شایعه شایعه عجیب: Midway و Eidos با هم ترکیب میشوند!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
به نقل از سایت Next-Gen اعلام شده دو کمپانی Midway و Eidos به زودی با یکدیگر ترکیب میشوند .
بعد از اعلام خبر تا کنون واکنشی از دو طرف صورت نگرفته است.

larakombat.jpg

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
eidos اگه یکی رو گیر نیاره که ترکیب بشه باهاش کم کم به سمتی میره که atari رفت :biggrin1:
عنوان های خوبی رو هم مثل hitman رو هم که به قول خودش تموم کرده...تنها بازی خوبش TR هست و یک کمپانی با یک بازی به هیچ جایی نمیرسه ;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خوب میشه اتفاقا :). هر چی بزرگتر بهتر و سریع تر :p.

پ.ن.این دوتا با هم ترکیب شن بعد این معجون رو با " اکتیویژن بیلیزارد" مخلوط کنیم میشه EA 2 .
:biggrin1:

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
چه شرکت هایی هم دارن با هم ترکیب میشن
یکی صاحب شاهکاری به نام kane&linch اون یکی هم صاحب فوق شاهکاری به نام hour of victoury!!!!
باید منتظر بازی ای که این دو تا شرکت می دن بود , وای چه شود

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
شما متاسفانه حرف بسيار ................. زدي
مگه مثلا ea همه بازياش عالي و يا ubisoft هم بازي هاي چرتي مثل beowulf , csi زده

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
شما متاسفانه حرف بسيار ................. زدي
مگه مثلا ea همه بازياش عالي و يا ubisoft هم بازي هاي چرتي مثل beowulf , csi زده
اون beuwulf که گفتی بازی از روی فیلمه که هر شرکتی بسازه , گند از اب در میاد , چه activitionsکه اسپایدر من رو میسازه , چه ea که هری پاتر رو میسازه و چه ubisoft که تی ام ان تی رو ساخته و....
من بازی هایی که این دو شرکت در این مدت اخیر ساختن و تقریبا اخرین بازی ای که داده بودن رو گفتم
در ضمن بازی ای که ea خودش سازندش هست عالی در نمیاد نمونش pro street و army of two,fifaای که اگه دموهاش رو دیده باشی حرفم رو میفهمی

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اون beuwulf که گفتی بازی از روی فیلمه که هر شرکتی بسازه , گند از اب در میاد , چه activitionsکه اسپایدر من رو میسازه , چه ea که هری پاتر رو میسازه و چه ubisoft که تی ام ان تی رو ساخته و....
من بازی هایی که این دو شرکت در این مدت اخیر ساختن و تقریبا اخرین بازی ای که داده بودن رو گفتم
در ضمن بازی ای که ea خودش سازندش هست عالی در نمیاد نمونش pro street و army of two,fifaای که اگه دموهاش رو دیده باشی حرفم رو میفهمی
البته army of two بد نيست
اين بازي هايي كه گفتي هيچ كدوم سازندش ائن شركت ها نبودند
شما ميگي اخرين بازي ها ميشه غير از kane&linch و hour of victoury نام ببري لطفا

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به نظر من بهتر ميشه چون EIDOSمشكل داره ولي بازي هاش بدك نيست
ولي MIDWAY اين همه مايع خرج ميكنه اخر استرانگلهلد ميسازه خدايي اين مmidwayمشكل و كمبود نداره
به نظرم عالي بشه

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
البته army of two بد نيست
اين بازي هايي كه گفتي هيچ كدوم سازندش ائن شركت ها نبودند
شما ميگي اخرين بازي ها ميشه غير از kane&linch و hour of victoury نام ببري لطفا
منظورت از جمله اخر رو نمی فهمم , خواب من گفتم اخرین بازی ای که دادن , اینا بودن دیگه
اخه midway این چند وقته unreal tournament رو هم داده هر چند سازندش اپیکه یا استرانگلهولد رو هم همین چند مدته داده

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
منظورت از جمله اخر رو نمی فهمم , خواب من گفتم اخرین بازی ای که دادن , اینا بودن دیگه
اخه midway این چند وقته unreal tournament رو هم داده هر چند سازندش اپیکه یا استرانگلهولد رو هم همین چند مدته داده

ناشر هیچ نقشی در کیفیت بازی نداره ! مثلا EA هم ( که اصلا ازش خوشم نمیاد ) ناشر بازی Crysis هست ... ولی Crysis رو نباید به EA نسبت داد ، چون همه کاره این بازی Crytek هست .

ناشر فقط میاد بازی رو روی دیسک میزنه و بسته بندی میکنه و میده برای فروش و پول میخوره !

Jimmy hopkins

کاربر سایت
Dec 24, 2007
37
نام
mahdi
ناشر هیچ نقشی در کیفیت بازی نداره ! مثلا EA هم ( که اصلا ازش خوشم نمیاد ) ناشر بازی Crysis هست ... ولی Crysis رو نباید به EA نسبت داد ، چون همه کاره این بازی Crytek هست .

ناشر فقط میاد بازی رو روی دیسک میزنه و بسته بندی میکنه و میده برای فروش و پول میخوره !
ببخشید ولی اگه این قدر سادست چرا خود استودیو این کار رو نمیکنه:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر