شایعه شایعه محتمل: Mass Effect برای PC

Good Boy

کاربر سایت
2ut2t7m.jpg

تا زمانیکه این ماجرا به صورت رسمی تایید شود مجبوریم که با شایعه آن سر کنیم.
یکی از بلاگر هایی(Blogger) که خودش در مغازه فروش گیم کار می کند گفته که فروشگاه او یک نسخه از این بازی را برای PCدریافت خواهد کرد.
طبق نامه ای که از EA فرستاده شده , در لیست بازی های آن بازی Mass Effect برای PC هم در نظر گرفته شده است.

....................................
موفق باشید.
کیوان

آخرین ویرایش:
yo man

باید توجه داشته باشید که عبارت at this time خیلی فرق میکنه با اینکه اصلاً نمیاد! این عبارت یعنی ما فعلاً قصدی نداریم و این احتمال رو برای آینده قائل نمیشه برای اون لحظه که گفته این صدق میکنه. باید توجه داشته باشید که EA یجورائی اصلاً نمیتونه بازی انحصاری برای کسی داشته باشه، صاحبش شب خوابش نمیبره وقتی که این احتمال رو بده ممکنه این بازی که حالا از IP های خودش حساب میشه روی پلتفرم دیگه ای فروش کنه...

سیاوش عزیز کی گفت اصلا نمیآد؟!

باید منتظر بود گفتم در هر حال بله at this time یعنی فعلا قصد نداریم در سال 2006 نه 2008 حدود 2 سال پیش گفته شده بوده قصد نداریم و فعلا هم خبری رسمی غیر از اون لینک ها که دادم نیست و فروشگاه و مغازه منبع نمیشه ;)

من میگم این هم یک شایعه مثل شایعه های دیگست:).اگه ماکرو دیوونه شده که بله:confused::cheesygri اکه نه نمی یاد اگر هم بیاد ارشاد ممنوعش می کنه ;)

به نظر من که اومدنش برای pc خیلی محتمله!!!!!:biggrin1:
من نمیدونم چرا بعضیها فکر میکنن که برای میکروسافت xbox مهمتر از windows هستش!:biggrin1:
الان هم اگر فروش windows نبود معلوم نبود xbox کارش رو ادامه میداد یانه.
پس از طرف میروسافت قضیه حله فقط میمونه EAکه اونهم از پول نمیگذره.!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or