شایعه شایعه : دو بازی جدید از سری Silent Hill در حال ساخت است

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Silent-Hill.jpg

طبق گزارشی جدید، نه تنها یک بازی Silent Hill در شرکت Konami در حال ساخت است، بلکه بازی دیگری از این سری، در حال توسعه است.
متاسفانه جزئیات قابل توجه دیگری فاش نشده اند، ولی به نظر می رسد که این پروژه احتمالا سالهاست که در حال پیش رفتن است. و بیانگر عرضه این بازی ها، نه تنها بر روی پلی استیشن 5، Xbox Series X و PC بلکه، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و اگر سخت افزار آن اجازه دهد، نینتندو سویچ هم است.
این گزارش از طرف AestheticGamer (کاربر توییتر) می آید، یک افشاگر (leaker) مشهور که در گذشته، خبر های دسته اول قابل اطمینانی را گزارش داده است.
AestheticGamer در توییتر نوشت:

فکر می کنم میتوانم در این مورد صحبت کنم. اشاره می کنم که چنتا بازی Silent Hill در حال ساخته شدن هستند. شرکت Konami نزدیک به دو سال پیش با توسعه دهنده های بسیاری ارتباط برقرار کرد تا ایده های خود را برای ساخت دو بازی Silent Hill بدهند، بازی اول، نقش یک ریبوت را برای این فرانچایز بازی می کند...

Continue reading...

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
به احتمال زیاد باز هم خبری از دخالت Team Silent نخواهد بود و این یعنی تایتل‌های جدید هم مثل تمام تایتل های بعد از سایلنت هیل 4 صرفاً تجاری خواهند بود.
Team silent که سالها پیش منحل شد و کونامی همه رو فراری داد

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
یه عدشون رفتن سونی یه عده دیگه رفتن کوجیما پروداکشنز قدیم

میشه یه لینک بدید از حرفاتون؟ من به غیر از یکی دو نفر که رفتن روی Siren کار کردن و یه نفر که رفت روی سایلنت هیلز کوجیما کار کرد، دیگه چیزی نتونستم پیدا کنم از اینکه کجا هستن. قضیه Siren هم مربوط به ده پونزده سال پیشه.

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
میشه یه لینک بدید از حرفاتون؟ من به غیر از یکی دو نفر که رفتن روی Siren کار کردن و یه نفر که رفت روی سایلنت هیلز کوجیما کار کرد، دیگه چیزی نتونستم پیدا کنم از اینکه کجا هستن. قضیه Siren هم مربوط به ده پونزده سال پیشه.
ویک پدیا همرو نوشته اونجا برو ببین
خب تیم سایلنت هم پونزده سال پیش منحل شد دیگه که یه عدشون اومدن سونی siren رو ساختن خالق سایلنت هیل هم siren رو برا سونی ساخت اونایی هم که رفتن کوجیما پروداکشنز رو mgs4 کار کردن

آخرین ویرایش:

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
البته باید بگم که ماساهیرو ایتو کارگردان سایلنت هیل ۲ فعلا بیکاره هر چند گفته بود دو یا سه هفته پیش که داره رو یه پروژه کار میکنه

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
ویک پدیا همرو نوشته اونجا برو ببین
خب تیم سایلنت هم پونزده سال پیش منحل شد دیگه که یه عدشون اومدن سونی siren رو ساختن خالق سایلنت هیل هم siren رو برا سونی ساخت اونایی هم که رفتن کوجیما پروداکشنز رو mgs4 کار کردن

ویکپدیا حرفی از اینکه اعضای این تیم الان چیکار می کنن نزده.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
باز دادن کدوم استدیو درجه دو بسازه که باهاش آشنا شیم!! خدا عالمه. این بازیو یا باید خود Team Silent بسازه یا کوجیما در غیر این دو حالت محکوم به شکسته مثل بقیه سایلنت هیل های فرعی که خود کونامیم میدونست چین که برچسب شماره اصلی رو هیچ کدوم نزد.
اگه کونامی چنین قصدی نداره بیخود وقت و ریسورسهای خودشو هدر نده
مثل کنترا آخریه نشه صلوات بفرستید. باز جای شکرش باقیه حداقل بیخیال کسلوانیا شده این وسط و متال گیر.
پ.ن: حداقل یک نسخه کالکشن فعلا بدن :-"
یه بار دادن برای هفت پشتمون بس بود. ایشالا نسل بعد با بک وارد.
امروز اتفاقا تو psn چک کردم رو ps now موجود بود کالکشنش ولی جور دیگه نه. البته نسخه کالکشن به درد نمیخوره.

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
ویکپدیا حرفی از اینکه اعضای این تیم الان چیکار می کنن نزده.
خالق silent hill و یکی از اعضای تیم سایلنت باهم توی japan studio دارن رو یه پروژه ی جدید کار میکنن گارگردان silent hill 2 هم همینطور (ماساهیرو ایتو رو میگم ) ولی اونایی که رفتن کوجیما پروداکشنز دیگه معلوم نیس چکار میکنن چون اون استودیو رو کونامی منحل کرد و شاید هنوز تو کونامی موندن یا شایدم کلا کنار کشیدن از بازیسازی

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
باز دادن کدوم استدیو درجه دو بسازه که باهاش آشنا شیم!! خدا عالمه. این بازیو یا باید خود Team Silent بسازه یا کوجیما در غیر این دو حالت محکوم به شکسته مثل بقیه سایلنت هیل های فرعی که خود کونامیم میدونست چین که برچسب شماره اصلی رو هیچ کدوم نزد.
اگه کونامی چنین قصدی نداره بیخود وقت و ریسورسهای خودشو هدر نده
مثل کنترا آخریه نشه صلوات بفرستید. باز جای شکرش باقیه حداقل بیخیال کسلوانیا شده این وسط و متال گیر.

یه بار دادن برای هفت پشتمون بس بود. ایشالا نسل بعد با بک وارد.
امروز اتفاقا تو psn چک کردم رو ps now موجود بود کالکشنش ولی جور دیگه نه. البته نسخه کالکشن به درد نمیخوره.
اتفاقا origins و home coming و down pour بد نبودن ولی books of memories فاجعه بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر