شایعه :Infinite Warfare عنوان Call of Duty جدید خواهد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
طبق عکسی که یکی از کاربران Reddit از کارت مربوط به یکی از خرده فروشی های امریکا که احتمالا جهت پیش خرید بازی میباشد ارسال کرده است عنوان Call of Duty جدید Infinite Warfare خواهد بود . این عکس همچنین خبر از نسخه Remaster شده Call of Duty Modern Warfare که برای نسخه ی Legacy Edition بازی در نظر گرفته شده است میدهد . همچنین در این عکس تاریخ انتشار بازی چهارم نوامبر ذکر شده است .

3054561-3015580016-14617.jpg

چندی پیش هم نام Infinite Warfare در شبکه PSN توسط یکی از کاربر های Reddit پیدا شده بود

3054140-cod1.jpg

منابع :

Call of Duty: Infinite Warfare Includes Modern Warfare Remaster, Box Art Leak Reveals

Next Call of Duty's Name Leaks on PlayStation Store

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
you must own Call of Duty: Infinite Warfare in order to get Call of Duty: Modern Warfare Remastered
خوب همون یه عده ای (ار جمله خودم) که حاضر بودن حداقل واسه ریمستر MW1 پول بدن هم دیگه سراغش نمیرن و 20$ ذخیره میکنن. (به همراه نشون دادن یه میدل فینگر به سیاست های حال بهم زن اکتی :-&)
اگه DICE یه برنامه ریزی خوب کرده باشه و امسال یه BF ـه خوب تحویل بده قشنگ میتونه ورق رو به سمت خودشون برگردونه تو ژانر شوتر نظامی.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,099
نام
پوریا
این چه ترایلی بود. حالم به هم خورد. جدی جدی رفت فضا. سر سری قبل مسخره بازی در اوردیم که شاید بعدی بره فضا ولی جدا .............. و آب هم قعطه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ادامه موفق سری COD می‌تونیم در اصل شماره دوم تایتان‌فال بدونیم. هم سازنده‌های اصلی COD مشغول ساختشن، هم تو این شماره کمپین داره و در آخر این که انحصاری هم نیست و همه می‌تونن تجربش کنند.

پ.ن: منظورم از ادامه COD، یک عنوان قابل قبول و دوست داشتنی نه این شماره‌های اخیر که فقط عنوان Call of Duty همراه خودشون دارند.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
برای من که عاشق کیلزون و هیلو هستم تریلر و این بازی جدید خوب بود . حالا باید دید کیفیت این دو تا عنوان رو داره و یا ...

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من نمی دونم چرا با یک تریلر دوستان بازی رو انقدر می کوبن؟نمی گم بازی خوبی می شه ولی بذارید حداقل یک گیم پلی بیاد بعد هر چقدر خواستید ازش بد بگید(خودم هم از تریلر خوشم نیومد ولی دلیل نمی شه بازی بدی بشه.)
بازی قراره زامبی بود هم داشته باشه.
یک سری اطلاعات جدید اومده که خیلی جالبه ولی ملت می گن شبیه به No Man's Sky هست. :D
According to Minkoff, Infinite Warfare will offer a seamless experience in which players are fully invested in not only their character, but also their vehicle. "It's kind of the Top Gun fantasy," he explained, noting that "it's your fighter that you get to upgrade and customize. You get to walk along the flight deck and have the flight crew preparing it for you and saluting you and you get into it and you fly out into these crazy missions that you chose to go to."
"you can be boots on ground, fighting through the streets of a city on earth, call down your Jackal, get into it, fly up through the atmosphere, engage in a dogfight over the orbit of earth, finish that dogfight, land on the deck of the carrier, get into the carrier, go up to the bridge, and order your ship to go to the next mission and all of it happens seamlessly with no loading screens."
http://www.ign.com/articles/2016/05...-gun-fantasy-in-call-of-duty-infinite-warfare

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,600
نام
حسین
به نظر من که فضا ها و تم بازی خوب بودن خوشم اومد
ولی چیزی که خیلی ناامیدوم کرد گرافیک بود افتضاح بود ، فاجعه
امید داشتم گرافیک بازی پیشرفت کنه خجالت اور این گرافیک تو این نسل ، در حد نسل قبل بود
قطره های بارون اخر تریلرو که دیدم خندم گرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر