شایعه: قسمت جدیدی از بازی Fable در دست ساخت است

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
طبق شایعات جدید، ماکروسافت دستور ساخت قسمت جدیدی از سری Fable را برای Xbox Series X داده است.
fable-xbox-series-x-image.jpg

اینطور که به نظر میرسد معرفی بازی بعدی Xbox زودتر رقم خواهد خورد و بسیاری از شایعات نشان از معرفی نسخه جدید بازی Fable را دارد. این گفته‌ها بعد از آن قوت یافت که چند اینسایدر و یکی از خبرنگاران IGN خبر از یک معرفی هیجان‌انگیز در روز دوشنبه را دادند. همچنین اینسایدر معروف Shinobi602 گفته است که طرفداران ایکس باکس انتظار بازی‌هایی با ویژگی‌های علمی تخیلی، دنیای فانتزی و یک ریبوت را داشته باشند.
بعد از آن که درباره یک دنیای فانتزی صحبت شد و IGN نیز خبر از معرفی هیجان‌انگیز را داد، میتوان گفت که معرفی نسخه بعدی Fable بسیار نزدیک می‌باشد. اگر این بازی معرفی شود قطعا در راه Xbox Series X خواهد بود و ممکن است برای Xbox One نیز منتشر شود.
یک قسمت از بازی Fable توسط Lionhead Studios در حال ساخت...

Continue reading...

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
آها پس اینجا غرق شده قبلش اجازه ورود میخواد. نظرم صرفا در مورد تاپیک هست نظرات دیگمو همینجا کوت کن در خدمتت هستم
دادا تو هر تاپيك مربوط به اكس باكس بيا و نظر بده...
دوستان ايشون از خوباي پلي فن هستن :)>-

• Smile
Reactions: LiviNG D3AD

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
در کل که این استودیو کاری با سری FH کرده که همه درگیرن ببینن چی میسازن و چکار میکنن با این بازی :D حالا میخواد فن قدیمی سری باشن یا کسایی که از 2 کیلومتری فیبل و ایکس باکس هم رد نشدن و تا دیروز نمیدونستن فیبل چی هست و فقط میخوان یه چیزی گفته باشن :D

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
در کل که این استودیو کاری با سری FH کرده که همه درگیرن ببینن چی میسازن و چکار میکنن با این بازی :D حالا میخواد فن قدیمی سری باشن یا کسایی که از 2 کیلومتری فیبل و ایکس باکس هم رد نشدن و تا دیروز نمیدونستن فیبل چی هست و فقط میخوان یه چیزی گفته باشن :D
به خون يسري شديد تشنه اي :D
______
پلي گراند واقعا كاربلده و تعريف هم نميخواد
و حتما توانايي هاي ساخت بازيهاي rpg خفن رو داشته و صرفا بخاطر توسعه هورايزن خريده نشده بنظره من ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,573
نام
محمد
فیبل چیست؟ با ذکر دو مثال توضیح میدم :D

۱- در یکی از مراحل، شخصی به شما ماموریت میده که اجزای بدن همسر مرده اش که جاهای مختلف دفن شده رو‌ پیدا کنید تا این بابا با آیتمی که به دست آورده، همسرش رو‌ دوباره زنده کنه. بعد از زنده کردن، زن طرف یهو عاشق شما میشه! :D حالا می‌تونی انتخاب کنی باهاش ازدواج کنی یا اینکه فقط جایزه ات رو بگیری تا شوهر اصلی طرف دوباره باهاش ازدواج کنه.

۲- در بخشی از داستان فیبل ۲ شما زندانی میشی، رئیس زندان بهت دستور میده که به زندانی ها غذا ندی. اگر غذا ندی که زندانی‌ها می‌میرن و منفور میشی. اگر غذا بدی، شکنجه میشی و کل تجربه ای (XP) که به دست آوردی رو از دست میدی. یه تجربه اخلاقی کامل، یعنی در قبال کار خوب، خود بازی هیچ جایزه ای بهت نمیده و جریمه ات هم میکنه، ولی یه حس خوب واقعی به گیمر منتقل میشه.

از این دست مراحل تو فیبل خیلی زیاده و برای همین یه عنوان نقش‌آفرینی یونیک هست، هر چی میسازن امیدوارم این روندی که ذکر کردم حتما تو بازی وجود داشته باشه. وگرنه تم گرافیکی و سیستم مبارزات و خیلی از جزییات رو میشه عوض کرد تا کیفیت کار بالاتر بره، ولی حس بازی امیدوارم عوض نشه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
یه آرت‌ورکی از اعضای PG توی ذهنم هست نمیدونم چجوری پیداش کنم
یه جنگل دارک و خفن بود با پالت رنگی آبی/سبز تیره (شبیه به اوری)، خیلی خوب بود8->
این؟

fhat_conar-cross-woodland-camp.jpg

@-)8->

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,177
نام
∂αнмα
فیبل چیست؟ با ذکر دو مثال توضیح میدم :D

۱- در یکی از مراحل، شخصی به شما ماموریت میده که اجزای بدن همسر مرده اش که جاهای مختلف دفن شده رو‌ پیدا کنید تا این بابا با آیتمی که به دست آورده، همسرش رو‌ دوباره زنده کنه. بعد از زنده کردن، زن طرف یهو عاشق شما میشه! :D حالا می‌تونی انتخاب کنی باهاش ازدواج کنی یا اینکه فقط جایزه ات رو بگیری تا شوهر اصلی طرف دوباره باهاش ازدواج کنه.

۲- در بخشی از داستان فیبل ۲ شما زندانی میشی، رئیس زندان بهت دستور میده که به زندانی ها غذا ندی. اگر غذا ندی که زندانی‌ها می‌میرن و منفور میشی. اگر غذا بدی، شکنجه میشی و کل تجربه ای (XP) که به دست آوردی رو از دست میدی. یه تجربه اخلاقی کامل، یعنی در قبال کار خوب، خود بازی هیچ جایزه ای بهت نمیده و جریمه ات هم میکنه، ولی یه حس خوب واقعی به گیمر منتقل میشه.

از این دست مراحل تو فیبل خیلی زیاده و برای همین یه عنوان نقش‌آفرینی یونیک هست، هر چی میسازن امیدوارم این روندی که ذکر کردم حتما تو بازی وجود داشته باشه. وگرنه تم گرافیکی و سیستم مبارزات و خیلی از جزییات رو میشه عوض کرد تا کیفیت کار بالاتر بره، ولی حس بازی امیدوارم عوض نشه.
نمیدونستم ویچر اینقدر با فیبل وجه مشترک داشته :D از همون ویچر 1 تا اوجش ویچر سه دقیقا همین ها نکات برجسته سری بودن با این حساب نزدیک بودن قسمت بعدیش به ویچر 3 بیشتر از اون چیزی که فکرش رو میکنیم ـه :-"

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
نمیدونستم ویچر اینقدر با فیبل وجه مشترک داشته :D از همون ویچر 1 تا اوجش ویچر سه دقیقا همین ها نکات برجسته سری بودن با این حساب نزدیک بودن قسمت بعدیش به ویچر 3 بیشتر از اون چیزی که فکرش رو میکنیم ـه :-"

این تصویر گویای همه چیز نیست ولی سری فیبل تا ۲۰۱۱-۲۰۱۲ وضع بدی نداشت حقیقتاً :D الان هم احتمالا سعی میکنن بازی رو از متمایز از ویچر نگه دارن ولی خب میتونن تو یسری بخشها بازی رو حسابی پیشرفت بدن :D ولی این احتمال هم هست که با همون مشکلاتی که ۳۴۳ و کوالیشن دست و پنجه نرم کردن روبرو بشن :D هر چند با افتضاحی که Lionhead سر فیبل لجندز به بار آورد و منجر به تعطیلی خودش هم شد طرفدارهای سری کمتر سخت بگیرن و بازی هم مدت زمان خوبی استراحت کرده و خیلی با تغییرات PG مخالفت نشه :D ولی حداقل از بعد تکنیکی میشه امیدوار بود :D

1586533317699.png

لینک

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
برای چی؟ یعنی خدا کسی که نظرشو ابراز کنه تنبیه میکنه؟ Oh...wait:D
خدا که نه. دستان خدا که ما باشیم، چرا:D
این همه فانتزی تاریک و اپیک داریم. دیگه ارباب تاریکی و افسردگی هم میازاکی هست:D دلم نمیخواد فیبل هم مثل اونا باشه. دوست دارم همون تم متفاوت خودش رو حذف کنه:D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خدا که نه. دستان خدا که ما باشیم، چرا:D
این همه فانتزی تاریک و اپیک داریم. دیگه ارباب تاریکی و افسردگی هم میازاکی هست:D دلم نمیخواد فیبل هم مثل اونا باشه. دوست دارم همون تم متفاوت خودش رو حذف کنه:D
صرفا نظر شخصیمو گفتم. البته منظورم این نیست که بازی خالی از فنتسی باشه ویچر پر از این چیزا بود ولی خیلی ازش لذت بردم. ولی خوب ترجیح خودم اینه. در هر صورت بازی که خوب باشه فرقی نمیکنه در هر صورت خوبه

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
چرا سری فیبل شکست خورد؟! بخاطر اینکه فاز سازنده (مولینیو) با خودش مشخص نبود. از یه جهت میخواست ایده انتخاب های Adultـگونه و dark پیاده کنه تو نقش آفرینی بازیش اما از طرف دیگه بازی تم کارتونی و کودک و نوجوان داشت!! سیستم کامبت هم که خیلی معمولی و پیش پا افتاده و بدون عمق بود.

اصلا دلیل همین همکاریش با مایکروسافت این بود که بازی با بودجه کم اما بلندپروازی بالا تولید میکرد و مایکرو هم از خدا خواسته دیدید که توی سرمایه گذاری چقدر محافظه کار و خسیس هست. اما بعد از یه مدتی خودشون فهمیدن که نه! اینطوری راه به بن بست میرسه.

اما سازنده های Witcher از همون اول میدونستن چی میخوان و توی نسخه 3 هم واقعا موفق شدن و به هدفشون رسیدن.

یه مقاله بسیار زیبا درباره مولینیو که از فروشندگی نخود و لوبیا به بازیسازی رسید تو بازیسنتر هست، بخونید بد نیست. :D=))

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
انصافا همین یه دونه فیبل رو به تم دارک و رئال و اینا آلودش نکنن به اندازه ی کافی همه ی بازیا دارن این شکلی میشن . اینو بذارم همون‌جوری گوگولی و فانتزی باشه . هرچند تو فیبل ۲ ( که شخصا به خاطر اینو لاست ادیسه ایکس باکس۳۶۰ گرفتم ) کم نبود لحظات و تصمیماتی که دارک بودنشون از صدتا بازی دارک نمای الان دارک تر بودن . فیبل اگه فیبلیشو ازش بگیری دیگه فیبل نیست . بر وزن همون دانشگاهی که دانشگاه نباشد دانشگاه نیست

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,083
نام
SaSan
اصلا فیبل به خاطر همین تم فانتزیش و انتخاب های دشوار و کلا ویژگی های خاصی که داره تبدیل به یکی از مشهورترین بازی های انحصاری xbox شده
وگرنه از نظر مبارزات، گرافیک و انیمیشن ها از خیلی بازیهای RPG ضعیفتره

نسخه ی بعدی رو هر جوری که بسازن مشکلی ندارم ولی این ویژگی ای خاص فیبل باید حفظ بشه

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
اصلا فیبل به خاطر همین تم فانتزیش و انتخاب های دشوار و کلا ویژگی های خاصی که داره تبدیل به یکی از مشهورترین بازی های انحصاری xbox شده
وگرنه از نظر مبارزات، گرافیک و انیمیشن ها از خیلی بازیهای RPG ضعیفتره

نسخه ی بعدی رو هر جوری که بسازن مشکلی ندارم ولی این ویژگی ای خاص فیبل باید حفظ بشه
دوست عزیر شما این ویژگی خاص رو میخوای برو Zelda بازی کن. سازنده باید تکلیفش با خودش مشخص باشه. وقتی انتخاب Evil مثل بلند کردن زن مردم و قتل عام و این چیزا میزاری تو بازیت باید به فضا و تمش بخوره خب! :|

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
پلی گراند مث رستورانیه که میری کوبیده سفارش میدی برگ تحویلت میده :D
واس همین همه منتظر دست پخت بعدیشیم
از اکس باکس اورجینال عاشق سری ام اما با این وجود چون پشت این بازی rpg همچین استدیویی ایستاده حتی اگه کل پروژه دنیای نویی باش با تمام وجود بازم استقبال میکنم چون ثابت کردن همیشه پرفکت کار میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر