شایعه شایعه: Burnout Paradise 2 در راه است؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,063
نام
morteza
بنا بر گفته های Alex Ward، یکی از کارکنان استودیو Criterion Games، احتمال دارد بازی Burnout Paradise 2 در دست ساخت باشد.

Ward در توییتر از طرفداران در مورد Burnout Paradise 2 سوال کرد: "اگر ما Burnout Paradise 2 را بسازیم، دوست دارید چگونه باشد؟" با توجه به گفته های Alex Ward، مشخص نیست که بازی در مراحل اولیه ساخت قرار دارد یا اینکه ساخت آن مدت هاست که آغاز شده. البته هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تایید نشده است.

Burnout Paradise در سال 2008 برای PC و کنسول ها منتشر شد و توانست نظر مخاطبین و منتقدین را جلب کند. البته بعد از انتشار این بازی، Criterion Games بیشتر در حال کار بر روی سری Need For Speed بوده است.

منبع

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
927
امروز تولد 5 سالگي Burnout Paradiseـه برا همين توييت كرده. اميدوارم يه خبرايي بشه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,632
نام
مهدی
من كه با شماره اولش هنوز دارم حال ميكنم
خيلي قشنگه

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
بهترین Racingی بود که این نسل بازی کردم (میکنم)

امیدوارم بالاخره این Criterion بیخیال این NFS بشه

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
1,075
نام
Ashkan
یکی از تاپ ترین ریسینگ های این نسل در کنار Grid و NFS:HP برای من بود خیلی باهاش خاطره دارم!:x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
4,630
نام
Farshad
واقعا حیحقتا و به طور باور نکردنی بازی جالبی بود خیلی قشنگ بود

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,441
بله. پس تصمیم گرفتن Burnout رو به اسم Burnout عرضه کنن نه Need for Speed !.
امیدوار شدم.

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
967
نام
...:: محمد ::...
نسخه ی اول که مهشر بود !

امیدوارم این نسخه راه قبلی رو ادامه بده !!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,737
نام
Majid
کلا Burnout جدید که خیلی وقته که Creterion games گفت داریم میسازیمش
مطمئنن Paradis 2 خواهد بود
اگرم نباشه یک چیز دیگه میشه اسمش

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
3,973
نام
سهيل
كاش مثل نسخه هاي اوليه به خصوص Burnout 3 باشه چون به شخصه اصلا از Pradise خوشم نيومد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,873
نام
آریا
كاش مثل نسخه هاي اوليه به خصوص Burnout 3 باشه چون به شخصه اصلا از Pradise خوشم نيومد.
به شدت تأیید میشه !
نسخه های Takedown و Revenge به نظرم اوج سری Burnout بودن. مخصوصاً Takedown که هم خیلی تر و تازه بود ، هم حالت رنگ بندیش برام دلنشین تر بود. لذتی که از این ها بردم رو توی هیچ ریسینگ آرکید دیگه ای تجربه نکردم. گیم پلی فوق العاده مهیج و بی نظیر ، تصادف های خفن ، موسیقی های فراتر از فوق العاده ، گرافیک دیدنی و ... به شدت هم سخت تر از Paradise بودن و گرفتن بهترین مدال توی بعضی مسابقه ها کار حضرت فیل بود !
یکی دیگه از دلایلی که با این نسخه ها خیلی بیشتر از Paradise حال میکردم هم حالت مرحله ای و کلاسیک اون ها بود که بعداً توی Paradise کلهم از بین رفت.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,656
نام
sami
بهترین burnout همین نسخه اول paradise بود.خیلی عالی بود و بهترین قسمتشم همین open world بودنش و وجود موتور تو بازی بود(البته تو نسخه pc موتور داشت ولی من تو کنسول ندیدم)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,241
نام
مرتضی
بعد از ناموفق بودن در زنده کردن نام ماست وانتد حالا میخوان به این گند بزنن
واقعا از کرایترین ناامید شدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟