سونی: PS3 عمر طولانی خواهد داشت

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
سونی معتقد است که زندگی PS3 حتی با معرفی PS4 همچنان ادامه دارد و عمر طولانی خواهد داشت.
این در حالی است که ممکن است شرکت سونی، PS4 را در مدت کوتاهی معرفی کند.

در همین راستا آقای "Masaru Kato" که در سمت مدیر ارشد مالی (CFO) شرکت سونی مشغول به فعالیت است اعلام کرد که زندگی برای PS3 حتی با شروع نسل بعد ادامه خواهد داشت.
از او در مورد وضعیت بازار بازی‌های سونی سئوال شد و وی این‌گونه پاسخ داد: "PS3 تا الآن به مدت 6 سال عمر کرده است و من فکر می‌کنم که همچنان می‌تواند به مدت طولانی‌ای نیز عمر کند. اکنون ما در موقعیتی نیستیم که پول‌های خود را دیگر برای سخت افزار از دست بدهیم."
وی کنسول بعدی سونی را تائید کرد که اما متأسفانه هیچ چیزی در مورد آن نیز منتشر نکرد.
Masaru Kato در این باره می‌گوید: "نکات زیادی در مورد کنسول بعدی ما وجود دارد اما من در حال حاضر نمی‌توانم در مورد آن چیزی بگویم. گفتنی است که ما هنوز کارهای زیادی با PS3 داریم."
وی در آخر گفت:" محصولات سونی به طور مکرر در حال کاهش هستند اما بازار بازی این شرکت به لطف وجود PS3، در روزهای خوب خودش به سر می‌برد. من آرزو می‌کنم که این کنسول به روند رو به رشد خود ادامه دهد."

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
دیتا بیس سایت خراب شده بود!!!مثل ps2 ساپورتش کنه واقعا عالی میشه چون پول نداریم ps4 بگیریم:d

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
امیدوارم وعده بعید نباشه
مطمعن باش این اتفاق میوفته!!!با توجه به هزینه های سنگین ساخت کنسول جدید حتما سونی با اینکار بخش سرگرمی هاشو خیلی خوب مث نسل قبل مدیریت میکنه!امیدوارم ماکروسافتم همین روش رو در نظر بگیره

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
وقتی تمام بازی های PS3 روی PS4 هم ساپورت شه فروش کنسول PS3 خیلی افت میکنه ولی خواب باز هم میتونه بفروشه

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
خالی میبنده سونی تمرکزش رو رو ویتا و ps4 میزاره که هم فروش کم ویتا رو جبران کنه هم رقابتش با xbox بعدی رو حفظ کنه
ps2 رو هم که دیدید طالب زیاد داشت و تا همین الان هم فروش داره میکنه تو دنیا اما ps3 چی؟!!!!!!!!!!!!
بچه ها قبول دارید میکرو و سگا و مخصوصا ps1 زندگی میکردیم باهاشون جوونای هم سن من میفهمن چیمیگم (21 سالم)
اما ps3 و ps2 و wii و ds و psp خدایی بهم به اندازه یک ساعت کرش و اویل و داینو کرایسی و تیکن و درایور و .... ps1 بهم نچسبید

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
خالی میبنده سونی تمرکزش رو رو ویتا و ps4 میزاره که هم فروش کم ویتا رو جبران کنه هم رقابتش با xbox بعدی رو حفظ کنه
ps2 رو هم که دیدید طالب زیاد داشت و تا همین الان هم فروش داره میکنه تو دنیا اما ps3 چی؟!!!!!!!!!!!!
بچه ها قبول دارید میکرو و سگا و مخصوصا ps1 زندگی میکردیم باهاشون جوونای هم سن من میفهمن چیمیگم (21 سالم)
اما ps3 و ps2 و wii و ds و psp خدایی بهم به اندازه یک ساعت کرش و اویل و داینو کرایسی و تیکن و درایور و .... ps1 بهم نچسبید

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram

باو یه پست میدادی میفهمیدیم منظورت رو چه خبره مگه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر