سونی: PS3 عمر طولانی خواهد داشت

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
سونی معتقد است که زندگی PS3 حتی با معرفی PS4 همچنان ادامه دارد و عمر طولانی خواهد داشت.
این در حالی است که ممکن است شرکت سونی، PS4 را در مدت کوتاهی معرفی کند.

در همین راستا آقای "Masaru Kato" که در سمت مدیر ارشد مالی (CFO) شرکت سونی مشغول به فعالیت است اعلام کرد که زندگی برای PS3 حتی با شروع نسل بعد ادامه خواهد داشت.
از او در مورد وضعیت بازار بازی‌های سونی سئوال شد و وی این‌گونه پاسخ داد: "PS3 تا الآن به مدت 6 سال عمر کرده است و من فکر می‌کنم که همچنان می‌تواند به مدت طولانی‌ای نیز عمر کند. اکنون ما در موقعیتی نیستیم که پول‌های خود را دیگر برای سخت افزار از دست بدهیم."
وی کنسول بعدی سونی را تائید کرد که اما متأسفانه هیچ چیزی در مورد آن نیز منتشر نکرد.
Masaru Kato در این باره می‌گوید: "نکات زیادی در مورد کنسول بعدی ما وجود دارد اما من در حال حاضر نمی‌توانم در مورد آن چیزی بگویم. گفتنی است که ما هنوز کارهای زیادی با PS3 داریم."
وی در آخر گفت:" محصولات سونی به طور مکرر در حال کاهش هستند اما بازار بازی این شرکت به لطف وجود PS3، در روزهای خوب خودش به سر می‌برد. من آرزو می‌کنم که این کنسول به روند رو به رشد خود ادامه دهد."

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
خالی میبنده سونی تمرکزش رو رو ویتا و ps4 میزاره که هم فروش کم ویتا رو جبران کنه هم رقابتش با xbox بعدی رو حفظ کنه
ps2 رو هم که دیدید طالب زیاد داشت و تا همین الان هم فروش داره میکنه تو دنیا اما ps3 چی؟!!!!!!!!!!!!
بچه ها قبول دارید میکرو و سگا و مخصوصا ps1 زندگی میکردیم باهاشون جوونای هم سن من میفهمن چیمیگم (21 سالم)
اما ps3 و ps2 و wii و ds و psp خدایی بهم به اندازه یک ساعت کرش و اویل و داینو کرایسی و تیکن و درایور و .... ps1 بهم نچسبید

اگه چند مرتبه در روز تکرار کنی معلوم میشه راست میگی :d
-------------------------------------------------------------------------
سونی معتقد است که زندگی PS3 حتی با معرفی PS4 همچنان ادامه دارد و عمر طولانی خواهد داشت.
دمب خروسُ باور کنیم یا قسمِ .....:(

به حق پنج تن که پروژه ی نسل بعدی به فنا بره(فعلا!)

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
شاید بخشی از حرف ایشون درست باشه - ولی قطعاً - معرفی کنسول نسل بعد سونی فروش این کنسول رو در بعد از اون تاریخ ، ( حتا با وجود انحصاری های قدرتمند ) تحت الشاع قرار می ده .

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
به نظرتون ps4 کی میاد؟
اگه بیاد احتمالا دیگه ps3 خیلی ارزون بخرن
الان بفروشم خوبه؟
اوووووووووووووه.بیخی بابا کو تا بیاد.کو تا بیاد ایران عزیز :D.کی میخواد بخره با این قیمت دلاررررررررر./و از هه مهمتر:::کوووووووووووتا هک شه و بشه حال کرد باهاش (البته اگه بشه)

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
خالی میبنده سونی تمرکزش رو رو ویتا و ps4 میزاره که هم فروش کم ویتا رو جبران کنه هم رقابتش با xbox بعدی رو حفظ کنه
ps2 رو هم که دیدید طالب زیاد داشت و تا همین الان هم فروش داره میکنه تو دنیا اما ps3 چی؟!!!!!!!!!!!!
بچه ها قبول دارید میکرو و سگا و مخصوصا ps1 زندگی میکردیم باهاشون جوونای هم سن من میفهمن چیمیگم (21 سالم)
اما ps3 و ps2 و wii و ds و psp خدایی بهم به اندازه یک ساعت کرش و اویل و داینو کرایسی و تیکن و درایور و .... ps1 بهم نچسبید
این سلیقه ی خودت را برای خودت بردار یکی تورا می دزده ،،،،اینی که تو میگی باید بری پیش مایکرو وسونی بگی اینطوری کنسولو درست کنید تا تو راضی بشی،،وبری پیش سازنده بازی تا بازی های مثل کرش ایول اینا رو برات بسازه ،،اهای مرد دیگه باید انسان ترقی کنه نباید المان های قدیمی رو زیاد استفاده کرد چون اینطور اصلا پیش رفتی نخواهد داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر