شایعه شايعه ي ساختن Alan Wake براي ps3 ?!!

• Thread starter Thread starter Gartall
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
چقدر اخه شايعه ولي اگه حفيقت داشته باشه طرفداراي ps3 حتما يه نماز شب بخونن ! چون ميدونند چه بازيه :laughing:
مثل اينكه در سايت آمازون به درستي يا يك اشتباه بزرگ اين بازي را در ليست ps3 هم قرار داده !
من موندم چطور ممكنه بازي كه ناشرش خود مايكرو باشه اين اتفاق بيوفته بالاخره فكر كنم فردا اين موضوع مشخص بشه كه اشتباه بوده يا fact !
57009_hs.jpg

لينك :
http://www.n4g.com/ps3/News-57009.aspx
http://www.amazon.co.uk/Take-2-Alan...35?ie=UTF8&s=videogames&qid=1186331440&sr=8-4

تو سایت Remedy نوشته
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Remedy is currently developing Alan WAKE, a psychological action thriller for the next generation of consoles and PC.
[/FONT]
و اسمی از 360 نبرده!!
از یه طرف نوشته
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Alan Wake, under development for Xbox360 and Windows
[/FONT]
به نظر من این شایعه غلطه و امکان نداره..
حداقل شایعه درست میکنن برای BioShock:love: درست کنن....هر چند که دیگه زیاد به ریلیزش نمونده:(
البته من یکی که ککم نمیگزه که این بازی رو 360 بیاد چون روی PC هم میاد و احتیاجی به خریدن یک 360 برام پیش نمیاره...
درست مثل بسیاری از بازیهای 360 که علاوه بر 360 بر روی ویندوز هم منتشر میشه و آدم رو زیاد نگران نمیکنه که : "وای ! 360 نخریدم ! حالا چه خاکی رو سرم بریزم ؟! "
قربون آدم چیز فهم;)تازه مزیت PC نسبت به Junkbox ایننه که شوتر ها مخصوصا FPS روی PC بیشتر حال میدن:biggrin1:

شاید این رئیس جدیدی که قراره از ea بیاد اینقدر بازی مولتی کرده باشه بخواد این بازی را هم مولتی پلتقرم کنه.(شوخی)
اما اگه بخوام جدی بگم تا زمانی که ip بازی دست ماکروسافته این بیشتر شبیه خنده است.
پ.ن:یادمه زمانی masseffect هم از این جور شایعه ها براش زیاد بود.

تو رو خدا الكي خبره fake تحويل ملت ندين
اصلا امكان نداره
سوتي امازون بوده

مديرهاي عزيز چرا تا حالا اينجا قفل نشده؟:biggrin1:

بابا چقدر ما طرفدارهاي XBOX360 از شايعه حال كنيم بزار يه چند روزي هم طرفداراي PS3 حال كنن به اندازه كافي تاپيك در مورد MGS 4 هست ولي اين چي .:laughing:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or