شایعه: سرورهای استور PS Vita، PS3 و PSP امسال بسته می‌شوند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
در حالی که چند ماه از شروع شدن نسل جدید می‌گذرد، به‌تازگی شایعه‌ای مطرح شده که از بسته شدن استورهای کنسول‌های پیشین PlayStation خبر می‌دهد. بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

کنسول PS Vita

این شایعه از طریق یک منبع از وب‌سایت The Gamer منتشر شده است. طبق این شایعه، استور PSP و پلی استیشن 3 در تاریخ 2 جولای (11 تیر)، و استور کنسول PS Vita در تاریخ 27 آگوست (5 شهریور) بسته خواهند شد. اما این موضوع برای کاربران چه معنایی دارد؟

با بسته شدن استورها، کاربران بر روی این سه پلتفرم امکان خریداری بازی‌ها و DCهای مد نظر خود را نخواهند داشت. علاوه بر این، تعداد زیادی از بازی‌های دیجیتالی پلی استیشن 1 نیز در این میان غیرقابل دسترس خواهند شد. گفته شده که شرکت Sony در پایان ماه مارچ این خبر را به‌طور رسمی اعلام خواهد کرد.

با توجه به این شایعه، اگر عنوانی بر روی PlayStation 3، PS Vita یا PSP وجود دارد که قصد داشتید آن را تجربه کنید، اکنون زمان مناسبی است تا خرید خود را انجام دهید. بازی‌های PS3 و PS Vita هم‌اکنون از طریق این لینک قابل خرید هستند.

شما در مورد این تصمیم چه فکری می‌کنید؟ آیا از بسته شدن استور این کنسول‌ها برای همیشه ناراحت خواهید شد، یا اینکه فکر می‌کنید با گذر زمان رخ دادن این اتفاق طبیعی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Continue reading...

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
من دقیقا متوجه نشدم که چرا همه اینقدر ناراضی شدن ؟! خب بازی خریداری شده که از دست نرفته !
الان مثلا همه دنبال خرید جدید از عناوین ps3 از استور بودین ؟!
چه ربطی داره خیلیا هنوز رو پلی ۳ می خوان بازی بخرن چون دیسکشون گیر نمیاد بعضیها کلا نسل هفت بازی نکردن
جا موندن به هر دلیلی مثلا می خواد کیل زوون بازی کنه وبخره

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
من دقیقا متوجه نشدم که چرا همه اینقدر ناراضی شدن ؟! خب بازی خریداری شده که از دست نرفته !
الان مثلا همه دنبال خرید جدید از عناوین ps3 از استور بودین ؟!
شاید کسی مثل من به PSnow دسترسی ندارم و میخوام یه بازی مثل MGS4 که از دستش دادم تجربه کنم و فکر کن دیسکش هم اصلا گیر نمیاد.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
چقدر زیبا گفتی ،، واقعا دیگه ریسکه خرید کردن از سونی ، و فکر کن من کاملا انتخاب کرده بودم نسخه دیجیتالی بخرم ،،، الان هیچ کدوم رو نمیخرم ....
کلا خرید کنسول جز بودجه کم یا خیلی اضافی ،هیچ توجیهی نداره

حالا اون ps3 و ویتا بود که خیلی کم دیجیتالی خریدیم یا بازی زیادی نداشتیم، این داستان سر 4 که ۷۰،۸۰ تا بازی دیجیتالی خریدیم و یکی مثل من که دیگه قصد نداره کنسولای جدید سونی رو بخره خیلی تراژدی میشه
من که در نهایت باید بگیرم چون همین الان نصف دوستام 5 گرفتن و خب پی سیم الان بهتر از یه سریز اسه که برای من منطقی ترین اپشن بود.
ولی خب دیگه دیجیتالی سعی میکنم خرید نکنم از سونی. مگر برام مهم نباشه که یه روزی از دست بدمش.
این قابلیت ریدانلودش باز "یکمی" بهتر کرد ماجرا رو. چند وقت پیش منم داشتم فکر میکردم که بازیای فیزیکی رو بدم برن دیجیتالی بگیرم. خیلی خوشحالم که این انتخابو نکردم!
هرچند اخیرا اکثر خریدام رو پی سیه دیگه.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
یه سری سوالات هنوز بدون جواب مونده یا شایدم من درست متوجه نشدم..آیا میشه تروفی هارو سینک کرد یا ثبت کرد رو ps3 و vita ?
آیا بازی که دیسک هست میذاریم تو دستگاه..میشه آپدیت کرد؟

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
یه سری سوالات هنوز بدون جواب مونده یا شایدم من درست متوجه نشدم..آیا میشه تروفی هارو سینک کرد یا ثبت کرد رو ps3 و vita ?
آیا بازی که دیسک هست میذاریم تو دستگاه..میشه آپدیت کرد؟

بله.. همه این کارارو میتونید انجام بدید هم میتونید آنلاین بازی کنید هم میتونید بازی هایی که قبلا خرید کردید رو دانلود کنید و بازیشون کنید هم میتونید تروفی باز کنید و سینکشون کنید فقط دیگه استور وجود نخواهد داشت که بتونید بازی بخرید.. همین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر