سونی: نقشه ای برای PSP جدید نداریم

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash

Andrew House از SCEE به تمام شایعات پیرامون کاهش قیمت PS3 و عرضه مدل جدید psp لگد زد.(همون رد کرد)

در مصاحبه ی او با Nathan Grayson خبرنگار Vg247 وی اعلام کرد: در حال حاضر کمپانی به جای ایجاد سیستم جدید تمرکز اصلی خودش رو در ساپورت کردن سیستم های موجود جمع کرده است
وقتی در مورد شایعات psp2 از او سوال شد او پاسخ داد ما هیچ نقشه ای برای مطرح کردن چیزی پیرامون نسل آینده نداریم.

من فکر میکنم این مهم است که ما تمرکز خود را بر ساخت content های بزرگ برای دستگاه های عالی که الان داریم جمع کنیم.

هنگامی که راجع به کاهش قیمت PS3 از او سوال شد او پاسخ داد:
اگر ما برنامه ای برای این کار داشتیم آن را امزور(منظور از امروز روز کنفرانس است) اعلام میکردیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 浪人

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
اگرم برنامه ای داشتند اعلام نمی کرد چون در اون صورت مثل این می موند که بگه:
"خواهشا تا اطلاع ثانوی کنسولای ما رو نخرید"
اما به نظر من حتما سونی امسال PSP2 رو معرفی می کنه و عرضه اش رو می ذاره برای اواسط یا اواخرِ 2011

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نباید هم داشته باشن. دیوانه که نیستن. تازه MGS اومده براش. هنوز GOW ـش هم مونده. بیاد معرفی کنه که لگد بزنه به بخت و فروشش؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به نظر من مثلا 2 سال دیگه بیاد خوبه ! البته حالا حالا ها PSP عمر میکنه ! اما خب هنوز بازی داره و نیازی به 2 ـش نیست !

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
به نظر من هم سال آینده حتما کنسول جدیدش را رونمایی می کنه دلیل اصلی که امسال این کار را نکرده 1.بازی های خیلی پرطرفداری که زده مثل GOW,MGS است که طبق حرف دوستمون کاملا درسته دیوانه نیست فروش خودش را بیار پایین 2.تمام مدت منتظر بود این Nintendo کته کله این کنسولش را بده که نشان داد و از نظر من قوی هم بود شاید در آینده PSP دیگه حرفی برای گفتن نداشته باشه جلو این 3ds.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
والا psp خیلی وقته سر تعظیم رو جلوی ds فرود آورده ...

والا فقط تا اون جا که من میدونم نینتندو 3 تا مدل DS داره اما سونی یکی اما همون 1 کیش تو ژاپن داره برابر تک تک مدل هاش سر تر هستش انم تو خونه دو کنسول .

منظور از تک تک یعنی مدل DSL رو با PSP مقایسه کن بعدش مدل بعدش نه این که 4 مدل DS رو جمع کنی بعد بگی فلان هستش .

برای این که DS ها باز هم از نظر قدرت و... با هم فرق دارن اما PSP 1 حتی PSP GO فقط شکلش فرق داره نه چیز دیگه .;)

اگه این که بیایم بگیم با 4 مدل سر تعظیم فرود آورده تو دنیا هنوز PS1 و PS2 فروش میره پس الان دنیا باید تعظیم که هیچی باید بره تو زمین این مسخره هستش که مدل ها رو با هم جمع کنیم .

اینم که از فروش PS1 و PS2 آمار درستی نیست دلیل نمیشه نفروشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر