شایعه: قسمت جدیدی از بازی Fable در دست ساخت است

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
طبق شایعات جدید، ماکروسافت دستور ساخت قسمت جدیدی از سری Fable را برای Xbox Series X داده است.
fable-xbox-series-x-image.jpg

اینطور که به نظر میرسد معرفی بازی بعدی Xbox زودتر رقم خواهد خورد و بسیاری از شایعات نشان از معرفی نسخه جدید بازی Fable را دارد. این گفته‌ها بعد از آن قوت یافت که چند اینسایدر و یکی از خبرنگاران IGN خبر از یک معرفی هیجان‌انگیز در روز دوشنبه را دادند. همچنین اینسایدر معروف Shinobi602 گفته است که طرفداران ایکس باکس انتظار بازی‌هایی با ویژگی‌های علمی تخیلی، دنیای فانتزی و یک ریبوت را داشته باشند.
بعد از آن که درباره یک دنیای فانتزی صحبت شد و IGN نیز خبر از معرفی هیجان‌انگیز را داد، میتوان گفت که معرفی نسخه بعدی Fable بسیار نزدیک می‌باشد. اگر این بازی معرفی شود قطعا در راه Xbox Series X خواهد بود و ممکن است برای Xbox One نیز منتشر شود.
یک قسمت از بازی Fable توسط Lionhead Studios در حال ساخت...

Continue reading...

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
من مدت هاست که استودیو پلیگراند رو دنبال میکنم و موضوعی که در این مورد باید بگم اینکه که به احتمال 99 درصد استایل بازیشون رئالیستیک خواهد بود به این دلیل اینو میگم که آرتیست های که برای پروژه RPG اشون استخدام کردن مخصوصا آرتیست ها و طراحای محیطیشون همگی رزومه کاریشون استایل رئالیستیک بوده.
Conar Cross کانسپ آرتیست ارشد پلیگراند که ۲ ماهی هم هست شده دستیار کارگردان هنری پلیگراند که روی پروژه RPG کار میکنه ۲ سال پیش یه آرتی رو به اشتراک گذاشت:

View attachment 136306

موضوع جالب اینکه اسم و توضیحات این آرت نوشت:
Fantasy 4
Never had a name for this piece! I was exploring style and lighting.
این آرت دقیقا زمانی منتشر کرد که شایعه Fable هم اومده بود بیرون. اگه به همین آرت دقت کنی اون حالت شاخه ها رو با این عکس از Fable Legends متوجه شباهتشون میشی:

View attachment 136316

اسم کانسپت هم که گذاشته Fantasy 4 که میشه یه هینت به Fable 4 :D
این آرت رو هم چند ماه پیش در ادامه همین آرت منتشر کرد:

View attachment 136315

این آخری خیلی حال و هوای Dark Fantasy داره :D

https://www.artstation.com/artwork/R2ZJv
https://www.artstation.com/artwork/W22Qo2
کلا هر چیزی ذره ای هم از لحاظ هنری به ویچر شباهت داشته باشه مورد استقبال قرار میگیره :D یه محیط فوق العاده پر جزئیات رئال با گرافیک بالا نسل بعدی با کلی ماجراجویی خفن

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
کلا من بازیهای RPG قرون وسطایی رو خیلی میپسندم اما ترجیح خودم اینه که فضای جدی و غمناکی داشته باشن تا با شوخ طبعی سری فیبل که من خیلی نمیپسندیدم. اگر به این سو برن که خیلی خوله

• Like
Reactions: Forgotten

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اتفاقا من امیدوارم اصلا طرف تم جدی و دارک و اپیک نرن اصلا:D فیبل همونطور که از اسمش هم پیداست، به فانتزی و رنگارنگ و فان بودنشه. بیشتر شبیه داستان های جن و پری و اینجور چیزای شاد و شنگوله:D به خاطر همینم متفاوت بوده از بقیه RPG ها.
کلا من بازیهای RPG قرون وسطایی رو خیلی میپسندم اما ترجیح خودم اینه که فضای جدی و غمناکی داشته باشن تا با شوخ طبعی سری فیبل که من خیلی نمیپسندیدم. اگر به این سو برن که خیلی خوله
برو از خدا بترس:|

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
من مدت هاست که استودیو پلیگراند رو دنبال میکنم و موضوعی که در این مورد باید بگم اینکه که به احتمال 99 درصد استایل بازیشون رئالیستیک خواهد بود به این دلیل اینو میگم که آرتیست های که برای پروژه RPG اشون استخدام کردن مخصوصا آرتیست ها و طراحای محیطیشون همگی رزومه کاریشون استایل رئالیستیک بوده.
Conar Cross کانسپ آرتیست ارشد پلیگراند که ۲ ماهی هم هست شده دستیار کارگردان هنری پلیگراند که روی پروژه RPG کار میکنه ۲ سال پیش یه آرتی رو به اشتراک گذاشت:

View attachment 136306

موضوع جالب اینکه اسم و توضیحات این آرت نوشت:
Fantasy 4
Never had a name for this piece! I was exploring style and lighting.
این آرت دقیقا زمانی منتشر کرد که شایعه Fable هم اومده بود بیرون. اگه به همین آرت دقت کنی اون حالت شاخه ها رو با این عکس از Fable Legends متوجه شباهتشون میشی:

View attachment 136316

اسم کانسپت هم که گذاشته Fantasy 4 که میشه یه هینت به Fable 4 :D
این آرت رو هم چند ماه پیش در ادامه همین آرت منتشر کرد:

View attachment 136315

این آخری خیلی حال و هوای Dark Fantasy داره :D

https://www.artstation.com/artwork/R2ZJv
https://www.artstation.com/artwork/W22Qo2
حال و هوای این کانسپت ها خیلی منو یاد اولین تریلر Dark Souls 2 انداخت. توی اون تریلر هم خیلی اون حس رمز آلود و افسرده بودن حس میشد. (برخلاف خود بازی متاسفانه)

• Like
Reactions: Code:888

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
گرافیکی عالی را برای بازی متصوریم با توجه به سابقه PG و امکاناتی که توی FH بکار گرفته :D اما در مورد تم خود بازی فکر میکنم بازی رو جدیتر ساخته باشن و البته با شوخی‌های کمتر :D ولی مهمتر از اون گیم پلی و مکانیزمها و انیمیشن هست که باید خوب کار کنن تو این بخش‌ها هم تا جواب خوبی بتونن بگیرن، در کل مایکروسافت امسال حسابی گرد و خاک میکنه با معرفی و نمایش بازیهاش :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اتفاقا من امیدوارم اصلا طرف تم جدی و دارک و اپیک نرن اصلا:D فیبل همونطور که از اسمش هم پیداست، به فانتزی و رنگارنگ و فان بودنشه. بیشتر شبیه داستان های جن و پری و اینجور چیزای شاد و شنگوله:D به خاطر همینم متفاوت بوده از بقیه RPG ها.

برو از خدا بترس:|
برای چی؟ یعنی خدا کسی که نظرشو ابراز کنه تنبیه میکنه؟ Oh...wait:D

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
من اخیرا فیبل ۱ و ۲ رو دوباره بازی کردم که تجدید خاطره بشه. به نظرم ۲ تا مسئله رو باید از هم‌ مجزا بدونیم. اونم اینه visual representation و تم گرافیک بازی جدا از تم داستانی و اتمسفر خود بازیه‌. فیبل ۴ می تونه یه گرافیک واقعگرایانه داشته باشه ولی باید کاراکتر های عجیب غریب و اون dark humor رو حتما حفظ کنه. اگه quest های فیبل نتونه به طور همزمان هم خنده دار باشه و هم disturbing، دیگه فیبل نیست.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
تم جدی در حد ویچر، گرافیک ماورایی که تو FH از پلی گراند دیدیم، قدرت تخیلی XSX، انگیزه ی پلی گراند برای اینکه ثابت کنه تو سبکای دیگه ایم خفنه و حقیقتا بهترین تیم مجموعست + عقبه ی خوب IP به اسم Fable همشون نوید یه RPG ماوراییو میدن که کلا میتونه برگ برنده Xbox بشه و اینکه سبک بازیم Rpg عه میتونه به بازی کمک کنه تو فصل جوایزم خوب عمل کنه چیزی که Xbox لازم داره واقعا، البته اگه اون سال انحصاری از سونی نیاد!
پ ن : پلی گراند میتونه ناتی داگ Xbox بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر