شایعه: نسخه جدیدی از بازی Silent Hill توسط Japan Studios درحال ساخت است

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
در چند ماه اخیر شایعات مختلفی از سری Silent Hill به گوش رسیده‌اند که خبر از بازگشت آن می‌دهند. اخیرا نیز اطلاعات جدیدی منتشر شده که جزئیات جالبی را از روند ساخت این بازی لو می‌دهد.

Silent-Hill.jpg

این شایعه، از طرف کاربری به نام AestheticGamer در توئیتر (یا Dusk Golem در ResetEra) می‌آید که قبلا اطلاعات مربوط به سری Resident Evil را لو داده‌بود. طبق ادعای این کاربر، نسخه جدید Silent Hill توسط تیم Japan Studios و با همکاری شرکت کونامی و سونی درحال ساخت است. قسمت هیجان‌انگیز این شایعه، آنجاست که کارگردان و نویسنده نسخه اول بازی Silent Hill یعنی آقای Keiichirō Toyama هم‌اکنون در استودیوی نام‌برده فعالیت می‌کند.

حدود دو سال پیش بود که کونامی برای دو پروژه مرتبط با Silent Hill به دنبال نیروهای جدیدی می‌گشت. به نظر می‌رسد شرکت Sony از این فرصت استفاده کرده و طی یک همکاری با کونامی، ساخت نسخه جدید این سری را آغاز کرده‌است. اگر اطلاعات Dusk Golem صحیح باشد، این دو ناشر ژاپنی هزینه ساخت را با هم فراهم خواهند کرد اما بودجه اختصاص یافته به بازی نسبت به سایر عناوین انحصاری پلی استیشن کمتر است.

در پایان نیز Dusk Golem گفت آهنگساز سری سایلنت هیل (Akira Yamaoka) و کارگردان هنری نسخه دوم و سوم (Masahiro Ito) برای کار بر روی نسخه جدید بازگشته‌اند. او مدعی است که احتمالا این بازی در اواخر امسال معرفی خواهد شد. از آنجایی که کونامی پیش‌تر اعلام کرده‌بود به دنبال بررسی راه‌های مختلف برای احیای این سری محبوب و قدیمی است، طرفداران امیدوارند با ورود به نسل بعد پس از چندین سال عنوان جدیدی را از سری Silent Hill تجربه کنند.
Continue reading...

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
اینو فعلا داشته باشین تا اصلش بیاد:D

DLC جدید برای Dead By Daylight که Silent Hill هست و کرکتر Cheryl رو به عنوان بازمانده، کله هرمی رو به عنوان قاتل و مدرسه رو به عنوان لوکیشن جدید اضافه میکنه به بازی:D جالبه که اولین باره داریم خبری از SH میشنویم بعد از چند سال. پیش میشه گفت شایعات مبنی بر لایسنس بازی های کونامی توسط بقیه سازنده ها درست هست:D
دیگه اون سایلنت هیل استدیو ژاپن حتمیه... فقط این مال کوجیما چیزی ازش معلوم نیست.
من که خودم بعید میدونم به نتیجه ایی برسه:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
او رو اینسایدره گفت کنسل شده.
بیشتر از بودجه امیدوارم از لحاظ وقت و اینا چه سونی و چه کونامی ملعون وقت بهشون بده.
کلا سایلنت هیل 3 وار نشه که بندگان خدا هدفشون یک چیز دیگه بوده ولی چیزی که بالا دستی ها انتظار داشتن، باعث شد به یک بازی متفاوت تبدیل شه.
همینکه تیم قدیمی رو آوردن نشون میده واقعا میخوان یک سایلنت هیل اصیل تحویل بدن:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ظاهرا خود یامائوکا هم یه ورژن جدید از تم بازی DBD هم ساخته برای این دی ال سی:D
DLC هاش مپش مجانیه، ولی شخصیت‌هایش بعضیاشون فقط با پول واقعی میشه خرید بعضیاشون با پول بازی هم میشه خرید، البته این ملت اروپایی که ما بهشون میخوریم کیلر هستن ثانیه اول این کله هرمی رو خریدن :))

• Like
Reactions: Safety & Peace

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اون مانگا آرتیسته که رفته بود کونامی و عکس گذاشته بود، اینو گذاشته دیروز:

Capture.png

بد از معرفی این DLC برای DBD اینو گذاشته تو اینستاگرام. مدیونید اگه فکر کنین سایلنت هیله:D

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217

Capture.png

بد از معرفی این DLC برای DBD اینو گذاشته تو اینستاگرام. مدیونید اگه فکر کنین سایلنت هیله:D
خیلی شبیه سایلنت هیل کوجیماست چیزایی که این آرتیسته گذاشته جملات اون رادیوی که تو p.t بود رو یادت میاد شاید خود کوجیما داره بازی رو میسازه

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim

Capture.png

تایپک ش مال خودمه. :D

حتی حاضرم با تک تکنون سر تایپک بازی (:((:|[-o<)، دوئل کنم. :D

دیگه خیالم راحته که بعد از رونمایی پلی استیشن ۵ و اعلام تاریخ عرضه اش، این بازی هم معرفی میشه. :D

just wait and see

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
تایپک ش مال خودمه. :D

حتی حاضرم با تک تکنون سر تایپک بازی (:((:|[-o<)، دوئل کنم. :D

دیگه خیالم راحته که بعد از رونمایی پلی استیشن ۵ و اعلام تاریخ عرضه اش، این بازی هم معرفی میشه. :D

just wait and see
تهدید به بن؟ :-?
پس جام قدرت تو هم سرمست کرده. :-":-s

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
ای کاش آخر نمایش معرفی سونی زمانی که جیم رایان حرفش تموم شد یه دفعه صحنه تبدیل می شد به جهان سایلنت هیل8-> و بازی رو معرفی میکردن آخرش می نوشت همکاری بین کوجیما و کیجیرو تویوما :D شک نکنین سونی این نسل رو می برد.

• Like
Reactions: James Sunderland

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
خدا کنه این SH ریمیک شماره ۱ یا ۴ باشه. من همه نسخه هاشو چندین بار تا آخر رفتم، در واقع با این فرانشیز زندگی کردم. شماره ۱ و ۴ از همشون بهتر بودن. شماره ۴ با اینکه داستانش خارج از استوری لاینِ این فرانشیز بود ولی محشر بود. Homecoming هم بد نبود ولی چون توسط ژاپنی ها ساخته نشده بود کیفیت لازم رو نداشت. هیچوقت نفهمیدم دلیل علاقه شدید بعضی ها به شماره ۲ برای چی هست؟!:-/ چیز خاصی نداشت!:)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر