شایعه شایعه: اکران فیلم God of war فقط بر روی HD-DVD

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
در پی اعلام خبر ساخت فیلم GOW در چند روز اخیر و خوشحالی طرفداران کنسول های Play Station؛ با تکمیل خبر، مشخص شد که ساخت این فیلم به عهده ی کمپانی Universal است، کمپانی که فقط فیلم هایش را بر روی دیسک های HD-DVD و DVD در شبکه ی پخش خانگی توضیع میکند!
به دین ترتیب صاحبان PS3 باید یا برای دیدن فیلم یا یک دستگاه پخش HD-DVD خریداری یا نسخه DVD آن را تهیه کنند! [پیشنهاد من اینه که در هنگام جشنواره های فیلم کانال های وطنی یه سر به ایران بزنند و این فیلم رو با آخرین اصلاحات مشاهده کنن!] برای آگاه شدن از جزئیات کامل میتوانید اینجا را کلیک کنید و مصاحبه ی مسئولان سونی را به صورت Online ببنید

god-of-war-hd-mode-1.jpg

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
متوجه نمیشم اینو که شما گفتین .
به نظرم این خبر راست یا دروغ خیلی عجیبه .
سونی استدیو های قدرتمندی تو هالیوود داره و کار ساخت فیلمه یه شاهکار رو به یه استدیوی دیگه داده .
بعد هم میاد و موافقط میکنه که وی دیسک های رقیبش فیلم رو اکران میکنه .
آقا یه جای این خبر یه مشکلی داره .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
متوجه نمیشم اینو که شما گفتین .
به نظرم این خبر راست یا دروغ خیلی عجیبه .
سونی استدیو های قدرتمندی تو هالیوود داره و کار ساخت فیلمه یه شاهکار رو به یه استدیوی دیگه داده .
بعد هم میاد و موافقط میکنه که وی دیسک های رقیبش فیلم رو اکران میکنه .
آقا یه جای این خبر یه مشکلی داره .

بازی چه ربطی به فیلم داره ؟

فیلم رو یه استادیو میسازه بازی رو یکی دیگه .

فقط چون از داستان و شخصیت بازی Gow استفاده شده .

باید یه اجازه از سازنده بازی و ... بگیره .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
بازی چه ربطی به فیلم داره ؟

فیلم رو یه استادیو میسازه بازی رو یکی دیگه .

فقط چون از داستان و شخصیت بازی Gow استفاده شده .

باید یه اجازه از سازنده بازی و ... بگیره.
حرف شما از لحاض تئوری مشکلی نداره و من هم اول گفتم که راست یا دروغ عجیبه .
ولی سونی به نظرم هیچ وقت نمیاد و از یه فرصت تجاری بزرگ چشم پوشی کنه در حالی که پتانسیل ساخت این فیلم رو داره تو استدیو هاش و اونوقت بیاد و به استدیویی که فرمت رقیبشو ارائه میده فیلم رو برای انتشار بده و عملا با فروش حق استفاده از داستان یه ضرر رو متحمل بشه .
بله همونطور که اجازه هری پاترو از نویسندش گرفتن
ما حرفمون در مورد یه صنعت هست نه کتاب
خانم رلینگ اگه خودش یه استدیو در حد وارنر بروز (املای فارسی رو بلد نیستم) و یه انتشاات در حد بلمومزبری و اون یکی ناشر می داشت ممکن نبود حق نشر رو به کسی بده .
دوست عزیز از اونجایی که بیشتر مشکلات پیش اومده در تاریخ ناشی از مثال زدن موضوعات بی ربط هستش در مورد مسائل همیشه دقت کن در این مورد . :-"

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
اصلا من نمیدونم چه ربطی داشت حالا هرکی بسازه ولی شک نکنید این فیلم با هر کمپانی ساخته شه روی bluray میاد حالا ببین من کی گفتم اون موقع که اومد به حرفم میرسید و در کل شخصا اعلام میکنم گور بابای سونی البته ببخشید ها گفتم که فکر نکیند من طرفدارشم اصلا این بحث این دوتا کنسول دیگه داره حاله من یکی را بهم میزنه اشون اومد گفت که قراره همچین اتفاقی بیوفته حالا زود بیاین بچسبونیدش به این دوتا چرت بی مصرف آدم به خدا دیونه میشه این حرف ها مال بچه کلاس اولی هاست بجای اینکه بیان بگن به چه دلیل این فیلم قراره روی فلان فرمت بیاد اون میاد میگه عمرا من ساهرگم را میزنم فقط یکی مونده بیاد بگه اومدنش روی hd dvd برابر با اومدن metal gear برای 360 هست اون وقته که ......................................................................................................................................باید بارش کنی

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
میاد میگه عمرا من ساهرگم را میزنم فقط یکی مونده بیاد بگه اومدنش روی hd dvd برابر با اومدن metal gear برای 360 هست
دوست عزیز بهتره قبل از اینکه در مورد یه چیز پست بدی یه نگاه به چیزایی که گفتیم بندازی .
هیچ کس تو این تایپیک از حرف هایی مشابه حرف شما استفاده نکرده و فقط نظرات خودمونو بیان کردیم .
یه نکته رو براتون pm میکنم حتما به دردتون میخوره .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اصلا من نمیدونم چه ربطی داشت حالا هرکی بسازه ولی شک نکنید این فیلم با هر کمپانی ساخته شه روی bluray میاد حالا ببین من کی گفتم اون موقع که اومد به حرفم میرسید و در کل شخصا اعلام میکنم گور بابای سونی البته ببخشید ها گفتم که فکر نکیند من طرفدارشم اصلا این بحث این دوتا کنسول دیگه داره حاله من یکی را بهم میزنه اشون اومد گفت که قراره همچین اتفاقی بیوفته حالا زود بیاین بچسبونیدش به این دوتا چرت بی مصرف آدم به خدا دیونه میشه این حرف ها مال بچه کلاس اولی هاست بجای اینکه بیان بگن به چه دلیل این فیلم قراره روی فلان فرمت بیاد اون میاد میگه عمرا من ساهرگم را میزنم فقط یکی مونده بیاد بگه اومدنش روی hd dvd برابر با اومدن metal gear برای 360 هست اون وقته که ......................................................................................................................................باید بارش کنی
بله درست .

چون Blu-ray جنگ Disk ها رو تقریبا پیروز شده .

دلیلم هم اینه :

اکثر استادیو های فیلم سازی از این فورمت استفاده میکنند .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
حالا چرا طرفدارهاي سوني اين همه شوكه شدند .

پس چرا چند هفته پيش را نميگيد كه شايعه شده بود فيلم halo روي بلوري مياد !!!
خوب اينم روي hddvd مياد .

حساب حساب كاكا برادر :laughing:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
البته شکه شدن با به شدت رد کردن خیلی تفاوت داره ... ;)
بهتره از اظهار نظر های جنجالی و به کار بردن الفاض جنجالی خود داری کنید .

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
عجیبه!!!!!!!!:eek:
فکر کنم سونی قدرتش داشته باشه که خودش بازی های خودشو بسازه.:cool:
به نظر من روی blue ray هم میاد اینا همه بازار گرم کنیه:-":-":-"

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
در پی اعلام خبر ساخت فیلم GOW در چند روز اخیر و خوشحالی طرفداران کنسول های Play Station؛ با تکمیل خبر، مشخص شد که ساخت این فیلم به عهده ی کمپانی Universal است، کمپانی که فقط فیلم هایش را بر روی دیسک های HD-DVD و DVD در شبکه ی پخش خانگی توضیع میکند!
به دین ترتیب صاحبان PS3 باید یا برای دیدن فیلم یا یک دستگاه پخش HD-DVD خریداری یا نسخه DVD آن را تهیه کنند! [پیشنهاد من اینه که در هنگام جشنواره های فیلم کانال های وطنی یه سر به ایران بزنند و این فیلم رو با آخرین اصلاحات مشاهده کنن!] برای آگاه شدن از جزئیات کامل میتوانید اینجا را کلیک کنید و مصاحبه ی مسئولان سونی را به صورت Online ببنید
آقا ساسان این لینکی که دادی که اینو نوشته:
David Jaffe meets Uwe Boll
:confused::confused::confused::confused:
یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من خودکشی میکنم اگه قرار باشه فیلم رو Uwe Boll بسازه من حاضرم فیلم فقط روی X360 اجرا بشه(که یکم تخیلی شد) یا فیلم بر روی کارتریج عرضه بشه ولی این Uwe Boll ل ع ن ت ی این بازی رو نسازه
(البته من تریلرش رو ندیدم اگه کسی دیده و می تونه ترجمه کنه, ترجمه اش کنه یا متنشو بزاره بفهمیم این یارو چی میگه)
برای دوستانی که Uwe Boll رو نمی شناسند عرض کنم که ایشون استاد خراب کردن بازی ها نابو عالی هستند مثل "بلاد رین" و "تنها در تاریکی" و فیلم های در دست تهیه ایشون : "فار کرای" که زیاد رسمی نشده/"استار کرفت" و ....
:mad::mad::mad::mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر