سونی: پلی استیشن 3 "حداقل" 10 سال عمر خواهد کرد!

mahi58

کاربر سایت
playstation-3-game-console.jpg

آقای Andrew House، رییس سونی اروپا، گفته اند که نه تنها سونی پیش بینی خودش رو در مورد دوره عمر 10 ساله PS3 عملی خواهد کرد، بلکه این مدت زمان "حداقل" دوران عمر کنسول فعلی اونها خواهد بود.

ایشون هفته قبل هم اعلام کرده بود PS3 پنجاه میلیون دستگاه فروش داشته، و این برای PS3، "فقط یک شروع" است.

آقای هاوس گفته اند: "من همیشه گفته بودم عمر PS3 بالاتر از 10 سال خواهد بود، و تنها علامت سوالی که در این مورد هست، روی اون کلمه بالاتر قرار می گیره (*)! من فکر می کنم 10 سال حداقل مدت عمر دستگاه است. ما دستگاه بسیار بسیار قدرت مندی تولید کرده ایم که توانایی های گسترده ای داره. ما هنوز بعد از گذشت 11 سال از عرضه PS2، داریم میلیون ها دستگاه از اون رو در تمام دنیا می فروشیم که من شخصا فکر می کنم این پیشگویی کننده توانایی های پلی استیشن 3 خواهد بود".

(*): منظورشون اینه که سوال فقط اینجاست که چقدر بالاتر از ده سال؟

منبع: computerandvideogames

----------------------------------------------------
چند نکته اضافی:

- زمان عرضه پلی استیشن 3، نوامبر سال 2006 بود، که صحبت های ایشون یعنی این که حداقل تا نوامبر 2016 (یعنی 5 سال و 5 ماه دیگه) عمر PS3 طول خواهد کشید.

- البته به نظر من این دلیل قوی یی برای دیرتر عرضه شدن کنسول نسل بعدی سونی نیست. ممکنه کنسول بعدی رو عرضه کنند، ولی هنوز تا چند سال برای PS3 هم گیم بسازند.

- اگر خواستید نظر بدین فن بوی بازی نباشه! نظر تخصصی و منطقی بدید. ;)

خلاصه که آقای هاوس می فرمایند که تا می تونید برید PS3 بخرید! نظر شما چیه؟ :mrgreen:

• Like
Reactions: fixer and TOP Game
از اول معلوم بود دوام و عمر ps3 بیشتر از 360 است همیشه همین بوده عمره کسنولهای سونی نسبت به رقیباشون زیادتر بوده و با کارایی بالاتر
خب بالاتره واسه اینکه نسل رو دیرتر شروع میکنه اگه راست میگه چرا همزمان کنسولش رو با مایکروسافت نمیده بیرون؟!؟!؟

من خیلی دوست داشتم که یک پی اس تری داشتم تا باهاش فقط بازی های انحصاری و فوتبال بازی کنم . وگرنه من با ایکس باکس خیلی بیشتر حال می کنم .
. من که اگه پی اس 4 بیاد حتما می خرم .
چه شود اگه سال 2012 همزمان با X720 بیاد ..!!!

اولا اگه احیانا مایکروسافت کنسولش رو عرضه کنه سونی بالا بره، پایین بیاد مجبوره کنسول جدیدش رو رونمایی کنه حداکثرم 2014 هست که میشه 8 سال عمر مفید و قاعدتا 2 سال عمر غیر مفید :دی ...
و چیز خاصی هم نگفته دیگه درست گفته PS3 حداقل 10 سال عمر میکنه.

اگه بخوام خودخواهانه به این قضیه نگاه کنم:میگیم ای بابا چرا انقد طولانی!:d
اما اگه غیر خودخواهانه نگاه کنم میبینم خیلی از افراد بعد از هک و کپی خور شدن PS3،PS3 دار شدن! پس برای اریج بازها خبر بد ولی برای کپی کار ها خبر بسیار بسیار خوبیه:d

اژدهای خفته هنوز بیدار نشده داداش . 6 سال گذشت ها!
منظورت اینه که دیگه PS3 و X360 توانایی ادامه این نسلو ندارن؟؟؟؟
بنظر من که زوده .این نسل تموم شه.......بازیای مثله U3 -GEOW3 -RAGE-BF3-AC:R-ME3 وخیلی از بازی های غوله دیگه گرافیکی تو این دوسال تحویلمون میدن که برای یکی دوسال تو کفشون بریم و اصلا انتظار و حصرت برای نسل بعد نخوریم......من که با این نسل از GAME دارم صفا میکنم.:d:x

یعنی ما داریم با X720 بازی میکنیم بعد شما ها با 3 بعد ما بازیامونو با شما مقایسه کنیم!؟
همون نظریه دومی که خودت دادی درسته! مثل PS2
منظورت از "شماها" چیه؟

من فن بوی هیچ دستگاهی نیستم و همونطور که از زیر اوتارم هم مشخصه تنها کنسولی که دارم XBOX 360 هستش. :)

یعنی در واقع میشه گفت من PS3 ندارم، ولی PS3 داران را هم مثل برادران سیصد و شصتی دوست دارم.
43qoqxf.gif

یکی از دلایل اینکه E3 امسال چیز زیادی روو نکردن احتمالا برنامه ای در E3 آینده برای نسل بعد دارن.
مخصوصا مایکروسافت که تمام تمرکزش روی Kinect هست! و احتمال داره برای نسل بعد هم استفاده بشه.
موافقم.

مایکروسافت طعم تلخ عجله کردن رو توی نسل قبلی با افتضاح RROD (سه چراغ) تجربه کرد، و دیگه همچین سوتی یی نمیده که بخواد با عجله بره سراغ نسل بعد. سر فرصت آماده اش می کنه. :)

نینتندو هم که عجله کرد و خواست به زور یه چیزی به این E3 برسونه و توی نمایشگاه هم اطلاعات چندان جالبی نتونست بده برای دستگاه جدید، برید ببینید بعد از E3 چه بلایی سر سهامش اومد.
کاملا تایید میشه.........سونی کنسولش بعد از 2014 معرفی میکنهb-).....به حرف های ایشون توجه نکنین.......زیادی اعتماد به نفس داره:d
یا شاید حتی زودتر (پیش بینی خودم برای هر دو کنسول نسل بعد 2013 هستش).

ولی برای PS3 هم تا سال 2016 گیم می زنه (هر چند گیم های سطح پایین باشه) و گارانتی و خدمات بعد از فروش براش میده.

2013 یا 2014 برای نسل بعد ؟!
دوره ! 2012 معرفی میشن و نهایتش یا اواخر همون 2012 عرضه یا عرضشون به 2013 میفته !
یک جعبه عمرش 5-6 سال بیشتر نیست والا ...

خیلی جالبه خود سونی و ماکروسافت میگن هنوز دوران این دو کنسول به سر نیومده اما یه سری از افراد فاتحه ی این نسل رو خوندن نمیدونم شاید اینا اطلاعاتشون از خود افرادی که تو سونی و ماکرو کار میکنن بیشتره اخه یکی نیست بگه با این نسل چه مشکلی دارید همین امسال داره این همه بازی عالی که هرکدوم جهش گرافیکی عظیمی داشتن مثل B3. U3 . GERS3 . TR .ME3 و ... عرضه میشه بعد بازم این افراد نسلو تموم شده میدونن

اکثر افرادی که این نسل رو تموم شده میدونند با pcبازی میکنند . من خودم هم با pcبازی میکنم ولی همش هزینه هست بعد از یک مدت باید قطعات رو عوض کنم ولی کنسول اینطور نیست و تنوع بازیهاش هم بیشتر هست اکثر pcبازها آدم های لجبازی هستند.

چیه همتون حول و ولای نسل بعد رو دارین!یه چیزی که همتون یادتون رفته اینه:
بزرگترین برگ برنده ای که سونی برای PS3ش داره و رقیباش خرجش کردن کاهش قیمته!
در حال حاضر همچنان گرون ترین کنسول این نسله همونطور که از اولم بود با این حال فروش خودشو حداقل به 360تی که 1 سال زودتر اومده رسونده تقریبا.مطمئن باشین یه کاهش قیمت 100 دلاری PS3 خیلی از معادلات رو به هم میزنه....

• Like
Reactions: Scαrface

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or