سیستم مورد نیازو تاریخ عرضه Resident Evil 6 اعلام شد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین

درود خوب Capcom امروز سیستم مورد نیاز بازی را اعلام کرد مشخصات کامل نسخه pcرا در قسمت زیر ببنید !بازی همچنین در تاریخ March 22nd, 2013 در آمریکای شمالی و اروپا منتشر شد. منتشر می شودهمچنین بازی هم از طریق استیم قابل دسترس هست علاو ه بر تمام ویژگی های نسخه کنسولی از همون ابتدا می توانید سناریو ایدا را هم شروع کنید بر خلاف نسخه کنسول ی که باید 3 تا قسمت قبلی را تمام می کردید تا این یکی باز بشه .

Here’s a rundown of the game’s Steam features:
· Cloud saving
· Steam Achievements
· Friends support
· Game overlay
· Leader boards

Here are the game’s minimum specs:

· Processor: Intel® CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
· Memory: 2 GB RAM
· Hard Disk Space: 16 GB free hard drive space
· Video Card: NVIDIA® GeForce® 8800GTS or better
· DirectX®: 9.0c or greater
· Sound: Standard audio device
Finally, here are the recommended specs:
· Processor: Intel® CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or better
· Memory: 4 GB RAM
· Hard Disk Space: 16 GB free hard drive space
· Video Card: NVIDIA® GeForce® GTX 560 or better
· DirectX®: 9.0c or greater
· Sound: Standard audio device

منبع

آخرین ویرایش:

iman2012_12

کاربر سایت
May 12, 2012
96
چه عجب بالاخره تاریخ عرضشو گفتن.من که واسه اومدنش لحظه شماری میکنم و کاری هم به پست های دیگران ندارم که از بازی تعریف یا میزنن تو سرش دارم

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
چه عجب بالاخره تاریخ عرضشو گفتن.من که واسه اومدنش لحظه شماری میکنم و کاری هم به پست های دیگران ندارم که از بازی تعریف یا میزنن تو سرش دارم
منم دارم لحظه شماری میکنم تا همین که بازی اومد برم بخوابم!:d

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
چرا بابا خدایش من که باهاش حال کردم سناریو هر کدوم بهتر از اون یکی بود مخصوصاada , Ashley :d

دوست من کمی اشتباه میکنیا اشلی گراهام تو رزیدنت 6 نبود اون تو رزیدنت 4 حضور داشت رزیدنت اویل با پلی استیشن 1 سگا ساترن و نینتندو 64 شروع شد و مشهور شد با دریم کست پلی استشن 2 و گیم کیوب جهانی شد و با پلی استیشن 3 و ایکسباکس 360 مرد دلم میحواد یه با رزیدنت اویل ریمیک رو گیم کیوب یا ویی رو بازی کنی مفهوم ترسو بچشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر