سونی: نقشه ای برای PSP جدید نداریم

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash

Andrew House از SCEE به تمام شایعات پیرامون کاهش قیمت PS3 و عرضه مدل جدید psp لگد زد.(همون رد کرد)

در مصاحبه ی او با Nathan Grayson خبرنگار Vg247 وی اعلام کرد: در حال حاضر کمپانی به جای ایجاد سیستم جدید تمرکز اصلی خودش رو در ساپورت کردن سیستم های موجود جمع کرده است
وقتی در مورد شایعات psp2 از او سوال شد او پاسخ داد ما هیچ نقشه ای برای مطرح کردن چیزی پیرامون نسل آینده نداریم.

من فکر میکنم این مهم است که ما تمرکز خود را بر ساخت content های بزرگ برای دستگاه های عالی که الان داریم جمع کنیم.

هنگامی که راجع به کاهش قیمت PS3 از او سوال شد او پاسخ داد:
اگر ما برنامه ای برای این کار داشتیم آن را امزور(منظور از امروز روز کنفرانس است) اعلام میکردیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 浪人

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
والا فقط تا اون جا که من میدونم نینتندو 3 تا مدل DS داره اما سونی یکی اما همون 1 کیش تو ژاپن داره برابر تک تک مدل هاش سر تر هستش انم تو خونه دو کنسول .

منظور از تک تک یعنی مدل DSL رو با PSP مقایسه کن بعدش مدل بعدش نه این که 4 مدل DS رو جمع کنی بعد بگی فلان هستش .

برای این که DS ها باز هم از نظر قدرت و... با هم فرق دارن اما PSP 1 حتی PSP GO فقط شکلش فرق داره نه چیز دیگه .;)

اگه این که بیایم بگیم با 4 مدل سر تعظیم فرود آورده تو دنیا هنوز PS1 و PS2 فروش میره پس الان دنیا باید تعظیم که هیچی باید بره تو زمین این مسخره هستش که مدل ها رو با هم جمع کنیم .

اینم که از فروش PS1 و PS2 آمار درستی نیست دلیل نمیشه نفروشه .

اصلا کی حرفی از مدل ها زد؟
بطور کلی بخوایم حساب کنیم، موفقیتی که ds از فروش کنسول و بازی هاش و محبوبیتی که بدست آورده ، psp رو له کرده ...
دیگه مسخرس آدم بدیهیات رو هم نقض کنه

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
کلا با psp فقط میشه فیلم و موزیک گوش داد بازی هم که اولویت آخره بازی های خوبه psp آخرین نمره ای که گرفته 9 که اونم God of war بود من که دارم psp آبش می کنم تا همی روز ها هم به یه نفر می فروشم ارزشش را نداشت حداقل ds3 هنوز هیچی نشده چند تا بازی روش تایید شده در صورتی که کل بازی های psp سر جمع 490 تا است که از 490 حدود 460 بدر نمی خورند واقعا سونی از psp حمایت آنچنانی نکرده هر کی psp گرفته بی برو برگشت بعد از 6 ما هفته یه بارم بهش دست نمی زنه و از کرده خودش پشیمون میشه مگر اینکه او ن نفر کنسول درست حسابی نداشته باشه و همیشه مسافرت باشه .

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
برای این که DS ها باز هم از نظر قدرت و... با هم فرق دارن اما PSP 1 حتی PSP GO فقط شکلش فرق داره نه چیز دیگه
کی گفته DS ها از لحاظ قدرت با هم فرق دارن...؟!همه ی مدل های DS تا اینجا از لحاظ قدرت مساوی هستن و فقط از لحاظ ظاهری
تغییر کردن و بهشون بعضی ویژگی های جدید اضافه شده...درست مثل PSP

--------------------------------
DS نه تنها PSP , بلکه هر کنسول دستی دیگه ای که بخواد باهاش رقابت کنه رو له کرده و له میکنه در آینده...تازه با اومدن 3DS هم که PSP کلا باید بیخیال فروش و این حرفا بشه!
یادمون نرفته چه بلایی سر PSP Go اومد...

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
امروز هم اقای David Reeves گفته که اگر سونی در رقابت بین کنسول های دستی جدی هستند باید PSP2 رو عرضه کنه.!
منبع
متن طولانی بود و حوصله ترجمش نبود:d به همین خاطر همون دو خطش رو گذاشتم.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کی گفته DS ها از لحاظ قدرت با هم فرق دارن...؟!

عزیز من از چیزی که خبر نداری دلیل نمیشه نفیش کنی .لینک .

اینم کلا تاپیکش لطفا دیگه از چیزی خبر نداری دلیل نمیشه نظر بدی .لینک

اینم لینکی که نشون میده قدرت تمام PSP ها یکی هستش .لینک

DS نه تنها PSP , بلکه هر کنسول دستی دیگه ای که بخواد باهاش رقابت کنه رو له کرده و له میکنه در آینده...تازه با اومدن 3DS هم که PSP کلا باید بیخیال فروش و این حرفا بشه!
یادمون نرفته چه بلایی سر PSP Go اومد...

این 1000 دفعه فروش دلیل بر بهتر بودن نیست کی یه عده میخوان بفهمن خدا میدونه مثل این میومونه بگیم چون بوگاتی(حالا بوگاتی به کنار بگو porsche(تعدا فروش porsche اون 100 تا نیست یه وقت دست نگیری بخندیم ) ) شاید سالی 100 تا هم نفروشه ماشین بدی هستش اون وقت پراید یا پژو ساخت ایران بهتره چون بیشتر میفروشه =)).

جدیدن شکل یه وصیله تغییر کنه و افراد خوششون نیاد یه عده خوششون بیاد و هیچ تغییری تو مجودیتش بوجود نیاد و یه عده اون شکل قبلی رو خوششون بیاد بلا سرش امده مگه من یا شما کارخونه سونی یا نینتندو هستیم که این که کسی از PSP GOکه همون PSP قدیم هستش با قاب متفاوت شده بلا ی سرش . LOL براش فرق داشته باشه منم از PSP GO شکلش خوشم نیومد اما آیا PSP همون PSP همون PSP قدیم هستش یا نه .

عزیز بعدشم یکم از خواب بیدار شو شما مثل این که از اون پچر هم پیش گو تر هستی .LOL

اصلا کی حرفی از مدل ها زد؟
بطور کلی بخوایم حساب کنیم، موفقیتی که ds از فروش کنسول و بازی هاش و محبوبیتی که بدست آورده ، psp رو له کرده ...
دیگه مسخرس آدم بدیهیات رو هم نقض کنه

منم کلی گفتم نه این که بگم بد هستش یا نمیفروشه یا طرفدار نداره گفتم 4 تا مدل داره که هر کدوم یه جور هستش همین کلا با صحبتت مشکلی نداشتم .

خود این که شما مدل های بیشتری داشته باشی به خریدار کمک میکنی که مدل مورد نظرش رو بخره با قیمت و کارای های متفاوت .;)

اونم از جمع کردن چون قبلا یکی همین جوری تو تاپیک فروش بازی ها گفته بود فکر کردم منظور شما هم همین هستش این بخش حق باشما هستش .;) چون مثل این میمونه که ما بگیم به کارخونه ای داره 5 مدل TV تولید میکنه اما یک کارخونه دیگه 1 فقط بعد بیایم بگیم چون اون کارخونه اولی از 5 مدل با قیمت های مختلف داره فروش خوبی میکنه اون که 1 کی داره و قیمت ثابت داره لهش میکنه بله له میکنه اما چون 5 مدل داره و 5 قیمت و 5 مدل مختلف .

شاید من هم یه جوری بد بیان کردم .:)

بعدشم من خودم 100% 3DS ش رو میگیرم این که تا الان نداشتم دلیل نمیشه مثل... افراد بیام طرفداری بی منطق بکنم چون فقط خودم رو خراب میکنم و هیچ کار دیگه ای نمیکنم .

آخرین ویرایش:

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
این 1000 دفعه فروش دلیل بر بهتر بودن نیست کی یه عده میخوان بفهمن خدا میدونه مثل این میومونه بگیم چون بوگاتی(حالا بوگاتی به کنار بگو porsche(تعدا فروش porsche اون 100 تا نیست یه وقت دست نگیری بخندیم ) ) شاید سالی 100 تا هم نفروشه ماشین بدی هستش اون وقت پراید یا پژو ساخت ایران بهتره چون بیشتر میفروشه =)).

جدیدن شکل یه وصیله تغییر کنه و افراد خوششون نیاد یه عده خوششون بیاد و هیچ تغییری تو مجودیتش بوجود نیاد و یه عده اون شکل قبلی رو خوششون بیاد بلا سرش امده مگه من یا شما کارخونه سونی یا نینتندو هستیم که این که کسی از PSP GOکه همون PSP قدیم هستش با قاب متفاوت شده بلا ی سرش . LOL براش فرق داشته باشه منم از PSP GO شکلش خوشم نیومد اما آیا PSP همون PSP همون PSP قدیم هستش یا نه .

عزیز بعدشم یکم از خواب بیدار شو شما مثل این که از اون پچر هم پیش گو تر هستی .LOL
ای خدا ... :((
عزیز دلم یعنی شما داری میگی PSP از DS در کل بهتره؟!؟! کل دنیا هم خرن که از بین DS و PSP انتخابشون DS ـه!اینجا دیگه فقط میشه گفت باشه شما درست میگی!!
هر وقت پراید برای مثال با قیمت 150 دلار عرضه شد و بوگاتی هم با قیمت 200 دلار ولی کل دنیا پراید خریدن میشه به این مثال کاملا بی ربط ـت توجه کرد!
پ . ن : وصیله؟!

یه سری کارشناس یه سری حقیقت هارو به خاطر فن بازی رد می کنن که آدم میمونه!!فکر کنم تنها نفری هستی تو دنیا که مخالف له شدن PSP در مقابل DS هستش!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ای خدا ... :((
عزیز دلم یعنی شما داری میگی PSP از DS در کل بهتره؟!؟! کل دنیا هم خرن که از بین DS و PSP انتخابشون DS ـه!اینجا دیگه فقط میشه گفت باشه شما درست میگی!!
هر وقت پراید برای مثال با قیمت 150 دلار عرضه شد و بوگاتی هم با قیمت 200 دلار ولی کل دنیا پراید خریدن میشه به این مثال کاملا بی ربط ـت توجه کرد!
پ . ن : وصیله؟!

یه سری کارشناس یه سری حقیقت هارو به خاطر فن بازی رد می کنن که آدم میمونه!!فکر کنم تنها نفری هستی تو دنیا که مخالف له شدن PSP در مقابل DS هستش!

شما برو مطلب بالا رو درست ببین کجاش من گفتم PSP از DS بهتره یا DS بهتر اگه این جمله رو پیدا کردی من جلو همه این جا میگم غلط کردم اگه مثال زدن فروش این باشه که PSP بهتره یا DS بهتره که شما خوب میشی :-o

مثال تا الان به گوشت خورده اون جمله مثالی بود .

اون جمله برای این بود که فروش هیچ وقت دلیل بر خوب بودن یک چیز نیست اون ماشین رو هم مثال زدم گفتم متوجه میشی اما دیدم نه .:( من نه از فروش PSP دفاع کردم نه از خودش که بهتر از DS باشه اصلا من کی هستم که بخوام دفاع کنم .:)من PSP رو دارم چند وقت دیگه 3Ds م میگرم که باهاش بازی های که براش میاد حال کنم .

من در جواب شما گفتم با اون مثال فروش سنگ محک خوبی نیست همین ;) البته در بعضی مواقع من چون DS نداشتم در موردش نظر نمیدم اون رو هم کلی گفتم همین .

فروش فقط نشون میده طرفدار ها از چه چیزی بیشتر خوششون امده و ربطی به خوب بودن یا بد بودن یه چیز نیست . دقیقا الان میشه مثال WII رو زد آیا این کنسول از 360 , PS3 بهتره ؟ که انقدر فروش کرده یا این که بیشتر مردم ازش خوششون امده .

آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
John Koller از SCEA به Joystiq گفت كه طول عمر PSP قطعا يك دوره ي 10 ساله شايد هم بيشتر هست.

"70 تا بازي امسال قراره عرضه بشه, 70-80تاي ديگم ساله ديگه, تازه اين كنسول سرحال شده:d"
[FONT=&quot]
[/FONT]

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
John Koller از SCEA به Joystiq گفت كه طول عمر PSP قطعا يك دوره ي 10 ساله شايد هم بيشتر هست.

"70 تا بازي امسال قراره عرضه بشه, 70-80تاي ديگم ساله ديگه, تازه اين كنسول سرحال شده:d"
[FONT=&quot]
[/FONT]
اقا تو سونی اختلاف افتاده..!:d چون این حرف John Koller کاملا بز عکس حرف David Reeves میباشد!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خدمت طرفداران عزیز NINTENDO
داشتم چند وقت پیش ها توی سایت ها Game چرخ می زدم که به نقد یک آدم جالب بر خوردم که بد بخت کلی هم فحش خورده بود در Comment ها اما خوب حقیقت را گفته بود ،علت فروش بیش اندازه nintendo دلیل بر خوب بودن کنسول نیست ویا گرافیک و خیلی از داستان ها دیگه که در مقایسه به کنسول سونی واقعا حرفی برای گفتن نداره اما مسئله مهم فروش بیش از اندازه این کنسول شئور استفاده کننده هایی این کنسول است چون اکثر گیم های این دستگاه Arcade است و از سادگی مطلق برخوردار کسی که Gamer نیست تصمیم می گیره چیزی انتخاب کنه که احتیاج به مدت زمان زیادی برای یادگیری نداشته باشه.در نیتجه معلوم که چه قشری میرن سراغ nintendo ds .
اما در مورد اون دوستی که می گفت خیلی وقت PSP حرفی برای گفتن نداره خوب یک جواریی راست می گی بخاطر اینکه کلا یک طرفه به قاضی رفتن کاره ساده است تا قبل 3ds بازهم می گم که NINTENDO هیچی نبود اما چرا؟!
1.بارها راجع به LCD در سایت های مختلف بحث شد و نتیجه این شد که NINTEDO صفحه کوچیک داره.
2.نوع بازی ها که زده میشه برای NINTENDo بخاطر نداشتن H/w قوی هیجان چندانی به بازیکن نمی ده.
و خیلی دلیل های دیگه حالا شما ها می گید من اشتباه می گم و دارم طرفداری الکی می کنم خوب شما 10 عنوان برتر کنسول NINTENDO ds را معرفی کنید که از روی PSP هم کپی برداری نشده باشه و در حد اندازه یک گیم سال 2005 تا 2010 باشه.
در یک تاپیک دیگه هم بود گفتم موسی به دین خودش عیسی هم به دین خودش هیچ کس مجبور نیست بره سونی بگیره یا Nintendo هر کسی سلیقه خاص و نظر خودش را داره .
درمورد اون دوست عزیز که می گن کل مردم دنیا اشتباه می کنن پس،بله تمام مردم دنیا اشتباه می کنند بخاطر اینکه 1 هیچ کس صدای حق را نمی شنود 2 به همون دلیلی که گالیله گفت زمین گرد و همه بهش گفتن دیوانه است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر