سونی هکران PS3 را به مانند حیوانات شکار می کند !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
به نام خدا

PS31.jpg

کمپانی سونی سازنده کنسول Playstation 3 که بالاخره بعد از چندین سال قفل امنیتی آن شکسته شد و راه را برای اجرای برنامه های مختلف و در صدر آن ها بازی های کپی باز کرد به دنبال دفاع از خود در برابر عاملان هک این کنسول است . سونی در راستای کوتاه کردن دست توسعه دهندگان این هک چندی پیش آقای Geohots که توانست Key کنسول را استخراج و منتشر کند و برای اولین بار اقدام به هک نرم افزاری این کنسول بدون Dongle کند را به دادگاه کشید که پس از کش و قوس های فراوان دادگاه این هکر جوان را متهم شناخت و تمام اموال شخصی او را که انتظار میرفت مربوط به پروژه هک باشد توقیف کرد .

اما کار به همینجا ختم نشده و سونی بدنبال پیگیری حقوقی و قانونی و شکار دیگر هکران این کنسول است ! بنظر میرسد که سونی با تنظیم کردن شکایات قانونی نسبت به بعضی از سایت ها که در منتشر کردن ورژن های مختلف هک دست داشته و با هدف پیدا کردن بانیان و عاملان هک و افشای هویت واقعی آن ها قصد کوتاه کردن دست هکران را از کنسول PS3 دارد که اسامی زیر در این موضوع به چشم میخورد :

Slashdot , Paypal , Twitter , Youtube , Xxx-Scene

به احتمال قریب به یقین Kmeaw سایتی که در حال حاظر در صدر هک کنسول PS3 قرار دارد و توانست با انتشار CFW روی فریمور 3,55 اجرای بازیهای کپی را آسان تر کند از جایگاه ویژه ای در لیست سونی برخوردار است ، هم چنین نام Chokolo که در حال کار بر روی "Linux" و بازگرداندن آن به کنسول است هم در این لیست به چشم میخورد .

سونی با این کار زنگ خطری جدی را علنآ برای هکران و تضعیف کنندگان سیستم امنیتی PS3 به صدا در آورد !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ایول به سونی دمش گرم باید ادامه بده و همه بانیان هک رو به ... تبدیل کنه>:)
در اولین فرصت خودتون رو هم به ... تبدیل کنید که دارید با ویندوز کپی تایپ می کنید.

دقیقا مثل سنگ پای قزوین اینجا شامل میشه.

این ماکرو و اپل و .... بقیه شرکت های بی بخار هم یاد بگیرن!باید جمع شن همه با هم برن شکار این حیوانات درنده!
بی بخار؟‍! جالب بود. :)

• Like
Reactions: u.s.a and Fratos

JJ-Thomson

کاربر سایت
Feb 4, 2011
99
نام
جی جی
سونی شرکت خیلی قدرتمندی بوده و من امید دارم به پیروزیهای پیش روش شاید نتواند در این زمینه موفقیت کاملی کسب کنه ولی به همه نشون میده که مثل مایکرو نیست که بشینه و هک شدن کنسول ها و ویندوز هایش رو یکی پس از دیگری نگاه کند و هیچی نگه و با این کارش فروش محصولاتش رو به صورت کاذب زیادتر جلوه بده . :-bd

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
حیوانات!=))
میگم شکارشون کی ها آزاده ما هم بریم شکار...!:))
این ماکرو و اپل و .... بقیه شرکت های بی بخار هم یاد بگیرن!باید جمع شن همه با هم برن شکار این حیوانات درنده!
شما برو شکار حـــال کن!
مایکرو و اپل هم بی بخار نیستن، دید اقتصادی و عــقل دارن که متاسفانه عوامل سونی از این ویژگی بهره ای نبردن...
بعد من موندم به شما نگیم ترولر به کی بگیم!؟ آخه بحث داره مثل آدم انجام میشه یک دفعه یک چیزی میگین که دعوا میشه! دیگه اسم شما رو که میبینم یاد PS3 میوفتم و سونی، نکنین اینکارهارو فن بازی واقعا بچه بازیه! :|

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این بیشتر شبیه یک اعلام جنگ به هکرا هست تا شکارشون، سونی در کل به نظرم باید یادش باشه PSP2 رو میخواد عرضه کنه.

سونی شرکت خیلی قدرتمندی بوده و من امید دارم به پیروزیهای پیش روش شاید نتواند در این زمینه موفقیت کاملی کسب کنه ولی به همه نشون میده که مثل مایکرو نیست که بشینه و هک شدن کنسول ها و ویندوز هایش رو یکی پس از دیگری نگاه کند و هیچی نگه و با این کارش فروش محصولاتش رو به صورت کاذب زیادتر جلوه بده . :-bd
5 سال گذاشت خداروشکر، همیشه آمار فروش بازی های 360 حداقلش 1.5 برابر آمار فروش بازی های PS3 بوده.

• Like
Reactions: Fratos

JJ-Thomson

کاربر سایت
Feb 4, 2011
99
نام
جی جی
این بیشتر شبیه یک اعلام جنگ به هکرا هست تا شکارشون، سونی در کل به نظرم باید یادش باشه PSP2 رو میخواد عرضه کنه.

5 سال گذاشت خداروشکر، همیشه آمار فروش بازی های 360 حداقلش 1.5 برابر آمار فروش بازی های PS3 بوده.

مگه همه چیز بازی هست فقط ؟ الان شما ببینید مایکرو چطور داره به این هکر ها میدان میده ! یعنی که چی یه وسیله رو برای هکر بفرستن و بگن هکش کن ؟ با این کارشون میخوان توجه همه رو به خودشون جلب کنن و تبلیغ کنن چون در هر صورت محصولاتشون انقدر از نظر امنیت ضعیف اند که به هر حال هک میشدند اما همین جوان که سونی ازش شکایت کرده رو تشویق به انجام این کار کرده مایکرو برای اینکه سونی رو بد جلوه بده پیش سایرین

http://www.vg247.com/2011/01/21/hwah-microsoft-encourages-geohot-to-jailbreak-windows-phone-7/

من دیگه بحثی نمیکنم /:)b-)

خدا رو شکر!

خب نظر که میدم ولی بحث نمیکنم اینا فرق دارند یکم ؟

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,934
نام
فرهاد
دوستان خواهشن مبحث فسیل شده بین MS و SONY رئ کنار بزارن چون ربطی به تایپیک نداره سونی داره هر کاری میکنه به خوش مربوطه و اگر هم MS در این زمینه کاری نکرده بود باز هم به خودش مربوط میشه یک چیزی میگید 10 نفر دیگه میان پست بیمورد میدن

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
سونی بجای این اعمال تمام تمرکزش رو بزاره بر روی Security System کنسول های نسل بعدش (فعلاً NGP) خیلی بهتره تا اینکه به کار بیهوده ای چون شکار هکرها بپردازه!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
ممنون بابت خبر علی رضا ;)

بااین که خودم به شخصه خیلی sonyرا دوست دارم ولی اصلا از عنوان خبر خوشم نیامد حالا هر کاری هم که کرده باشند نباید انان را حیوان خطاب کنند :-o

سونی هکران PS3 را به مانند حیوانات شکار می کند !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
سونی با این کار زنگ خطری جدی را علنآ برای هکران و تضعیف کنندگان سیستم امنیتی PS3 به صدا در آورد !

سونی زنگ خطر رو برای خودش هم به صدا درآورده ! دفعه بعد مخفیانه میزنن میترکونن کنسول رو :d
اینجا هم ایستگاه شادمانه شد . دوستان همچین تیریپ آنتی هک و کپی خوری برداشتن انگار از روزی که متولد شدن تا به امروز فقط اوریج خور بودن :d

• Like
Reactions: hosein me

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
سونی زنگ خطر رو برای خودش هم به صدا درآورده ! دفعه بعد مخفیانه میزنن میترکونن کنسول رو :d

شدیدا تایید میشه نویدی :d یجورایی سماجت هکرها رو واسه کارهای بعدی بیشتر کرد :d

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
سونی بجای این اعمال تمام تمرکزش رو بزاره بر روی Security System کنسول های نسل بعدش (فعلاً NGP) خیلی بهتره تا اینکه به کار بیهوده ای چون شکار هکرها بپردازه!
فکر کنم بخشی از کمپانیِ سونی که روی این شکایت ها و پی-گیری ها کار میکنه، با بخشی که روی سیستم های امنیتی و برنامه نویسی های کنسول کار میکنه، با هم متفاوت هستن! :D جای نگرانی نیست! :D یعنی دو تا کار رو دارن با هم انجام میدن! :D
1 - شکارِ هکرها.
2 - تلاش برای ارتقاءِ سیستم های امنیتی کنسول هاشون.
پست من آرایه داشت احمدرضا، همون کوبیدن آب در هونگ یا کار بیهوده! :D
خودم هم کلاً با این کارهای سونی از بیخ مخالفم! :D بذاره هک شه، فن-بِیسش بزرگ تر میشه! محبوبیتش بالاتر میره! نه مثلِ این نسل که به خاطر کپی-خور نشدنِ PS3 کسایی که تا نسلِ قبل سونی-فن بودن بشن Sony-Hater یا همون Anti-Sony! :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Robin Hood

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
پست من آرایه داشت احمدرضا، همون کوبیدن آب در هونگ یا کار بیهوده! :d

خودم هم کلاً با این کارهای سونی از بیخ مخالفم! :d بذاره هک شه، فن-بِیسش بزرگ تر میشه! محبوبیتش بالاتر میره! نه مثلِ این نسل که به خاطر کپی-خور نشدنِ PS3 کسایی که تا نسلِ قبل سونی-فن بودن بشن Sony-Hater یا همون Anti-Sony! :))
lol :))

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کلا تیتر خبر اصلی جنجال بر انگیز هستش با وجود این که اصلا خبر موضوعش شکار رفتن سونی نیست بلکه بستن سایت ها و پیگیری شکایتش هستش .:d

فکر کنم نویسنده خبر میخواسته فقط جنجال بکنه این همون کاری هستش که خیلی از شرکت ها میکنن سایت ها رو میبندن از دست سایت ها شکایت میکنن هکر میگیرن خیلی ها بزرگ نمیشن اما دلیل بر وجود نداشتنشون نیست بلکه به خاطر این هستش که سونی شرکت بزرگی هستش برای همین کوچکترین خبری بزرگ میشه مثل ماکروسافت و...... .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر