سیستم مورد نیازو تاریخ عرضه Resident Evil 6 اعلام شد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

درود خوب Capcom امروز سیستم مورد نیاز بازی را اعلام کرد مشخصات کامل نسخه pcرا در قسمت زیر ببنید !بازی همچنین در تاریخ March 22nd, 2013 در آمریکای شمالی و اروپا منتشر شد. منتشر می شودهمچنین بازی هم از طریق استیم قابل دسترس هست علاو ه بر تمام ویژگی های نسخه کنسولی از همون ابتدا می توانید سناریو ایدا را هم شروع کنید بر خلاف نسخه کنسول ی که باید 3 تا قسمت قبلی را تمام می کردید تا این یکی باز بشه .

Here’s a rundown of the game’s Steam features:
· Cloud saving
· Steam Achievements
· Friends support
· Game overlay
· Leader boards

Here are the game’s minimum specs:

· Processor: Intel® CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
· Memory: 2 GB RAM
· Hard Disk Space: 16 GB free hard drive space
· Video Card: NVIDIA® GeForce® 8800GTS or better
· DirectX®: 9.0c or greater
· Sound: Standard audio device
Finally, here are the recommended specs:
· Processor: Intel® CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or better
· Memory: 4 GB RAM
· Hard Disk Space: 16 GB free hard drive space
· Video Card: NVIDIA® GeForce® GTX 560 or better
· DirectX®: 9.0c or greater
· Sound: Standard audio device

منبع

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
از همين جا به جامعه pc گيمر ها تسليت ميگم:d
حاضرم ٢١ دسامبر به حقيقت بپيونده ولي رزيدنت ٦ رو pc كنسل بشه:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
از همين جا به جامعه pc گيمر ها تسليت ميگم:d
حاضرم ٢١ دسامبر به حقيقت بپيونده ولي رزيدنت ٦ رو pc كنسل بشه:d

مثلا رو PC بیاد چه مشکلی واسه شما ایجاد میکنه؟ منم از همین جا به جامعه ی PC گیمر ها تبریک میگم که بالاخره تاریخ عرضه بازی معلوم شد تقریبا مثل رزیدنت اویل 5 6 ماه بعد از عرضه ی نسخه کنسولی اگر اشتباه نکرده باشم.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
والا من که چپ و راست به هر بازی ای گیر میدم مشکل اونقدر حادی تو این بازی پیدا نکردم .... روند بازی نسبت به نسخه های پیشین به کل تغییر یافته .بازی تمپوی بالایی داره و بسیار اکشنه .... PC باز ها برن حالشو ببرن...

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
مثلا رو PC بیاد چه مشکلی واسه شما ایجاد میکنه؟ منم از همین جا به جامعه ی PC گیمر ها تبریک میگم که بالاخره تاریخ عرضه بازی معلوم شد تقریبا مثل رزیدنت اویل 5 6 ماه بعد از عرضه ی نسخه کنسولی اگر اشتباه نکرده باشم.
خوبه امضاي خودت رزيدنت اويل ٢ هست. از نظر تو بازي بايد اينجوري باشه؟ پس ترسي كه همه از اين سري سراغ داشتن كجا رفته؟ شما فقط دنبال اكشن و كشتار مثل cod تو بازي هستي؟
اين رزيدنت نيست جانم. يه چيزي شبيه cod كلون هست كه capcom احمق فقط به خاطر فروش بيشتر اكشن بازي رو بيشتر كرده و تقريبا ترس رو توش حذف كرده.
لحظه هاي ترسناك رزيدنت ٢ رو فكر نكنم كسي فراموش كنه. چيزهايي كه تو اين نسخه تقريبا نيست.
من مشكلي با بازي ندارم. مشكلم با سازنده ها هست كه گند كشيدن به اعتبار بازي و اون وقت با كمال پر رويي از كارشون هم خوشحالن.
گندي كه racoon city زد رو فراموش كردي؟ اون معجون بي سروته و آشغال رو دادن بيرون تازه از عملكردشون هم راضي بودن.
من يكي ديگه با اين وضعيت كه capcom به اين بازي داده اميدي بهش ندارم.
بازي عرضه شد حتما بازيش مي كنم اما نه به ديد رزيدنت اويل ٦. به اسم يه عنوان جديد و صرفا اكشن

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
حمید جان شما هنوز بازی نکردی
مطمئن باش بازی تفاوتی با orc نداره

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من مشكلي با بازي ندارم. مشكلم با سازنده ها هست كه گند كشيدن به اعتبار بازي و اون وقت با كمال پر رويي از كارشون هم خوشحالن.
شما نگران سازنده ها نباش ضرر زیان و هر چی هم که فکرشو کنی پای خودشون

ثلا رو PC بیاد چه مشکلی واسه شما ایجاد میکنه؟ منم از همین جا به جامعه ی PC گیمر ها تبریک میگم که بالاخره تاریخ عرضه بازی معلوم شد تقریبا مثل رزیدنت اویل 5 6 ماه بعد از عرضه ی نسخه کنسولی اگر اشتباه نکرده باشم.
شک نکن حمید یکی از بهترین اویل های هست که تجربه خواهی کرد واقعا هر 4 قسمت عالی بودند

برادر حسین چرا خودتو به اون راه میزنی؟ ببین من خودم نمره ها برام ملاک نیست و معتقدم هر کسی باید نظرشو در رابطه با یه بازی بگه و در نهایت یه جمع بندی بکنیم که اون بازی خوب بوده یا نه ولی اگر نمره ها ملاک باشه، به نظرت یه بازی با متای 67 جایی برای اینکه جز یه بازی پوچ و بیهوده هست میذاره؟ من خودم بازی نکردم حقیقتا اما تو تاپیک خود بازی سلیقه های ما دقیقا یکی هست و وقتی دوستام مثل افشین و سینا و حامد و احد میگن افتضاحه، چرا من باید بگم خوبه؟
اگر بخواییم بحث کنیم در این مورد اشکالی نداره ولی دیگه این بحث تکراری شده این حرفا 40 بار زده شدن.
عزیز به به سینا و احد و.......چی کار دارم خودم چشم عقل شعوردارم و بازی را انجام دادم و واقعا لذت بردم حالا شما که خودت می گی باز ی را انجام ندادی رو حساب حرف دوستان و سایت ها نتیجه گیری می کنی که بد هست اون بحثش جداست
سلیقه ها با هم فرق داره سلیقه بقیه را که من نمی تونم عوض کنم یکی از باز یخوشش میاد یکی دیگه بدش میاد !

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شک نکن حمید یکی از بهترین اویل های هست که تجربه خواهی کرد واقعا هر 4 قسمت عالی بودند
برادر حسین چرا خودتو به اون راه میزنی؟ ببین من خودم نمره ها برام ملاک نیست و معتقدم هر کسی باید نظرشو در رابطه با یه بازی بگه و در نهایت یه جمع بندی بکنیم که اون بازی خوب بوده یا نه ولی اگر نمره ها ملاک باشه، به نظرت یه بازی با متای 67 جایی برای اینکه جز یه بازی پوچ و بیهوده هست میذاره؟ من خودم بازی نکردم حقیقتا اما تو تاپیک خود بازی سلیقه های ما دقیقا یکی هست و وقتی دوستام مثل افشین و سینا و حامد و احد میگن افتضاحه، چرا من باید بگم خوبه؟
اگر بخواییم بحث کنیم در این مورد اشکالی نداره ولی دیگه این بحث تکراری شده این حرفا 40 بار زده شدن.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
مسلما این بازی نسیت به بازی های الان شاهکار نیست . ولی انقدر ها بد نیست . بزرگترین مشکلش به نظر من همین سناریو بندی کردن و نحوه روایت داستان بود که میدونست خیلی بهتر باشه . در کل از خیلی بازی های متوسط دیگری که هر روز منشر میشه بهتره

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید

عزیز به به سینا و احد و.......چی کار دارم خودم چشم عقل شعوردارم و بازی را انجام دادم و واقعا لذت بردم حالا شما که خودت می گی باز ی را انجام ندادی رو حساب حرف دوستان و سایت ها نتیجه گیری می کنی که بد هست اون بحثش جداست
سلیقه ها با هم فرق داره سلیقه بقیه را که من نمی تونم عوض کنم یکی از باز یخوشش میاد یکی دیگه بدش میاد !
من نگران سازنده ها هم نيستم. نگران اينم كه رزيدنت ٧ اگه كنتشر شد و اون متاش مثلا شد ٥٠ لاز هم بهش بگي عالي.
شما يه بازييني به ديدگاهتون بكنيد لطفا

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
Resident Evil 6 ؟؟
از نظر من Resident Evil 4 آخرین شماره از این سری بود! :)
shooter action=Resident Evil 4 =بکش بدو برو جلو
رزیدنت اویل ۱،۲،۳+ ورنیکا ایکس رزیدنت اویل بودن
این Resident Evil 4 دیگه ربطی‌ به اونا نداشت باعث از بین بردن سری شد، طرفداراشم بیشتر بازیکنهای جوان تازه وارد و آماتور، و طرفدارای بازیهای اکشن شوتر شدن.
رزیدنت اویل ۴،۵،۶ آغاز یک سری جدیده که نام بزرگ رزیدنت اویل روشون سنگینی‌ می‌کنه، حتا ممکن باعث نابودی کپکم بشه؛(

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مسلما این بازی نسیت به بازی های الان شاهکار نیست . ولی انقدر ها بد نیست . بزرگترین مشکلش به نظر من همین سناریو بندی کردن و نحوه روایت داستان بود که میدونست خیلی بهتر باشه . در کل از خیلی بازی های متوسط دیگری که هر روز منشر میشه بهتره
نیما جان تنها جور دیگه ای که میشد داستان سرایی کرد بازی رو اینه که با پیش رفتن داستان روی کاراکتر ها سوییچ کنه و با داستان حسابی پیش بری
اونطوری از نظر پردازش داستان خیلی بهتر بود
ولی به گیم پلی لطمه میزد و ریتم و تمرکزت روی کاراکترت و فضا رو به هم میزد
به نظرم کپکام کار درست تری کرد که داستان رو جدا کرد ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر