شایعه شایعه: اکران فیلم God of war فقط بر روی HD-DVD

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
در پی اعلام خبر ساخت فیلم GOW در چند روز اخیر و خوشحالی طرفداران کنسول های Play Station؛ با تکمیل خبر، مشخص شد که ساخت این فیلم به عهده ی کمپانی Universal است، کمپانی که فقط فیلم هایش را بر روی دیسک های HD-DVD و DVD در شبکه ی پخش خانگی توضیع میکند!
به دین ترتیب صاحبان PS3 باید یا برای دیدن فیلم یا یک دستگاه پخش HD-DVD خریداری یا نسخه DVD آن را تهیه کنند! [پیشنهاد من اینه که در هنگام جشنواره های فیلم کانال های وطنی یه سر به ایران بزنند و این فیلم رو با آخرین اصلاحات مشاهده کنن!] برای آگاه شدن از جزئیات کامل میتوانید اینجا را کلیک کنید و مصاحبه ی مسئولان سونی را به صورت Online ببنید

god-of-war-hd-mode-1.jpg

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوستان ساخته شدن فیلم توسط کمپانی Universal تایید شده، سران سونی هم تو اون مصاحبه که لینکش رو دادم همین حرف رو زدن؛
و من با توجه به این گفته به این نتیجه رسیدم که GOW روی HD-DVD و DVD فقط عرضه میشه چون universal فقط فیلم هاشو روی این 2 رسانه عرضه میکنه [احتمالشم هم کمه که از HD-DVD برگرده و رو به BD بیاره چون ما فقط کمپانی دیزنی رو داشتیم که چنین کاری رو کرده]
آقا ساسان این لینکی که دادی که اینو نوشته:
David Jaffe meets Uwe Boll
:confused::confused::confused::confused:
یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من خودکشی میکنم اگه قرار باشه فیلم رو Uwe Boll بسازه من حاضرم فیلم فقط روی X360 اجرا بشه(که یکم تخیلی شد) یا فیلم بر روی کارتریج عرضه بشه ولی این Uwe Boll ل ع ن ت ی این بازی رو نسازه
(البته من تریلرش رو ندیدم اگه کسی دیده و می تونه ترجمه کنه, ترجمه اش کنه یا متنشو بزاره بفهمیم این یارو چی میگه)
بهزاد جان اگه مصاحبه رو کامل بببنی؛ توش مشخصه که David Jaffe [که یکی از آدم های سونی هست] خبر ساخت این فیلم رو به دست کمپانی Universal تایید میکنه و حتما Uwe Boll قراره کارگردانش باشه!

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
بهزاد جان اگه مصاحبه رو کامل بببنی؛ توش مشخصه که David Jaffe [که یکی از آدم های سونی هست] خبر ساخت این فیلم رو به دست کمپانی Universal تایید میکنه و حتما Uwe Boll قراره کارگردانش باشه!
مشکل اینه که الان نمیتونم کامل ببینم به بعضی دلایل
ولی این بدترین خبری هست که میشنوم :((:((:((:((
البته از خبر و اطلاعاتی که ساسان جان گذاشتند ممنون.

David Jaffe
ایشون طراح وسازنده بازی God of war و موسس شرکت جدیدش به نام Eat Sleep Play هستند.

بزارین اول استدیو سازنده فیلم معلوم شه بعد غیرتی شین!
اشکان جان اگه با من هستین والا من به خاطر خراب شدن یک اثر فوق العاده دیگه ناراحت هستم:(
اگر هم با من نیستی که هیچی:blushing:
به امید موفقیت همه دوستان:love:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر