شایعه شایعه: Crysis نسخه PS3 در حال ساخت میباشد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rezaigi2004

کاربر سایت
Crysis In The Works For PS3? The Answer Could Be Yes

در سایت رسمی Crytek پستی مبنی برای آغاز به کار نسخه PS3 اعلام شده از چند ماه آینده که تا کنون مسئولین بالا این خبر را تکذیب نکرده اند.
روال کار برروی این عنوان برای PS3 مشخص شد:

Requirements:

* Shipped at least 2 titles for Nintendo GameCube, PS2 or XBOX or simultaneously in a Lead Programmer role
* 5 or more years C++ object oriented experience
* Strong 3D math and graphics background
* Ability and desire to innovate, contribute and polish all aspects of a game
* Experience with next generation cross-platform development
* Experience working with all major aspects of a game engine
* B.S. in Computer Science, Mathematics or equivalent
* Excellent communication, interpersonal, and organizational skills
* Strong verbal and written communication skills.
* Passion for making video games

Pluses:

· Gdb debugging knowledge

· Experience with low-level programming

· Experience with multi-threaded engine design, system design

· Power PC assembler experience

· Linux toolchain experience

Responsibility:

* Development of a Next-Generation GameFramework based on CryEngine 2.0
* Work on various aspects of porting to engine code to PS3 and creating solutions to get the utmost out of the PS3
* Cross platform code development
* Create and maintain documentation
* Complete all tasks in a timely manner and to a consistent high quality standard

آخرین ویرایش:
تو دو تا فروم crysis پست دادم ; در جواب میگن از زبان Crytek اشاره ای به پورت شدن crysis برای ps3 نشده و این بازی برای کنسول ها نمیاد.:-"
و این خبر در مورد بازیهایی است که در آینده بر پایه موتور cry engine 2 برای PS3 ساخته میشه, است

It has already been stated that "Crysis" will not be coming to consoles, other titles using the
engine may emerge on them tho.

این صفحه جز کار های رسمی CRYTEK قرار گرفته برای PS3

http://www.crytek.com/jobs/item.php?id=42&s=jobs&pID=4

چه خبر بدی :mad: :evil:
ولی اون PS3 اصلا به گرافیگ PC نمیرسه :cheesygri
این کنسول برین جمع کنین !!!!!!

چه خبر بدی :mad: :evil:
ولی اون PS3 اصلا به گرافیگ PC نمیرسه :cheesygri
این کنسول برین جمع کنین !!!!!!

نه تنها گرافیکش نمیرسه(به هر حال DX9 هستش!!!نیاین بگین روی کنسولی که سخت افزارش رو نداره شبیه سازی میکنن DX10 رو:laughing:)بلکه گیم پلیش عمرا نمیرسه:دی:biggrin1:

تو این صفحه ای که لینکش داده شد(که خیلی وقت بود که Crytek گفته بود که برنامه نویس PS3 میخواد تو سایتشم گذاشته بود)هیچ چیزی راجه به Crysis گفته نشده.
از اون موقعی که هم Crytek این رو اعلام کرده بد بارها پرسیده شده که آیا این بازی Crysis ه و اونا در جواب گفتن که این یه بزی براساس Cry Engine2 خواهد بود.البته احتمال زیاد Crysis هستش ولی هنوز چیزی قطعی نشده.
از اونجاییم که هنوز این آگهی تو سایتشون هست میشه حدس زد که هنوز کار بر روی این بازی(یا پورت Crysis )هنوز شرو نشده.

این صفحه جز کار های رسمی CRYTEK قرار گرفته برای PS3

http://www.crytek.com/jobs/item.php?id=42&s=jobs&pID=4

That job is most likely there so game companies can make games for the PS3 using cryengine2. Thats got nothing to do with Crysis but the engine itself.

من همیشه اخبار آقای rezaigi2004 رو دنبال میکنم و برای زحمتی که میکشن احترام زیادی می ذارم:love:
ولی در مورد این خبر بهتر است یا بعنوان شایعه نام برده بشه و یا کلا حذف بشه

That job is most likely there so game companies can make games for the PS3 using cryengine2. Thats got nothing to do with Crysis but the engine itself.

در هر صورت منتظر آینده میمونیم!

اما این جمله یادتون نره:

اقا اشکان شما اول میگی اگه کیبورد به کنسول وصل بشه بعد میگی کنسول 8 دکمه داره:confused::confused::confused:
جای فکر داره:-"
بجث من در پست اول اگه چشاتونو قشنگ باز می کردید می دید که در مورد گیمر حرفه ای هست که شما اسم برده بودی ولی اصلا نمی دونی به چه کسی می گن!

در مورد جواب پست شما هم بگم که شما هنوز یعنی اینو متوجه نشدید که اون موس و کیبوردی که به ps3 وصل می شه اگه بازی طوری ساخته بشه که در بازی بشه ازش استفاده کرد اینطوری نیست که شما هر چند تا دکمه دلت بخواد در بازی به کار ببری. شما کلا 8 تا دکمه داری که می تونی هر جای کیبورد که دلت خواست بچینی ولی دکمه جدید نمی تونی اضافه کنی. یعنی نمی تونی تعیین کنی به فرض با کلید های 1 تا 6 اسحله هات انتخاب بشن. مفهومه؟

پ.ن: من واقعا نمی دونم چرا وقتمو با یسری fanboy سر مسائل پیش و پا افتاده حروم می کنم.

البته این نبود موس و کیبورد انقدر خودش بزرگ هست که اصلا نیازی به گفتن چیزای دیگه نیست ولی آره اشکال دیگه ای هم داره اولینش اینکه fps بازا هیچ کدوم کنسول باز نیستن. کسایی که می گن ما رو کنسول fps راحت بازی می کنیم و دوست داریم و از جور حرفا اصلا fps باز نیستن فقط به عنوان تفریح بازی می کنن. تمامی hardcore یا pro گیمر ها در سبک fps روی pc بازی می کنند و این یه FACT هست! دومیش اینکه حتی اگر موس و کیبورد به کنسول وصل شه و دقیقا هم مثل pc عمل کنه مشکل اینکه کنسول حداکثر 8 دکمه داره و همه چیز محدود به این 8 دکمس ولی در کیبورد چنین محدودیتی وجود نداره!

بابا بيخيال . با توجه به وجود halo اين حرفو زدي ديگه ؟!
همه FPS بازها براي شركت در WCG بال بال ميزنن. توي WCG دوتا FPS وجود داره كه يكيش counter هست و ديگري HALO . اون وقت شما ميگي ..... .

البته halo توي ليست امسال نيست. امسال فعلا PGR 3 , DOA 4 جزو ليست هستند.

آخرین ویرایش:
بابا بيخيال . با توجه به وجود halo اين حرفو زدي ديگه ؟!
همه FPS بازها براي شركت در WCG بال بال ميزنن. توي WCG دوتا FPS وجود داره كه يكيش counter هست و ديگري HALO . اون وقت شما ميگي ..... .

البته halo توي ليست امسال نيست. امسال فعلا PGR 3 , DOA 4 جزو ليست هستند.
Halo تنها fps کنسول هست که کلی طرفدار داره اونم بیشتر به خاطر بخش multi player ش هست که خیلی ها بازی می کنن و هنوز هم کلی آنلاین داره. ولی با یه بازی نمی شه چیزی رو نشون داد.
اول اینکه halo دیگه تو مسابقات wcg نیست.
دوم اینکه مهمترین عاملی که این بازی در wcg اومد اینه که مایکروسافت یکی از حامیان مسابقات wcg هست و برای تبلیغات بازی های معروفشو مثل gears of war و ... رو وارد مسابقات می کنه. وجود این بازی ها هیچ ربطی به این نداره که این بازی ها خیلی چیز خاصی هستن. مطمئن باش اگه مایکروسافت حامی نبود و قرار بود باز halo در مسابقات حضور داشته باشه 100% نسخه pc رو می زاشتن.

همونطور که عماد گفت اینکه Crytek دنبال برنامه نویس برای PS3 میگرده خبر جدیدی نیست و خیلی وقته اعلام شده
حالا نمیدونم چطور الان این موضوع رو شما مطرح کردین به عنوان خبر

در ضمن معنی این جمله :

معنیش اینه که این بازی ای که کرایتک داره براش برنامه نویس استخدام میکنه میتونه Crysis باشه و اصلا چیزی رو ثابت نمیکنه
دلیل نمیشه چون آخرش نوشته yes معنیش این باشه که آره Crysis برای PS3 ساخته میشه. شما به could be قبل از yes هم توجه کن !

اون عکسهایی که هم از مراحل پورت شدن بازی روی PS3 گذاشتین من واقعا نمیدونم از کدوم منبع منتشر شده !! ولی شک نکنید که هیچ ربطی به PS3 ندارن

Crysis در حال حاضر فقط برای PC در حال ساخته و همونطور که سازنده ها n بار توی مصاحبه ها گفتن تا زمانی که کار نسخه ی PC تموم نشه در مورد نسخه ی کنسولی تصمیمی گرفته نخواهد شد

پس بیخود شور حسینی ورتون نداره که Crysis رو دارن برای PS3 میسازن

Halo تنها fps کنسول هست که کلی طرفدار داره اونم بیشتر به خاطر بخش multi player ش هست که خیلی ها بازی می کنن و هنوز هم کلی آنلاین داره. ولی با یه بازی نمی شه چیزی رو نشون داد.
اول اینکه halo دیگه تو مسابقات wcg نیست.
دوم اینکه مهمترین عاملی که این بازی در wcg اومد اینه که مایکروسافت یکی از حامیان مسابقات wcg هست و برای تبلیغات بازی های معروفشو مثل gears of war و ... رو وارد مسابقات می کنه. وجود این بازی ها هیچ ربطی به این نداره که این بازی ها خیلی چیز خاصی هستن. مطمئن باش اگه مایکروسافت حامی نبود و قرار بود باز halo در مسابقات حضور داشته باشه 100% نسخه pc رو می زاشتن.

مگه نه اينكه در نمايشگاه DICE كه همه بزرگان game حضور داشتند vegas اول شد و prey , black , resistance هم جز نامزدها بودند كه همشون نسخه كنسولي بودند؟

يا همين بازي رايانه خودمون كه Resistance رو بهترين FPS معرفي كرد.

به طور حتم بزرگان اين سبك رو جايي بغير از PC نميشه پيدا كرد ولي در حق كنسول ها هم نبايد بي انصافي كرد.

یه مطلب در مورد موس برای کنسول PS3 بگم:
محصول جدید شرکت Splitfish به نام Fragfx (که شامل یک موس و یک چیزی شبیه نانچاک کنسول Wii برای بازی های FPS است) با طراحی بسیار فوق العاده (از سایت معنبر IGN در زمینه Review کردن Gear برای بازیها امتیاز 9.1 رو گرفته) در بازار موجوده...
جالب اینه تو یه سایت دیگه بازی Resistance باهاش انجام شده.
چیز جالب دیگه اینه که این محصول تو بخش Performance تو IGN نمره 9.3 رو گرفته که نشون میده کاملا Compatible هست این محصول...
یه چیز جالب تر دیگه این هست که این محصول، یک برنامه یا همون درایور داره (نمی دونم همراهش هست یا تو نت هست؟) که می شه کلید ها رو عوض کرد و می شه از اون در Browser PS3 استفاده کرد.
این محصول در دو مدل بیسیم و باسیم عرضه میشه. که قیمت مدل با سیم 60 $ و قیمت مدل بی سیم 70 $ است.
یه چیز دیگه که خودم خیلی حال کردم، این شرکت User های PS2 رو هم از یاد نبرده و محصولی مشابه همین محصول به نام EdgeFx برای PS2 عرضه کرده.
در بند آخر Review این محصول در IGN نوشته:
Coupled with the FragFX's capabilities as a normal mouse for the PlayStation Browser, we can easily recommend the controller to hardcore and casual FPS fans on the PlayStation 3

پس نتیجه می گیریم حالا کنسول PS3 میتونه همه جوانب لازم رو برای یک تجربه FPS در حد PC ( یا حداقل نزدیک به اون) به ارمغان بیاره.

imagefragfx.jpg

لینکها:
سایت رسمی شرکت تولید کننده
Review این محصول در IGN
به تیتر خبر توجه کنید!
به بخش Features Include توجه کنید!
بند دوم متن رو با دقت بخونید!

امیدوارم تمام دوستان جواب خودشون رو گرفته باشن و بدون اطلاعات چیزی نگن. فکر می کنم مشکل بسیار بزرگ! نبود موس و کیبورد برای کنسول حل شده باشه... و در ضمن Hardcore گیمر هایی که تو کاره FPS هستن هم می تونند به خوبی (با توجه به این لینک ها و مطالبشون) بازی کنند... حتی نوشته شده بازی های PS2 که در PS3 بازی می شن Support دارن. پس هی نیایید بگین بازی باید Support کنه....
محصولات دیگر این شرکت هم چیزهای خفنی هستن که امتیاز های بالایی در سایت های گوناگون گرفتن.
یه نکته دیگه.... این شرکت تا حالا فقط با Playstation همکاری داشته...
حالا فکر کنم معلوم شد Fanboy کیه... طرف حرف راست هم می زنه Fanboy حساب میشه... جای تعجب داره...

آخرین ویرایش:
امیدوارم تمام دوستان جواب خودشون رو گرفته باشن و بدون اطلاعات چیزی نگن. فکر می کنم مشکل بسیار بزرگ! نبود موس و کیبورد برای کنسول حل شده باشه... و در ضمن Hardcore گیمر هایی که تو کاره FPS هستن هم می تونند به خوبی (با توجه به این لینک ها و مطالبشون) بازی کنند... حتی نوشته شده بازی های PS2 که در PS3 بازی می شن Support دارن. پس هی نیایید بگین بازی باید Support کنه....
محصولات دیگر این شرکت هم چیزهای خفنی هستن که امتیاز های بالایی در سایت های گوناگون گرفتن.
یه نکته دیگه.... این شرکت تا حالا فقط با Playstation همکاری داشته...
حالا فکر کنم معلوم شد Fanboy کیه... طرف حرف راست هم می زنه Fanboy حساب میشه... جای تعجب داره...
اگه این موس کار هم بکنه خیلی مسخرس
موس و کیبرد مکمل هم هستن
حاظرم با دسته بازی کنم ولی تو یه دستم موس نگیرم و تو یه دستم نانچاک:laughing:
شما خودت فکر کن داری با اینا کرایسیس بازی میکنی یه دستت باید چسبیده به موس رو زمین باشه یه دستت هم اونی که شبیه نانچاک آزاد باشه تعادل به هم میخوره دسته که خیلی راحتتر از اینه
در ضمن خیلی وقت پیش این رو تو بازیرایانه دیده بودم و امروز این یادم بود

اگه این موس کار هم بکنه خیلی مسخرس
موس و کیبرد مکمل هم هستن
حاظرم با دسته بازی کنم ولی تو یه دستم موس نگیرم و تو یه دستم نانچاک:laughing:
شما خودت فکر کن داری با اینا کرایسیس بازی میکنی یه دستت باید چسبیده به موس رو زمین باشه یه دستت هم اونی که شبیه نانچاک آزاد باشه دسته که خیلی راحتتر از اینه

دیگه فکر می کنم امتیازها و نوشته های سایت ها گویای همه چیز هستن.
دیگه شما حال نمی کنین اون به سلیقه خودتون بستگی داره.
اونجا نوشته Hardcore Gamer ها هم می تونن این رو امتحان کنن اون وقت شما ...
(خواهش می کنم مثله بحث Killzone 2 پیچش ندین! متن فقط جنبه اطلاع رسانی داشت)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or