سونی: پلی استیشن 3 "حداقل" 10 سال عمر خواهد کرد!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
playstation-3-game-console.jpg

آقای Andrew House، رییس سونی اروپا، گفته اند که نه تنها سونی پیش بینی خودش رو در مورد دوره عمر 10 ساله PS3 عملی خواهد کرد، بلکه این مدت زمان "حداقل" دوران عمر کنسول فعلی اونها خواهد بود.

ایشون هفته قبل هم اعلام کرده بود PS3 پنجاه میلیون دستگاه فروش داشته، و این برای PS3، "فقط یک شروع" است.

آقای هاوس گفته اند: "من همیشه گفته بودم عمر PS3 بالاتر از 10 سال خواهد بود، و تنها علامت سوالی که در این مورد هست، روی اون کلمه بالاتر قرار می گیره (*)! من فکر می کنم 10 سال حداقل مدت عمر دستگاه است. ما دستگاه بسیار بسیار قدرت مندی تولید کرده ایم که توانایی های گسترده ای داره. ما هنوز بعد از گذشت 11 سال از عرضه PS2، داریم میلیون ها دستگاه از اون رو در تمام دنیا می فروشیم که من شخصا فکر می کنم این پیشگویی کننده توانایی های پلی استیشن 3 خواهد بود".

(*): منظورشون اینه که سوال فقط اینجاست که چقدر بالاتر از ده سال؟

منبع: computerandvideogames

----------------------------------------------------
چند نکته اضافی:

- زمان عرضه پلی استیشن 3، نوامبر سال 2006 بود، که صحبت های ایشون یعنی این که حداقل تا نوامبر 2016 (یعنی 5 سال و 5 ماه دیگه) عمر PS3 طول خواهد کشید.

- البته به نظر من این دلیل قوی یی برای دیرتر عرضه شدن کنسول نسل بعدی سونی نیست. ممکنه کنسول بعدی رو عرضه کنند، ولی هنوز تا چند سال برای PS3 هم گیم بسازند.

- اگر خواستید نظر بدین فن بوی بازی نباشه! نظر تخصصی و منطقی بدید. ;)

خلاصه که آقای هاوس می فرمایند که تا می تونید برید PS3 بخرید! نظر شما چیه؟ :mrgreen:

• Like
Reactions: fixer and TOP Game

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یعنی ما داریم با X720 بازی میکنیم بعد شما ها با 3 بعد ما بازیامونو با شما مقایسه کنیم!؟
همون نظریه دومی که خودت دادی درسته! مثل PS2

Hamid Reza

کاربر سایت
Sep 19, 2009
790
نام
حمیدرضا
مطمئن باشید هیچ کدوم از کمپانی ها ( سونی و مایکرو ) زوتر از 2013 کنسول جدیدشون رو عرضه نمی کنن و اگر بعد اون هم عرضه کنن ، کنسول های نسل قبلی رو تا یکی دو سالی ساپورت می کنن ! البته این نظر شخصیه من و حدس منه و شایدم اینطور نشه !

Cs Mili

کاربر سایت
Mar 17, 2011
31
مرتیکه توهم زده، 2 روز بعد می فهمه چه اشتباهی کرده!
همین جوریش تو E3 گند زدن، علناً هیچی برای عرضه نداشتن!!
2016 !!!!!!! باشه حتما...!!!
به جز این که نسل بعد رو به بازار بدن ولی ساخت بازی های PS3 رو متوقف نکنن. باز این با عقل جور در میاد!!

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
به جز این که نسل بعد رو به بازار بدن ولی ساخت بازی های PS3 رو متوقف نکنن. باز این با عقل جور در میاد!!
عزیز چرا اینقد جوش میاری.؟مگه چی گفته؟
حالا خوبه که نوشته فن بوی بازی نکنین.!

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یکی از دلایل اینکه E3 امسال چیز زیادی روو نکردن احتمالا برنامه ای در E3 آینده برای نسل بعد دارن.
مخصوصا مایکروسافت که تمام تمرکزش روی Kinect هست! و احتمال داره برای نسل بعد هم استفاده بشه.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
شما دقیقا چی برای عرضه میخواستید ؟

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
من هم فکر میکنم تا یک سال دیکه کنسول جدید رو بده.
ولی بازی برای ps3 حالا حالا ها میسازه (یعنی تا 5 سال دیگه بازی های جدید میسازه)

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
اینکه 10 سال حداقل عمر میکنه یه چیزه و ساپورت کردن و عرضه عناوین انحصاری یه چیزه دیگست.الانم ps2 با اینکه خیلی افت کرده داره فروش میکنه اما عملا با عرضه gow2 به بعد عمر مفیدش تموم شد (تقریبا 7 سال). فکر میکنم ps3 هم همین مقدار عمر داشته باشه.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
شما دقیقا چی برای عرضه میخواستید ؟
ایشون رو نمیدونم ولی من 100% یه ip جدید و یه RE یا ICO جدید که بترکونه..! نه نسل بشه نسل شوتر(بقیه هم آدم هستن شاید شوتر نخوان..!) و مخصوصآ مخصوصآ نسل COLLECTION این جمله رو بزرگ نوشتم که ببینی چه دردی تو دل من بوده و هست..!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
چیزِ جدیدی نیست .. PS3 و X360 10 سال رو به فروش خودشون ادامه میدن و در این شکی ندارم ولی زودتر زودتر از پایان عمرشون همه انتظار انتشار نسل بعدی کنسول های سونی و مایکروسافت رو داریم و مطمئنم اوایل 2013 نسل بعدی کنسول هاشون تو بازار خواهد بود !!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
چیز عجیبی نیس خب .
همین ps2 هم خیلی وقت عمر کرد . هنوز تو ایران بضی جاها ps2 بازی میکنن :d هرچند دیگه بازی ای واسش تولید نمیشه
ولی کنسول جدید زودتر از این حرفا میاد مطمئنا

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
10 سال عمر میکنه ولی کجائی این دهِ نسل بعد ps شروع میشه. برای مثال 2006 پلی3 عرضه شد درحالی که عناوین بزرگی مثل God of War 2 مارچ 2007 برای ps2 به بازار اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر