شایعه سونی: Gran Turismo 6 برای PS3 عرضه خواهد شد

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
آپدیت: سونی: Gran Turismo 6 برای PS3 عرضه خواهد شد

l9epkqb8rgjw5p28urnd.jpg

بازی بعدی استدیو Polyphony به جای PS4 در راه PS3 است. همه از این موضوع آگاه هستند که سونی در حال کار برروی Gran Turismo 6 است.

GT5 یکی از پرفروشترین بازی‌های، سونی در این نسل بوده است، پس دلیلی برای ساخته نشدن نسخه‌ای دیگر از مجموعه GT وجود ندارد. ولی افراد زیادی برین باورند که این بازی باید برای PS4 ساخته شود تا قدرت این کنسول را هرچه بیشتر به نمایش بگذارد، Vita هم می‌توانست مانند PSP که دارای ویژگی‌های خاصی بود مدنظر برای عرضه یک بازی از سری GT قرار گیرد.

بعد از رونمایی PS4 شایعات زیادی بود که سونی PS3 را فراموش خواهد کرد ولی سونی گفته است که از این کنسول هم پشتیبانی خواهد کرد.
آپدیت:
Shuhei Yoshida مدیر استدیو‌های سونی گفت:
یک روز از روز‌های آینده Gran Turismo 6 خواهد آمد.
Gran Turismo HD در E3 سال 2005 به صورت انحصاری برای PS3 رونمایی شد. همیشه یک عنوان از سری Gran Turismo با کنسول‌های سونی معرفی و عرضه شده. با این نتیجه باید منتظر یک GT برای PS4 در E3 سال 2013 باشیم.

Michael Denny معاون رئیس استدیو‌های سونی در مصاحبه‌ای درمورد حمایت سونی از PS3 گفت:
خوب ما می‌خواهیم نگاهی به بازی‌های که برای PlayStation 3 در آینده عرضه می‌گردند بیندازیم، The Last of Us, Beyond: Two Souls, GT6 و بعد از آنان بازی‌های شرکت‌های third-party مانند: Assassin’s Creed و GTA را برای PS3 خواهیم داشت.

Ubisoft هفته دیگر نشستی درمورد Assassin’s Creed دارد و دعوت نامه‌هایی را نیز برای اشخاص خاص در این مورد فرستاده است. پنجشنبه هفته گذشته در مراسم رونمایی از PS4 در نیویورک بازی‌های زیادی از PS3 رونمایی نشد. هیچ کس از حاضرین درمورد بازی‌های معرفی نشده PS3 صحبت نکرد، GT6 شاید یکی از این بازی‌های باشد.

Denny در مورد حمایت از PSV نیز افزود:

مهم‌ترین چیز برای ما این است که محتویات بازی‌هایی که عرضه می‌کنیم عمری طولانی داشته باشند، درمورد PS Vita باید بگویم بازی‌های برای این کنسول عرضه می‌شوند در طول زمان کیفیتشان بهتر و بهتر می‌شوند. و سونی هنور هم از PS3 حمایت می‌کند.

"متاسفانه بازی‌های PS3 در PS4 اجرا نخواهند شد، PS4 قادر به اجرا بازی‌های دسته دوم است. سازگاری بازی‌های PS3 در PS4 هزینه زیادی را می‌خواهد، و ما باید تصمیم بگیریم چه کاری برای جامعه گیمرها مهم است."

شاید نسخه‌ای مخصوصی از GT6 برای کنسول PS4 ساخته شود.

سازنده سری GT آقا Yamauchi گفته است:

" فعلا آمادگی این را ندارم تا درمورد تاریخ عرضه GT6 صحبت کنم."

منبع

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این خبر برا خیلی ها از خبر PS4 هم خوشحال کننده تر هست.
من که به شدت استقبال میکنم.
در ضمن خود سونی هنوز کنسولش رو نشون نداده. کدوم بهتره : عرضه بازی برای Ghost یا King ?
خب عرضه Uncharted 4 برای PS3 هم شاید برای خیلی ها خوشحال کننده باشه ! :D یا مثلاً بازی بعدی Santa Monica به جای PS4 ، روی PS3 عرضه بشه ! یا چمیدونم دیوید کیج بعد از Beyond هم دوباره روی PS3 بازی میسازه ، چون تعداد بیشتری PS3 دارن. اینا ممکنه یه عده رو خوشحال کنه ، ولی فلسفه عوض شدن نسل رو زیر سوال میبره. اگه قرار باشه بعد از معرفی نسل جدید ، هنوز بازی ها روی نسل قبلی بیان پس دیگه چه بیماری ای هست که نسل جدید معرفی بشه ؟! :D خب بعد از GT6 بیان GT7 رو هم برای PS3 بسازن ، چون هنوز تعداد PS3 دارها بیشتر از PS4 دارها هست و خیلی ها که PS4 ندارن ، خوشحال میشن !
به شخصه با اینکه PS3 دارم و احتمالاً تا مدت ها هم PS4 دستم نمیاد ، دوست دارم وقتی نسل جدید معرفی میشه دیگه نسل قبلی رو بعد از 7،8 سال (که برای این صنعت خیلی زیاده) بندازن دور و کار روی نسل جدید رو شروع کنن. مخصوصاً برای بازی هایی مثل GT که تکنولوژی براشون نقش اساسی رو داره و مثلاً نمیتونیم بگیم داستان محور هست و اگه داستانش خفن بود ، حله ! الآن واقعاً لذت GT6 توی PS3 میتونه بیشتر باشه یا توی PS4 که دست سازنده ها رو خیلی بازتر میذاره ؟ گرافیک به کنار ، همون فیزیک هم در ارتباط با سخت افزار هست و نسل بعد میتونه حتی از GT5 هم فیزیک بهتری ارائه بده.
دیگه مثال از خود سری GT واضح تر نداریم. GT2 رو سال 99 برای PS1 ساخت و کمتر از دو سال بعدش GT3 رو برای نسل بعد یعنی PS2 که تبدیل شد به یکی از بهترین ریسینگ های تاریخ. میتونست GT3 رو هم برای PS1 بسازه ، ولی این کار رو نکرد و به جاش از تکنولوژی های PS2 استفاده کرد و در کنارش باعث شد به فروش PS2 هم کمک بشه.
من هنوز امید دارم GT6 همون اوایل عرضه PS4 براش منتشر بشه. اگه این طوری نشه ، دوباره سناریوی این نسل تکرار میشه. اگه مثل زمان PS2 عمل کنه و همون اول کار یه نسخه کامل بسازه ، خیلی از مشکلات برطرف میشه. ولی اینکه یکی دو سال اول نسل بعد هنوز درگیر کنسول نسل پیش باشه و بعدش تازه کوچ کنه اون طرف ، دقیقاً همون حالتی پیش میاد که برای GT5 پیش اومد.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینکه بزرگترین و پرفروش ترین IP سونی GTــه که کسی شکی نداره :D
ولی من یه چیزی من بگم
GT 4 سال 2005 اومد
PS3 سال 2006
درسته!؟
اون چقدر فروخت !؟ 10-12 میلیون خب اون موقع هم میشد این بازی رو برای PS3 داد و باعث ترکوندن فروش PS3 شد
اصلاً توی همین PS Meeting هم یامائوچی از طریق ویدئویی که از قبل ضبط شده بود ، در مورد قدرت PS4 صحبت کرد. یعنی مثلاً الآن دارن GT6 رو برای PS3 میسازن و بعد یامائوچی میاد راجع به PS4 صحبت میکنه ؟! :D
کلاً همین بی خبری از GT6 به نظرم مهم ترین دلیلش عرضه بازی روی PS4 هست. اگه قرار بود روی PS3 بیاد که خیلی راحت توی E3 قبلی یا کلی فرصت دیگه ، یه نمایش از بازی میدادن. چون GT5 که 2010 منتشر شد و انجین و ماشین ها و پیست ها و همه چیز برای نسخه بعدی روی PS3 هم آماده هست

اینکه یامائوچی اومد در مورد PS4 صحبت کرد رو درسته قبول دارم ولی عنوان نکرد که داره رو 6 کار میکنه
ولی همینی که میگی همه چیزش برای PS3 آمادست خودش میشه یه دلیل دیگه که بتونه نشون بده احتمالش زیاده که برای PS3 بیاد

از طرف دیگه این بازی بخواد برای PS4 بیاد که میزنه بازی دیگه خودِ سونی DC رو نابود میکنه 1000 تا هم نمیفروشه که :| :D

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خب عرضه Uncharted 4 برای PS3 هم شاید برای خیلی ها خوشحال کننده باشه ! :D یا مثلاً بازی بعدی Santa Monica به جای PS4 ، روی PS3 عرضه بشه ! یا چمیدونم دیوید کیج بعد از Beyond هم دوباره روی PS3 بازی میسازه ، چون تعداد بیشتری PS3 دارن. اینا ممکنه یه عده رو خوشحال کنه ، ولی فلسفه عوض شدن نسل رو زیر سوال میبره. اگه قرار باشه بعد از معرفی نسل جدید ، هنوز بازی ها روی نسل قبلی بیان پس دیگه چه بیماری ای هست که نسل جدید معرفی بشه ؟! :D خب بعد از GT6 بیان GT7 رو هم برای PS3 بسازن ، چون هنوز تعداد PS3 دارها بیشتر از PS4 دارها هست و خیلی ها که PS4 ندارن ، خوشحال میشن !
به شخصه با اینکه PS3 دارم و احتمالاً تا مدت ها هم PS4 دستم نمیاد ، دوست دارم وقتی نسل جدید معرفی میشه دیگه نسل قبلی رو بعد از 7،8 سال (که برای این صنعت خیلی زیاده) بندازن دور و کار روی نسل جدید رو شروع کنن. مخصوصاً برای بازی هایی مثل GT که تکنولوژی براشون نقش اساسی رو داره و مثلاً نمیتونیم بگیم داستان محور هست و اگه داستانش خفن بود ، حله ! الآن واقعاً لذت GT6 توی PS3 میتونه بیشتر باشه یا توی PS4 که دست سازنده ها رو خیلی بازتر میذاره ؟ گرافیک به کنار ، همون فیزیک هم در ارتباط با سخت افزار هست و نسل بعد میتونه حتی از GT5 هم فیزیک بهتری ارائه بده.
دیگه مثال از خود سری GT واضح تر نداریم. GT2 رو سال 99 برای PS1 ساخت و کمتر از دو سال بعدش GT3 رو برای نسل بعد یعنی PS2 که تبدیل شد به یکی از بهترین ریسینگ های تاریخ. میتونست GT3 رو هم برای PS1 بسازه ، ولی این کار رو نکرد و به جاش از تکنولوژی های PS2 استفاده کرد و در کنارش باعث شد به فروش PS2 هم کمک بشه.
من هنوز امید دارم GT6 همون اوایل عرضه PS4 براش منتشر بشه. اگه این طوری نشه ، دوباره سناریوی این نسل تکرار میشه. اگه مثل زمان PS2 عمل کنه و همون اول کار یه نسخه کامل بسازه ، خیلی از مشکلات برطرف میشه. ولی اینکه یکی دو سال اول نسل بعد هنوز درگیر کنسول نسل پیش باشه و بعدش تازه کوچ کنه اون طرف ، دقیقاً همون حالتی پیش میاد که برای GT5 پیش اومد.
آریا مشکل این نسل دیگه واسه نسل بعد پیش نمیاد
DriveClub یه بازی کامله . از هر نظر !
و به نظر من بزرگترین جهش بازی های Racing میتونه باشه
سونی با DriveClub ، دو تا Racing قوی داره که میتونن هر کدوم جای خالی اون یکی رو پر کنن و هر 2 سال شاهد یک Racing قوی واسه نسل بعد باشیم
درسته همین که اسم GT به عنوان لانچ تاتل واسه PS4 باشه خیلی میتونه تو فروشش تاثیر بزاره اما در شرایط کنونی PD نمیتونه به پیشرفتهایی که Evolution Studios رسیده برسن
حتی لایسنس هایی که خیلی تو GT جای خالیشون حس میشد تو DriveClub هستند مثل Bentley و Koenigsegg
به نظر من GT باید بعد از DriveClub بیاد تا بتونه یه بازی کامل باشه نه به عنوان لانچ تایتل PS4

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اگر بخوایم بگیم طبیعی است GT6 برای PS3 باید. GT 1.2 برای PS1 آمدند GT 2 ,3 هم برای PS2 و GT5 هم برای PS3 اگر 6 هم بیاد روند طبیعی عرضه GT رو طی می‌کنه. مگر اینکه Polyphony 2 نسخه از GT6 بسازه یکی مخصوص PS4 یکی هم برای PS3 که بازم هم روند طبیعی عرضه 2 نسخه از GT روی کنسول‌های سونی طی میشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اینکه بزرگترین و پرفروش ترین IP سونی GTــه که کسی شکی نداره :D
ولی من یه چیزی من بگم
GT 4 سال 2005 اومد
PS3 سال 2006
درسته!؟
اون چقدر فروخت !؟ 10-12 میلیون خب اون موقع هم میشد این بازی رو برای PS3 داد و باعث ترکوندن فروش PS3 شد

اینکه یامائوچی اومد در مورد PS4 صحبت کرد رو درسته قبول دارم ولی عنوان نکرد که داره رو 6 کار میکنه
ولی همینی که میگی همه چیزش برای PS3 آمادست خودش میشه یه دلیل دیگه که بتونه نشون بده احتمالش زیاده که برای PS3 بیاد

از طرف دیگه این بازی بخواد برای PS4 بیاد که میزنه بازی دیگه خودِ سونی CD رو نابود میکنه 1000 تا هم نمیفروشه که :| :D
یعنی رسماً مقایسه ای کردی که بنیان جهان منهدم شد ! :D
اول اینکه خب همون طور که خودت گفتی ، GT4 قبل از عرضه PS3 منتشر شد. پس نمیشه با این شایعه GT6 مقایسه ـش کرد که (در صورت صحت خبر) قراره بعد از عرضه PS4 بیاد.
بعدش هم GT4 سال 2004 توی ژاپن اومد ، یعنی دو سال فاصله با PS3 ! :| :D یعنی کلهم بازی زمانی منتشر شد که هنوز 1 سال و خورده ای تا اولین نمایش های PS3 مونده بود ، چه برسه به عرضه کنسول. برای اروپا و آمریکا هم 3 ماهه اول 2005 اومد ، نه اواخر 2005. مثلاً خود PS3 سال 2007 توی اروپا اومد. یعنی GT4 توی اروپا هم 2 سال با PS3 فاصله داشت. نمیتونستن که این 2 سال رو قلیون بکشن و هیچ کاری نکنن ! :D
بعد هم GT4 از سال 2002 به طور ضمنی و از 2003 به طور کاملاً رسمی معرفی شده بود و کلی عکس و ویدئو ازش اومده بود. نه مثل الآن که چند ماه مونده به عرضه PS4 ، هنوز حتی یه عکس بی کیفیت که از لوگوی GT6 لیک شده باشه هم ندیده باشیم !!! :D یعنی واقعاً خنده دار نیست که سونی وسط کنفرانسی که متعلق به نسل بعد هست و داره دونه دونه بازی های نسل بعد رو نمایش میده ، یه دفعه مهم ترین IPـش رو با کیفیت بازی های PS3 نشون بده و با خوشحالی اعلام کنه که GT6 برای PS3 میاد ؟! :D
حالا قرار نیست حتماً Launch Title باشه که بزنه Drive Club رو داغون کنه ! :D میتونه اواخر 2014 بیاد ، یعنی یه سال بعد از عرضه Drive Club.

آریا مشکل این نسل دیگه واسه نسل بعد پیش نمیاد
DriveClub یه بازی کامله . از هر نظر !
و به نظر من بزرگترین جهش بازی های Racing میتونه باشه
سونی با DriveClub ، دو تا Racing قوی داره که میتونن هر کدوم جای خالی اون یکی رو پر کنن و هر 2 سال شاهد یک Racing قوی واسه نسل بعد باشیم
درسته همین که اسم GT به عنوان لانچ تاتل واسه PS4 باشه خیلی میتونه تو فروشش تاثیر بزاره اما در شرایط کنونی PD نمیتونه به پیشرفتهایی که Evolution Studios رسیده برسن
حتی لایسنس هایی که خیلی تو GT جای خالیشون حس میشد تو DriveClub هستند مثل Bentley و Koenigsegg
به نظر من GT باید بعد از DriveClub بیاد تا بتونه یه بازی کامل باشه نه به عنوان لانچ تایتل PS4
اگه این شایعه درست باشه ، مشکلی به مراتب بدتر از این نسل پیش میاد ! :D
این نسل باز حداقل PD از اول رفته بود سراغ PS3 و وقتش رو صرف کارهایی مثل Vision GT و GT HD و Prologue و ... کرده بود. ولی الآن طبق این شایعه PD هنوز سرگرم PS3 هست ، اگه قرار باشه GT6 برای PS3 بیاد هم زودتر از 2014 نمیتونه باشه. یعنی تازه توی 2014 بروبچ پر سرعت PD که اصلاً هم تنبل نیستن ، میرن سراغ یه سخت افزار جدید !! دیگه خدا به خیر کنه که معلوم نیست GT7 کِی بیاد ! :D
این Drive Club رو من شک دارم بازی خیلی خفنی از آب دربیاد. درسته که به لطف سخت افزار نسل بعد میتونه گرافیک خیره کننده ای داشته باشه و احتمالاً از نظر بعضی ویژگی های گیم پلی هم خیلی عالی باشه ، ولی خب Evolution Studios نمیتونه به همین راحتی به گیم پلی و فیزیک بازی های PD برسه. من حتی شک دارم مدل های ماشین های Drive Club کیفیت مدل های GT5 رو داشته باشه. به گرافیک کاری ندارم ها ، فقط خود مدل ها.
منم نمیگم حتماً GT برای PS4 باید Launch Title باشه ، ولی اگه قرار باشه برای PS3 بیاد ، دیگه توی نسخه بعدی Launch Title که چه عرض کنم ، "وسط تایتل" هم نمیتونه بشه ! :D

اگر بخوایم بگیم طبیعی است GT6 برای PS3 باید. GT 1.2 برای PS1 آمدند GT 2 ,3 هم برای PS2 و GT5 هم برای PS3 اگر 6 هم بیاد روند طبیعی عرضه GT رو طی می‌کنه.
یه نگاهی به تاریخ عرضه اونا بنداز. :D
GT1 : 1997
GT2 : 1999
آغاز نسل بعدی : 2000

GT3 : 2001
GT4: 2004
آغاز نسل بعدی : 2006

GT5 : 2010
آغاز نسل بعدی : 2013
? : GT6

یعنی کلاً معادله این نسل ، با نسل های قبلی جور نیست که بگیم چون توی اون ها 2 تا GT اومده ، الآن هم باید حتماً 2 تا بیاد ! :D

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بسیار احمقانه ب نظر میرسه این GOW , Beyond و حتی TLOU نیست این عنوان موتور فروش گیمینگ سونی چه در بخش سخت افزار و چه در بخش نرم افزار هست
ی دلیل فقط میتونه برای عرضه 6 روی PS3 قابل قبول باشه اونم اینه که PD گسترش یافته باشه ب طوری که 2تیم پر تعداد و قوی الآن موجود باشه که یکی بعد از 5 رفتن سراغ نسخه ی 7 برای PS4 و دیگر تیم , تعداد کمی از افرداش روی dlc ها کار کرده باشن و بقیه مشغول ساخت 6 ! که فرضیه ای هست که میزان ب واقعیت پیوستنش در حد 0 ـه!
ب قول آریا PD رو PS3 نسخه 5 رو با این همه اتلاف وقت عرضه کردند و اگر نسخه 6 روی PS3 عرضه کنن در اون صورت وای ب حال نسخه 7 دیگه باید بره رو PS5!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یعنی رسماً مقایسه ای کردی که بنیان جهان منهدم شد ! :D
اول اینکه خب همون طور که خودت گفتی ، GT4 قبل از عرضه PS3 منتشر شد. پس نمیشه با این شایعه GT6 مقایسه ـش کرد که (در صورت صحت خبر) قراره بعد از عرضه PS4 بیاد.
بعدش هم GT4 سال 2004 توی ژاپن اومد ، یعنی دو سال فاصله با PS3 ! :| :D یعنی کلهم بازی زمانی منتشر شد که هنوز 1 سال و خورده ای تا اولین نمایش های PS3 مونده بود ، چه برسه به عرضه کنسول. برای اروپا و آمریکا هم 3 ماهه اول 2005 اومد ، نه اواخر 2005. مثلاً خود PS3 سال 2007 توی اروپا اومد. یعنی GT4 توی اروپا هم 2 سال با PS3 فاصله داشت. نمیتونستن که این 2 سال رو قلیون بکشن و هیچ کاری نکنن ! :D
بعد هم GT4 از سال 2002 به طور ضمنی و از 2003 به طور کاملاً رسمی معرفی شده بود و کلی عکس و ویدئو ازش اومده بود. نه مثل الآن که چند ماه مونده به عرضه PS4 ، هنوز حتی یه عکس بی کیفیت که از لوگوی GT6 لیک شده باشه هم ندیده باشیم !!! :D یعنی واقعاً خنده دار نیست که سونی وسط کنفرانسی که متعلق به نسل بعد هست و داره دونه دونه بازی های نسل بعد رو نمایش میده ، یه دفعه مهم ترین IPـش رو با کیفیت بازی های PS3 نشون بده و با خوشحالی اعلام کنه که GT6 برای PS3 میاد ؟! :D
حالا قرار نیست حتماً Launch Title باشه که بزنه Drive Club رو داغون کنه ! :D میتونه اواخر 2014 بیاد ، یعنی یه سال بعد از عرضه Drive Club.

GT رو که با CoD مقایسه نکردم :| :D خودِ GT رو با خودش مقایسه کردم :(
همه حرف هات صحیح ولی این رو هم در نظر بگیر فردای همین کنفرانسی که میگی سونی میخواد مهمترین بازی 2013ــش رو ریلیز کنه!!
خو کل دعوای من از اول سر همین یه کلمه است !!! :|

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اینکه GT6 برای PS3 در حال ساخت بوده خوب میتونه واقعیت باشه ولی سونی که دست به کنسل کردنش خوبه
خیلی راحت کنسلش کرده (امیدوارم :D) و گفته استاد جان برای PS4 بسازش !
مثل اون 3 تا بازی که GG داره میسازه و به نظرم یکیش K:SF برای PS3 بوده که کنسل شده :D
بنظر من GT6 اواسط 2014 برای PS4 ریلیز میشه با توجه به لانچ تایتل بودن DRIVECLUB که اواخر 2013 باشه...

آخرین ویرایش:

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
اگه این شایعه درست باشه ، مشکلی به مراتب بدتر از این نسل پیش میاد ! :D
این نسل باز حداقل PD از اول رفته بود سراغ PS3 و وقتش رو صرف کارهایی مثل Vision GT و GT HD و Prologue و ... کرده بود. ولی الآن طبق این شایعه PD هنوز سرگرم PS3 هست ، اگه قرار باشه GT6 برای PS3 بیاد هم زودتر از 2014 نمیتونه باشه. یعنی تازه توی 2014 بروبچ پر سرعت PD که اصلاً هم تنبل نیستن ، میرن سراغ یه سخت افزار جدید !! دیگه خدا به خیر کنه که معلوم نیست GT7 کِی بیاد ! :D
این Drive Club رو من شک دارم بازی خیلی خفنی از آب دربیاد. درسته که به لطف سخت افزار نسل بعد میتونه گرافیک خیره کننده ای داشته باشه و احتمالاً از نظر بعضی ویژگی های گیم پلی هم خیلی عالی باشه ، ولی خب Evolution Studios نمیتونه به همین راحتی به گیم پلی و فیزیک بازی های PD برسه. من حتی شک دارم مدل های ماشین های Drive Club کیفیت مدل های GT5 رو داشته باشه. به گرافیک کاری ندارم ها ، فقط خود مدل ها.
منم نمیگم حتماً GT برای PS4 باید Launch Title باشه ، ولی اگه قرار باشه برای PS3 بیاد ، دیگه توی نسخه بعدی Launch Title که چه عرض کنم ، "وسط تایتل" هم نمیتونه بشه ! :D
یکبار دیگه اون ویدئو DriveClub رو نگاه کن . تمام اون مدلینگ های رینگ و صندوق عقب و داخل ماشین رو دیدی . چطور میگی بعید میدونی حتی به GT5 هم برسه ؟ :d
بچه ها میتونن تو DriveClub مثل بازی های اکشن بیان Clan درست کنن و با هم رقابت کنن و هر کسی واسه Clan خودش بازی کنه نه فقط صرفا واسه اول شدن خودش
همه اینا یعنی اینکه Evolution Studios خودشو آماده کرده تا واقعا یه انقلابی تو Racing بوجود بیاره

و اما GT6 ، اگه بخواد عرضه بشه احتمال یک نمایش واسه E3 ازش هست و حتی احتمال عرضه اش واسه تعطیلات امسال !
تقریبا 3 سال از GT5 گذشته و تقریبا خیلی چیزا از GT5 آماده هست !
PS4 هم از اونجایی که به مراتب سخت افزار انعطاف پذیر تر نسبت به PS3 داره واسه همین فکر نکنم GT7 تا 2016 بیشتر طول بکشه که بنظرم 2-3 سال بعد از عرضه PS4 با وجود DriveClub خیلی جای خالیش حس شه
اگر هم سونی ببینه اینا بازم میخوان بیشتر از این حرفا وقت تلف کنن حتما یه برخورد فیزیکی با این شرکت میکنه :d

مطمئن باش GT بعدی هرچقدر بخواد عالی باشه بازم به پای DriveClub نمیرسه
DriveClub یکی از بزرگترین بازی تاریخ Evolution Studios هست و قطعا موفق میشه

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اصلا نیازی به فکر کردن و بحث کردن نداره. سیب زمینی هم میخواتن بفروشن تا حالا یه اسمی از GT6 اومده بود. گیریم تو GC یا E3 معرفی کنه، یعنی زودتر از کریسمس منتشر میشه! اصلا امکان همچین چیزی وجود نداره. بله؛ با درصد شانس خیلی بالا یامائوچی تو کنفرانس E3 نسخه جدید GT رو با مانور روی PS4 معرفی می کنه و هیچ اسمی از PS3 نمیاره و بعد از تمام نمایشگاه میگه به علت احترام به مشتریان و این همه آدم که PS3 دارن، یه نسخه هم برای PS3 میدیم بیرون!

وگرنه GT6 قطعا برای PS4 و تا تعطیلات 2014 عرضه خواهد شد چون اگر بخوایمم حساب کنیم، 4 سال تقریبا برای توسعه بازی وقت خواهند داشت که با احتساب داشتن Dev Kit های PS4 و همچنین تجربه راحت تر و آسون تر توسعه بازی روی PS4 یامائوچی دو تا E3 هم برای مانور بیشتر روی GT6 وقت خواهد داشت.

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
دوستان در سال 2014 دو بازيه gt6 و tlog به عنوان اخرين بازي هاي انحصاري ps3 عرضه خواهند شد.....حالا ببينيد كي گفتم.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
آپدیت:
Shuhei Yoshida مدیر استدیو‌های سونی گفت:
یک روز از روز‌های آینده Gran Turismo 6 خواهد آمد.
Gran Turismo HD در E3 سال 2005 به صورت انحصاری برای PS3 رونمایی شد. همیشه یک عنوان از سری Gran Turismo با کنسول‌های سونی معرفی و عرضه شده. با این نتیجه باید منتظر یک GT برای PS4 در E3 سال 2013 باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر