شایعه شایعه: Crysis نسخه PS3 در حال ساخت میباشد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
Crysis In The Works For PS3? The Answer Could Be Yes

در سایت رسمی Crytek پستی مبنی برای آغاز به کار نسخه PS3 اعلام شده از چند ماه آینده که تا کنون مسئولین بالا این خبر را تکذیب نکرده اند.
روال کار برروی این عنوان برای PS3 مشخص شد:

Requirements:

* Shipped at least 2 titles for Nintendo GameCube, PS2 or XBOX or simultaneously in a Lead Programmer role
* 5 or more years C++ object oriented experience
* Strong 3D math and graphics background
* Ability and desire to innovate, contribute and polish all aspects of a game
* Experience with next generation cross-platform development
* Experience working with all major aspects of a game engine
* B.S. in Computer Science, Mathematics or equivalent
* Excellent communication, interpersonal, and organizational skills
* Strong verbal and written communication skills.
* Passion for making video games

Pluses:

· Gdb debugging knowledge

· Experience with low-level programming

· Experience with multi-threaded engine design, system design

· Power PC assembler experience

· Linux toolchain experience

Responsibility:

* Development of a Next-Generation GameFramework based on CryEngine 2.0
* Work on various aspects of porting to engine code to PS3 and creating solutions to get the utmost out of the PS3
* Cross platform code development
* Create and maintain documentation
* Complete all tasks in a timely manner and to a consistent high quality standard

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
وقتي تو سايت كرايتك گفته شده ميخوان بسازن پس منتظر موندن واسه چي؟!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
میشه بگی کجای سایتش نوشته ما که ندیدیم

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
میشه بگی کجای سایتش نوشته ما که ندیدیم

/:)/:)/:)
از نظر شما اگه خبر مشکل داره میتونید نخونید
در وحله بعد من هیچ وقت منبع نمیزارم
مگر واجب باشه

job post on Crytek’s official site looking for a PS3 developer for a few months now

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
we wouldn't even THINK of working on console versions until the PC version is done and over.
Crytek's lead artist, Michael Khaimzon, has revealed that the developer could confidently port highly-anticipated PC title Crysis to PS3 and Xbox 360 - although there are no current plans to do so.
"We have enough power here, with programmers and artists, to be able to do such a thing. It's just a matter of making the decision."
Khaimzon added: "I'm pretty sure it would be interesting for us to do stuff on the PlayStation 3 or Xbox 360.
When asked directly whether there was a possibility that Crysis would appear on home consoles, Khaimzon replied: "There might be, the decision isn't mine to make. I don’t know of any official plans to do so, but I know there are rumours and talk, but I couldn't say anything concrete."

شایعاتی شده که چندین برنامه نویس کنسول برای پورت بازی آماده شده اند وجود داره. احتمالا اواسط 2008 (بیشتر اوایل 3Q) می تونید همین بازی PC Q3 2007 رو بازی کنید.
در مورد پروژه ی بعدی هم گفتند اگر فروش خوبی روی کامپیوتر باشه پروژه ی بعدی به صورت همزمان و با اختلاف کمتر زمانی برای کنسول ها نیز خواهد آمد. (اینها ترجمه ی متن بالا نیست. از یک سایت دیگه هست).

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
اقا رضا دستت درد نکنه حالا باید دید که در ps3 هم کیفیش خوب میشه چون پورت کردن یه بازی از pc به ps3 مثل ساختن دوباره بازی هست:-"

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
گيريم اين خبر 100% درست باشه و قرار هست اين بازي براي PS3 هم بياد . از اونجايي كه موتور اين بازي multi platform هستش و ناشرش هم EA هستش من احتمال ميدم براي 360 هم بياد. قبلا شنيده بودم كه crytek يه برنامه نويس ps3 استخدام كرده ولي هنوز خبري از برنامه نويس 360 نشده.

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
گيريم اين خبر 100% درست باشه و قرار هست اين بازي براي PS3 هم بياد . از اونجايي كه موتور اين بازي multi platform هستش و ناشرش هم EA هستش من احتمال ميدم براي 360 هم بياد. قبلا شنيده بودم كه crytek يه برنامه نويس ps3 استخدام كرده ولي هنوز خبري از برنامه نويس 360 نشده.
منم با نظر شما موافقم از همون اولشم معلوم بود که این EA نمیزاره بازی انحصاری بمونه :) من فکر کنم این بازی برای 360 هم بیاد یه وقت دیدی روی wii هم اومد :laughing::laughing:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
نرم افزار ساخت بازی و پورت برای PS3

facial_editor_1.jpg

smart_objects.jpg

timeofday_environment.jpg

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
واسه هرچی میاد بیاد فقط eaزود عرضه نکنه و یه بازی اینجوری:hurted1:
تحویل مردم نشه:mad:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
برای ps3 بیاد هیچ حرفی برای گفتن نداره کاش قانون کپی رایت در همه جا اجرا میشد تا بازی ساز ها مجبور نبودن برای جبران هزینه ی ساختن بازی یه fps ناب رو با دسته های بی مصرف کنسول که نمیشه یه بازیه Fps رو درست حسابی بازی کرد بسازند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر