یک تجربه ی جدید تری به نماش می گذارد، یک آپدیت جدید را به نمایش گذاشت؛ با بروز رسانی صفحه داشبورد، دسترسی کابران به بینگ، خدمات ویدئویی از یوتیوب، و از هر نظر سازگاری بهتر با Kinect را که شاید بتوان گفت "گام بعدی این کنسول" در حال شکل گرفتن است.

منبع: http://www.gamezone.com/news/xbox-72...info-uncovered

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
البته از شایعه اونور تره چون ماکرو یکجوری سوتی داده داره روی نسل بعدی کار میکنه باید همین روزا تاییدش کنه عمرا نمیتونه اینا تکذیبش کنه لیست سازندگان ولی فکر کنم تو CES برای اولین بار ازش نام ببره شاید هم زودتر و تو E3 معرفی کامل ازش بگه بعد 2013 هم عرضه بشه
جالبه ماکرو لیست بازی ها ارائه شده برای نسل بعدی را هم تکذیب نکرده بزودی شاهد تایید رسمی نسل بعدی XBOX از سوی ماکروسافت خواهیم بود :d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
اي بابا ، همش مي خوان صورت مسئله رو عوض كنين ! به فكر اين نيستن با همين چي كار كنن !
گرافيك به حد كمالش رسيده ، يكم بايد به فكر خلاقيت و گيم پلي جديد باشند ، مثلا يه IP جديد .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اي بابا ، همش مي خوان صورت مسئله رو عوض كنين ! به فكر اين نيستن با همين چي كار كنن !
گرافيك به حد كمالش رسيده ، يكم بايد به فكر خلاقيت و گيم پلي جديد باشند ، مثلا يه IP جديد .

کجاش کماله؟ حتی افکت های فیلمم دیگه به دل من نمی شینه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کی بشه پی سی تو بازار پیشرفت کنه و دیگه شاهد بازی های مثل ریج به خاطر فروش رو کنسول نیاشیم ! خدا نسل این کنسول ها رو منقرض کنه ! (آمین) ! من میگم اگه اصلا این کنسول ها هیچوقت ساخته نمیشدند و پی سی همچنان در اوج بود چی میشد ؟ :-s

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
کی بشه پی سی تو بازار پیشرفت کنه و دیگه شاهد بازی های مثل ریج به خاطر فروش رو کنسول نیاشیم ! خدا نسل این کنسول ها رو منقرض کنه ! (آمین) ! من میگم اگه اصلا این کنسول ها هیچوقت ساخته نمیشدند و پی سی همچنان در اوج بود چی میشد ؟ :-s
درود، شما حرف حق رو زدیدی موافقم.PC همین الآن هم تو اوج هست! شک دارید؟!

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
بابا پی سی که در حال حاضر اینجوری وایساده : دی
The-Rock-Winner.jpg

• Like
Reactions: REDEMPTiON313#

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اصلا کنسول جدید میخوان بدن به کنار... بر فرض سال 2013 هم اومد.
من فقط موندم این اسم xbox 720 رو اولین بار کی تو دهن ها انداخت؟؟ اصلا چه معنی میده؟
xbox 360 یعنی کنسولی که جوابگوی نیاز های 360 درجه ی یک گیمر هست (یعنی کامل) اونوقت 720 چه معنی میده؟ دلیل نمیشه که چون کنسول قبلی 360 بوده حالا عددش رو 2 برابر کنن...
پ.ن: تا وقتی اسم 720 رو کنارش میارن 100% مطمئن باشید که شایعست.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اصلا کنسول جدید میخوان بدن به کنار... بر فرض سال 2013 هم اومد.
من فقط موندم این اسم xbox 720 رو اولین بار کی تو دهن ها انداخت؟؟ اصلا چه معنی میده؟
xbox 360 یعنی کنسولی که جوابگوی نیاز های 360 درجه ی یک گیمر هست (یعنی کامل) اونوقت 720 چه معنی میده؟ دلیل نمیشه که چون کنسول قبلی 360 بوده حالا عددش رو 2 برابر کنن...
پ.ن: تا وقتی اسم 720 رو کنارش میارن 100% مطمئن باشید که شایعست.
اون که شایعه هست البته دوبار 360 درجه حساب کنی میشه 720 ولی اسمش الان XBOX NG هست به معنای نسل بعد اسمش قابل تامل تره تا 720 البته من از اسم 720 اصلا خوشم نمیاد اصلا جالب نیست :|
ولی تو لیست نوشته بود XBOX NG :d
اقا من مطمئنم سال 2013 کنسولهای نسل جدید میان.ببینید کی گفتم
همه دارند میگند حسین جان کی نمیگه از این تابلو تر نمیشه که قراره کنسول نسل جدید 2013 میاد دیگه ماکرو هم بیخیال تکذیب شده الان دیگه فقط باید منتظر تایید رسمی باشیم :d

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
چه شایعه مسخره ای کار ساخت ایکس باکس بعدی دقیقا از همون روزی که 360 ریلیز شد شروع شده بود این مسئله در مورد پلی استیشن بعدی و نینتندو بعدی هم صادق هست شاید تازه گیها فقط وسعت کار رو بیشتر کرده باشن.

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
باباهاي خيليا ورشكست ميشدن،اونوقت بايد 3 مليون ميدادن تا يه pc تقريبا بي نقص بيارن تو خونشون،درسته اين خيلي از كنسول بهتره و مي خورتش اما كي پولشو داره اگه پ مليونيم ببندي كه كنسول بهتر ميشه

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896

pc در اوج هست همیشه ولی =====> /:) 2 تومن بدیم سیستم ببندیم این از ما.. واسه سازنده ها چه سودی داره؟
شما بینه این همه بازی که امسال اومد چندتا اصل خریدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر