شایعه شایعه:KillZone 3 سال 2010 عرضه میشود

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

killzone2a1.jpg

در اخرین شماره از PlayStation: The Official Magazine این شایعه درج شده که KillZone 3 توسط Guerrilla Games در دست ساخت است و در سال 2010 عرضه میشود !

همچنین این مجله به ساخت ادامه ی COD : World At War توسط Tryarch و Resistance 3 اشاره کرده ولی Killzone 3 مهمترین ان هاست .

انتظار بازی را به همین زودی ها نداشته باشید ، تصور کنید که KZ 2 تازه بعد از 4 سال از شروع ساخت فوریه عرضه شد پس انتظار عرضه KillZone 3 را به این زودی ها نداشته باشید .

منبع

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نیما .... من امیدوارم کلا Resistance کنسل بشه ... اون چی بود شماره ۲ بازی ... :biggrin1:

امیدوارم کیلزون ۳ بیاد ... شماره 2 ایرادش داستانش بود ... كه تو تاپیکش بحث کردیم ( با کیوان جان و ... )

مرسی بابت خبر
تورج این Resistance داستان درست حسابی نداره ولی خب بازی کردنش کمی لذت بخشه :d
شاید چون تازه الان R 1 رو تموم کردم تو مود Resistance هستم و از فردا هم میخوام R 2 رو شروع کنم :d شاید اگه الان داشتم KZ 2 میزدم دلم میخواست KZ 3 رو زودتر بازی کنم !!!
کلا هر چه از دوست رسد نکوست :d هر کدوم بود با کمال میل بازی میکنیم :d

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
عنوان تاپيکو که ديدم چند بار خوندم گفتم نکنه اشتباه دارم ميبينم ...... کيلزون 3 اونم 2010 .......سره شماره دومش کلی لفتش دادن اونوقت شماره 3 کمتر از 2 سال !!!
البته اينا همش به فروش بستگی داره و چون فروش شماره 2 خوب بود به فکر شماره 3 افتادن ....... من که بال در ميآرم اگه قبل از 2011 بيادش

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
شاید چون تازه الان R 1 رو تموم کردم تو مود Resistance هستم و از فردا هم میخوام R 2 رو شروع کنم :biggrin1:
R2 رو بازی کنی دیگه Resistance نمی خوای :D R2 نسبت به Fall of Man افت داشت، امیدوارم اگه قسمت سومی در کار هست به حال و هوای Fall of Man برگرده.

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
گیرز را مگه یادتون رفته عد از 2 سال عرضه شد اما بعید نیست کیلزون در سال 2010 عرضه نشه چون بیشتر وقتشون به ساخت موتور کیلزون بر روی کنسول بود به نظر من محال نیست :cheesygri

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اگه بحث سر گرافیکه خب این مقایسه صحیح نیست،چون گرافیک KZ2 اگه بهتر از U2 نباشه کمترم هم نیست،پس برای اینکه یه همچین اختلافی بوجود بیاد باید KZ3 در حد انمیشن FF باشه!!که اونم نمی تونه واقعی باشه...
به نظر من KZ2 فوریه(اگه اشتب نکنم)09 اومد قسمت بعدی هم فوریه 11 میاد و از نظر گرافیک تفاوتش نهایتاً اندازه ی GEOW و GEWO 2 یا یکم بیشتر خواهد بود.
من مگه حرفی از گرافیک زدم . دیگه اینو همه میدونن هر کسی بخواد منکر هر چیزی تو Killzone 2 بشه منکر گرافیکش نمی تونه بشه .
من دارم جهش رو میگم که درسته Killzone 2 اون همه طول کشید ، ولی شماره سوم بازی توی کمتر از دو سال عرضه خواهد شد . همونطور که این اتفاق و اختلاف رو توی Drake's Fortune و Among Thieves دیدیم . من خودم بارها گفتم به نظر من گرافیک توی Among Thieves پایین ترین و ضعیف ترین شاخصه توی بازیه .
مثال زیاده ، همونطور که GT5 این همه طول کشید ولی خود یامائوچی میاد میگه بازی بعدی بسیار بسیار زودتر عرضه خواهد شد .
بحث روی آشنایی با سخت افزار و Engine آماده است که میمونه Optimize کردن اون Engine و پیاده کردن تجربیات جدید و قدیمی به بازی .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
اگه ان شایعه ای که قبلا راه افتاد و گفتن سونی داره روی یک FPS خفن کار میکنه مربوط به KZ2 باشه (که احتمالش هم خیلی زیاده) هم میشه به دیدن KZ3 توی 2010 امیدوار بود هم به جهش گرافیکی عظیم بازی!

البته من ترجیح میدم هم R3 بیاد، هم KZ3 هم ان بازیه یه IP جدید باشه!!:biggrin1:

ولی در مورد جهش گرافیکی KZ2 من یه چیزی بگم! به نظر من KZ3 یک جهش بزرگ حتی نسبت به KZ2 که خودش خیلی خفن بود خواهد داشت!!

الان ما میدونیم که همه استدیو های سونی با هم در ارتباطن. اگه یادتون هم باشه KZ2 با همه عظمت گرافیکیش (البته رو کنسول) فقط از 4 تا از هسته های Cell استفاده میکرد در صورتی که ND یک روشی پیدا کرده که میتونه رس Cell رو بکشه!!

خلاصه اگه اینها بریزن رو هم و گوریلا اینبار از همه توان Cell استفاده کنه میتونه با KZ3به راحتی KZ2 رو هم پشت سر بزاره و یک جهش گرافیکی خوب هم به جا بزاره.

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
اگه ان شایعه ای که قبلا راه افتاد و گفتن سونی داره روی یک FPS خفن کار میکنه مربوط به KZ2 باشه (که احتمالش هم خیلی زیاده) هم میشه به دیدن KZ3 توی 2010 امیدوار بود هم به جهش گرافیکی عظیم بازی!

البته من ترجیح میدم هم R3 بیاد، هم KZ3 هم ان بازیه یه IP جدید باشه!!:biggrin1:

ولی در مورد جهش گرافیکی KZ2 من یه چیزی بگم! به نظر من KZ3 یک جهش بزرگ حتی نسبت به KZ2 که خودش خیلی خفن بود خواهد داشت!!

الان ما میدونیم که همه استدیو های سونی با هم در ارتباطن. اگه یادتون هم باشه KZ2 با همه عظمت گرافیکیش (البته رو کنسول) فقط از 4 تا از هسته های Cell استفاده میکرد در صورتی که ND یک روشی پیدا کرده که میتونه رس Cell رو بکشه!!

خلاصه اگه اینها بریزن رو هم و گوریلا اینبار از همه توان Cell استفاده کنه میتونه با KZ3به راحتی KZ2 رو هم پشت سر بزاره و یک جهش گرافیکی خوب هم به جا بزاره.
ماکان جان باهات موافقم . ضمن اینکه یه خورده هم خطرناک صحبت کردی :biggrin1: فکر کنم اژدهای خفته که همه مسخرش می کردن کم کم داره بیدار می شه :biggrin1: ( هر چند خیلی وقته بیدار شده ! ) و صحبت های قبلی سونی همگی درست از اب درمیان .
واقعا اگه بازیسازی بلد باشه با سخت افزار این کنسول کنار بیاد و از بلوری استفاده درست بکنه .چه بازی هایی که نمی تونن واسه این کنسول بدن بیرون . حداقل کیلزون 2 و انچارتد 2 خودش دلیلی بر این مدعاست ! دیگه وای به حال کیلزون 3 !!

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
R2 رو بازی کنی دیگه Resistance نمی خوای :D R2 نسبت به Fall of Man افت داشت، امیدوارم اگه قسمت سومی در کار هست به حال و هوای Fall of Man برگرده.

نمیدونم چرا میگی بد تر شده بود گرافیکش بهتر نشده بود که شده بود , گیم پلی سریعتر شده از دست اون کاتسین های که نه معلوم بود کمیکه نه معلوم بود نقاشیه راحت شدیم .
حالا نمیدونم مشکل از داستانش میگیری یا .... چون شماره ی 1 هم انچننان داستان عمیقی نداشت که توی 2 خراب شده باشه.
انلاینش هم که همه عالمند.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خیلی میخوان زود عرضه کنن مگه NFS ـه که با این فاصله ی کم میخوان بسازن!
به ساخت ادامه ی COD : World At War
خب یعنی World War 3 راه میندازن؟!یکی میشه یکم توضیح بده؟!:D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نمیدونم چرا میگی بد تر شده بود گرافیکش بهتر نشده بود که شده بود , گیم پلی سریعتر شده از دست اون کاتسین های که نه معلوم بود کمیکه نه معلوم بود نقاشیه راحت شدیم .
حالا نمیدونم مشکل از داستانش میگیری یا .... چون شماره ی 1 هم انچننان داستان عمیقی نداشت که توی 2 خراب شده باشه.
گرافیک رو چیکار دارم من... گرافیک که اصولا باید بعد از 3-2 سال پیشرفت کنه ولی از نظر گیم پلی اصلا در سطح FOM نبود.
برای اینکه متوجه بشی منظورم چیه، شلیک کردن با M5A2 Carbine یا Bullseye تو FOM رو با R2 مقایسه کن... تو R2 انگار داری با تفنگ اسباب بازی تیر میزنی. حالا بقیه موارد بماند.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
همچنین این مجله به ساخت ادامه ی COD : World At War توسط Tryarch و Resistance 3 اشاره کرده ولی Killzone 3 مهمترین ان هاست .

ممنون از خبر ! :cheesygri
برای KZ امیدوارم اون مشکل داستانش رو حل کنن !
برای Tryarch آرزوی موفقیت میکنم ! همین دیشب داشتم فکر میکردم الان Tryarch حتما داره شماره بعدیِ CoD رو میسازه :love:

Hagear

کاربر سایت
Jun 24, 2009
125
نام
hamed
سلام

killzone2a1.jpg

در اخرین شماره از PlayStation: The Official Magazine این شایعه درج شده که KillZone 3 توسط Guerrilla Games در دست ساخت است و در سال 2010 عرضه میشود !

انتظار بازی را به همین زودی ها نداشته باشید ، تصور کنید که KZ 2 تازه بعد از 4 سال از شروع ساخت فوریه عرضه شد پس انتظار عرضه KillZone 3 را به این زودی ها نداشته باشید .

منبع
دسته گلت درد نکنه خبر خوبی بود عالی

panteA

کاربر سایت
Jul 1, 2009
90
اون جوّی که تو Resistance 1 بود توی 2 اصلا دیده نمیشد
-------------------------------------------
به نظرم خیلی جالب میشه اگه بازیرو از دید یه Helghast دنبال کنن...

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اون جوّی که تو Resistance 1 بود توی 2 اصلا دیده نمیشد
-------------------------------------------
به نظرم خیلی جالب میشه اگه بازیرو از دید یه Helghast دنبال کنن...
گل گفتی!
من هم موافقم...هلگاست ها مظلوم تر هستند:D
خیلی هم جذاب تر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر