شایعه: بازی Cuphead به پلی استیشن 4 می‌آید [بروزرسانی شد]

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق شواهد جدیدی که در فروشگاه رسمی پلی استیشن 4 دیده شده، قرار است بازی Cuphead برای این پلتفرم نیز عرضه شود. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی ها همراه باشید.

Cuphead-PSN.jpg

بروزرسانی: استودیو MDHR با انتشار تریلری به‌صورت رسمی این خبر را تأیید کرد. نسخه PS4 بازی Cuphead هم‌اکنون با قیمت 20 دلار بر روی فروشگاه PSN در دسترس است. سازندگان اطلاعات تازه‌ای را در خصوص DLC بازی یعنی The Delicious Last Course منتشر نکردند، اما اعلام شد که این بسته الحاقی در زمان عرضه، به‌صورت همزمان بر روی همه پلتفرم‌ها در دسترس خواهد بود.

خبر اصلی: ساعاتی پیش کاربر تیزبین توئیتر یعنی Wario64 تصویری را منتشر کرد که بازی Cuphead را در فروشگاه بین‌المللی پلی استیشن نشان می‌داد. به‌نظر می‌رسد کلیک کردن روی صفحه بازی، چیزی را لود نمی‌کرد و این عنوان هم‌اکنون از روی فروشگاه برداشته شده‌است.

عنوان خوش‌ساخت کاپ هد ابتدا در سال 2017 برای ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه گشت. این بازی موفق شد تا جایزه بهترین کارگردانی هنری سال را از آن خود کند. مدتی پس از آن، استودیو MDHR این بازی پلتفرمر را برای نینتندو سوئیچ و همچنین صفحه نمایش ماشین‌های تسلا منتشر کرد. حال به‌نظر می‌رسد در آینده نه‌چندان دور، کاربران PS4 نیز قادر خواهند بود تا این بازی را تجربه کنند.

آقای جف کیلی که بیشتر او را با برگزاری مراسم The Game Awards می‌شناسیم نیز اعلام کرده که در ساعات آینده “اطلاعات ویژه‌ای را در خصوص یکی از استودیوهای مستقل مورد علاقه‌مان” منتشر خواهد کرد. با توجه به ماجرای پدیدار شدن Cuphead بر روی فروشگاه PSN، احتمال می‌رود معرفی مذکور مربوط به همین موضوع باشد.

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
هیچ ربطی به اسپنسر نداره اصلا! Head of Xbox هم عمه‌ی منه و دقیقا عمه‌ی من چند سال داشت بازیو به عنوان انحصاری کنسولی تبلیغ میکرد.
من به قرارداد اینا کاری ندارم...سهام‌دارای مایکروسافت و اونایی که صبح از خواب پا میشن تا از مایکروسافت دفاع کنن، مطمئنا بهتر از جزئیات خبر دارن.
اینجا اصلا مهم نیست خود استدیو این حرف رو زده یا مایکروسافت زده...مشکل اینه که همچین خبری منتشر شده و بدون واکنش و تکذیب شدن بین همه سایت‌ها منتشر شده و مطمئنا خیلیا رو فریب داده تا برن X1 بخرن...واسه همین هم هست از این به بعد باید پیش‌فرض توی ذهنم داشته باشم که احتمالش زیاده مایکروسافت و خبرای مربوط به بازیاش ممکنه کاملا دروغ باشه.
من به عنوان یه مشتری دارم واکنش نشون میدم به خبر و از اونجایی که بازی با بودجه‌ و حمایت مایکروسافت ساخته شده، مطمئنا باید شفافیت بیشتری توی حرفشون بود و اینقدر راحت دروغ نمی‌گفتن.
حالا اگه واسه شما مشکلی نیست و عادت کردید به این دروغا، پس هیچی.
وقتی در این حد ذوب در ولایت شدی که چیزی که به مایکرو ربط نداره رو بهش نسبت میدی(حداقل در این یک مورد) و برات مهم نیست که buyout clause رو به احتمال زیاد خریدن و از دسترس مایکرو خارج این قضیه چیزی نمی تونم بگم. دنبال توجیح هم نیستم اما سونی هم از این دروغ ها گفته. ندیدم بیای اونجا یغه پاره کنی:D حالا اگر با دروغ های سونی مشکلی نداری، پس هیچی.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یه شرکتی داریم به اسم سونی که only on PlayStation رو بازی های انحصاریش می‌گذاره همیشه .
این شرکت یه بازی خوب و خوش ساختی از استدیو فرست پارتیش حدود سه سال پیش ریلیز می‌کنه و نمرات خوبی می گیره و کلی استقبال می‌شه ازش و باالطبع باعث می‌شه خیلی ها واسه بازی کردنش ps4 بخرن ، حالا چند ماه پیش این شرکت اومد همین بازی که رو برای عرضه روی pc تایید کرده (از اینکه قبل این هم دیترویت و بیاند رو برای کامپیوتر منتشر کرده بود می گذریم) حالا بعضی از طرفدار های شش آتیشه این شرکت اومدن مایکروسافت رو بخاطر اینکه استدیو سازنده کاپ هد (که فرست پارتی هم نیست ) قبلا گفته کاپ هد هیچ وقت برای پلی استیشن 4 نمیاد و حالا به نظر قرار هست بیاد متهم به دروغگو بودن می‌کنن ! :)
اون گوشه گزینه‌ی نقل قول هست...اگه میخوای تیکه بندازی، ترسی نداشته باش و مستقیم بگو.
کار سونی هم اشتباه بود و مطمئنم خیلی از PCگیمرا داشتیم که به خاطر دیترویت و هورایزن و غیره مجبور شدن PS4 بخرن ولی بعدا متوجه شدن که فریب خوردن و اگه صبر میکردن بازی روی پلتفرم خودشون عرضه میشد. واسه همین هم کلا این قضیه Only on یا Console Exclusive که مایکروسافت میزنه اول تریلراش، باید حذف بشه چون حالا هر عنوانی ممکنه با توجه به شرایطی که در آینده ایجاد میشه واسه پلتفرم‌های دیگه عرضه بشه.
بعدشم این قضیه Only on چه معنایی میده؟ میگه که تا ابد بازی روی اون پلتفرم میمونه و اصلا به زمان اشاره داره؟
این خیلی فرق داره که مستقیما بیان بگن هیچوقت امکان نداره این بازی روی PS4 عرضه بشه!
به هر حال من تجربه‌ی شخصی‌ام رو از خرید X1 به اشتراک گذاشتم و واسه همینم ناراضی‌ام چون حس میکنم بهم دروغ گفته شده...شاید اگه بخاطر کاپ‌هد تصمیم نمیگرفتم X1 بخرم الان این خبر برام مهم نبود. ولی اینکه اومدی مثال از سونی میزنی و بهت برخورده که به مایکروسافت گفتم دروغگو نشون میده که چه کسی فن شش آتیشه‌ست! :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
این همه خبر اومد که بازی هامون داره برا PC میاد :(
بالاخره یه خبر خوب هم اومد و کاپهد قراره بیاد اینطرف! >:) امیدوارم شایعه و فیک نباشه، و واقعا بیاد:D
امیر مراقب دسته ات باش....توی این گرونی، موقع بازی کردن اش ممکنه بشکونیش.:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
من که همون روزی که رو کامپیوتر اومد همون مرحله اولش موندم، هنوزم بعد از چند سال میخوام ردش کنم نمیشه لامصب:D سرعت عمل بشدت بالایی میخواد که از حوصله من خارجه، حدقل 40 برابر دارک سولز 1 سخت تره :/

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اصلا کاری با عرضه هورایزون روی PC ندارم ولی سیستم عرضه بازی‌های کوانتیک‌دریم خیلی متفاوتن با هورایزون. اولا که کوانتیک‌دریم فرست‌پارتی سونی نیس و دوما فکر کنم جز هوی‌رین اصلا هیچکدوم از ipهاش برای سونی نیستن(یا بالعکس) حتی اصا هوی‌رین قرار بود که اون اول تبدیل به انحصاری X360 بشه ولی مایکروسافت به خاطر ترس از مسائل رسوایی و کودک‌دزدی و ... اجازه انتشارش روی 360 رو نداد و اینا هم اومدن سمت سونی. توی تمام این انحصاری‌ها فقط یک هورایزون بود که خیلی عجیب بود اومدنش روی pc و اونم دلیل منطقی پشتشه، به هرحال نسخه دوم برای کنسول نسل بعدی سونی داره منتشر میشه و باید یک تبلیغی هم واسش بشه تا افراد بیشتری به سمتش بیان.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چقدر آدم این جا جمع شدن که بازی اش نکردن :|
باو شما PC ندارید؟ :| رو PC ذغالی من که تموم شد رفت بازی :D
خیلی عشقه این بازی :D
کنار سولزبورن ها و هالو نایت یه کالکشنی از خفن ترین باس ها این نسل رو داره
OST اش هم محشره
اگه تا حالا "واقعا" رو PC تون امتحانش نکردید جای دعوا برید رو PS4 تون (در صورت درست بودن این شایعه، من هنوز منتظر بلادبورن رو PC ام :D) امتحانش کنید... فوق العاده است :x:x

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
اصلا کاری با عرضه هورایزون روی PC ندارم ولی سیستم عرضه بازی‌های کوانتیک‌دریم خیلی متفاوتن با هورایزون. اولا که کوانتیک‌دریم فرست‌پارتی سونی نیس و دوما فکر کنم جز هوی‌رین اصلا هیچکدوم از ipهاش برای سونی نیستن(یا بالعکس) حتی اصا هوی‌رین قرار بود که اون اول تبدیل به انحصاری X360 بشه ولی مایکروسافت به خاطر ترس از مسائل رسوایی و کودک‌دزدی و ... اجازه انتشارش روی 360 رو نداد و اینا هم اومدن سمت سونی. توی تمام این انحصاری‌ها فقط یک هورایزون بود که خیلی عجیب بود اومدنش روی pc و اونم دلیل منطقی پشتشه، به هرحال نسخه دوم برای کنسول نسل بعدی سونی داره منتشر میشه و باید یک تبلیغی هم واسش بشه تا افراد بیشتری به سمتش بیان.
تمام بازی‌هایی که تحت عنوان Sony Interactive Entertainments منتشر میشن IPهاشون صد در صد در اختیار و مالکیت سونی هست.
از Heavy Rain, Detroit, Beyound Tow souls گرفته تا Death Stranding یا عناوین کوچکتری مثل Journey و Flower و...
اگر این بازی‌ها برای PC منتشر میشن فقط و فقط به خواست خود سونی هست ولاغیر. شرایط استثنا هم هست مثل همکاری با کوجیما که قبل از این همکاری کلا خود کوجیما تایید کرده بود بازی بعدیش برای پی‌سی هم میاد و یکی از مفاد اصلی قرارداد کوجی‌ پروداکشن با سونی همین بوده.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,534
فقط در همین حد میگم که سولزبورن جلوش Just Dance حساب میشه:D جدی من یکی نکشیدم تمومش کنم. پیرم کرد:D

من که همون روزی که رو کامپیوتر اومد همون مرحله اولش موندم، هنوزم بعد از چند سال میخوام ردش کنم نمیشه لامصب:D سرعت عمل بشدت بالایی میخواد که از حوصله من خارجه، حدقل 40 برابر دارک سولز 1 سخت تره :/
157492

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@Safety & Peace
من مشکلم با اونا ففط درجه سختی نیست:-" (گرچه یکی از اصلی ترین هاش هست:-" و هنوزم به نظرم حرکت مسخره ایه:p ) ولی حداقل کاپهد اونقدر جذابیت های دیگه داره که حتی اگر سیستم گیم پلیش هم دارک سولز باشه، انگیزه برای بازی کردنش وجود داشته باشه:D
شما 2تا بعد از شروع مرحله اول:

ezgif-7-b3d8d57c4c12.jpg

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
خیلی بازیای این نسل PS4 که تگ Only On داشتن روی اکس باکس هم اومدن مثل یاکوزا و کینگدام هارتز ولی اونجا کسی دروغگو نبود :))
خواستم از فرست پارتی ها مثال بزنم فقط ، وگرنه اگه کلی می خواستم بگم که نمونه زیاد بود.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
اتفاقا برعکس گفتی بجز آی پی هوی رین ip اون دو تا بازی دیگه برای خود سونی هست .
این‌که اون دو تا هم در کنار هوی رین برای pc اومدن قطعا با تایید و رضایت خود سونی بوده ، سونی احتمالا یه پول درست و حسابی ای از اپیک گرفته باشه .

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
بعد از CupHead نوبت Sunset Overdriveـه! اینکه IPش مال Insomniac هست و سونی هم که Ins رو خریده... واقعا هم بازی underratedی هست... بیاد رو PS شاید بتونه فن‌بیس خوبی به دست بیاره...
منم همینطور... روی سوییچ خواستم بازی رو برم ولی همون مرحله اولش هی میسوختم :D دیدم اعصاب آدم ارزشش بالاتر از این حرفاس :D بوسیدم گذاشتمش کنار :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
Cuphead will never come to PS4

رسما مرزهای دروغگویی رو جابه‌جا کردن.
باورم نمیشه یکی از دلایلی که وان خریدم همین Cuphead بود و دقیقا به خاطر همین خبری که میگفت امکان نداره بازی روی PS4 عرضه بشه! :|

سال 2017، کامنت‌های منِ بدبخت و فریب‌خورده که فکر میکردم هیچوقت Cuphead واسه PS4 منتشر نمیشه :D:| :
چند ماه بعدش:

تا همین حالا هم سخت میتونستم حرفای مایکروسافت و استدیوهاش رو باور کنم ولی از این به بعد تمام حرفای اسپنسر و رفقاش رسما برام شت محسوب میشه...

البته به هر حال بازیه خوبیه و با اینکه اونقدری که براش هایپ بودم انتظاراتم رو برآورده نکرد ولی فک کنم خیلیا قراره روی PS4 ازش بشدت لذت ببرن و از این نظر حرکت مثبتیه <:-P
اسپنسر نگفته که قراره انحصاری باشه و استودیوش گفته ip ش مال ماست و کاری نمیتونسته مایکرو بکنه
بعد الان mlb ساخته استودیوی فرست پارتی سونی داره برا همه پلتفرمها میاد،اون چی پس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر