سونی مورد حمله هکرها قرار گرفت..!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین
Sony.jpg

خوب این طور که از خبر معلوم هست حمله ها به وب سایت های سونی شروع شده و سایت های Sony.com و PlayStatin.com مورد حمله قرار گرفتن که سونی توانسته سایت Sony.com رو برگردانه و دارد تلاش میکنه که جلوی حمله به سایت PlayStatin.com هم بگیره..

ویرایش : سایت PlayStatin.com هم برگشت..:-w

هنوز اروپا و انگلیس در دسترس نیست..

http://eu.playstation.com
http://uk.playstation.com

همچنین twitter سونی هم از دسترس خارج شده..

منبع

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
جالب اینکه اسم psp2 (یا هرچی) میاد وسط; 90% همین دوستان از اعماق وجودشون ارزو میکنن سریع هک بشه و کپی بازی کنن، ولی اسم ps3 که میاد غیرتی میشن !!.
------------------
شکایت و دادگاه و مصادره کردن اموال شخصی دیگران و با تیم SWAT بریزن تو خونه طرف و اینا خیلی زیاده روی هست. هکر کارش رو میکنه، سونی هم باید توسط آپدیتهای نرم افزاری و ... کارش رو میکرد مثل همه شرکتهای دیگه.
حداقل مثل الان کانون توجه عزیزان نبود.
كاملا درسته،كاری كه سونی كرد زياده روی بود و چوبش رو هم خورد وگرنه ماكروسافت و نينتندو هم كنسولاشون هك شد ولی اين كارا رو نكردن.
تو چند وقت اخير از حقوق مشتری هاش هم زد و تو 3.21 از ترس هك هاتز زد Other OS رو برداشت و الانم كه بدون هيچ دليلی خوندن بلوری رو برداشته.
حقيقت اينه كه وقتی كنسول هك شد دست و پا زدن بيش از حد بیفايده ست،سونی يا هر كس ديگه ای نتونه اين موضوع رو هضم كنه ايراد از خودشه،با گرفتن چند تا هكر هم چيزی حل نمی شه چون كار از كار گذشته و يكی ديگه می زنه هك می كنه مثل 3.60 كه كارش تموم شد.
زدن از حقوق مصرف كننده بعلاوه دست و پا زدن بيهوده نتيجه اش همينه و بدتر از اينم می شه.
ضمنا ما كه PS1 و PS2 رو بازيهاش رو كپی می خريديم خيلی به سونی تازه لطف كرديم كه كنسولاش رو تو زمان لانچشون تو وضع دزد بازار تو ايران خريديم.
ده پونزده سال پيش تو زمان PS1 و PS2 مگه كسی می دونست بازی ارجينال چيه كه سونی بخواد ببخشه يا نه؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جالب اینکه اسم psp2 (یا هرچی) میاد وسط; 90% همین دوستان از اعماق وجودشون ارزو میکنن سریع هک بشه و کپی بازی کنن، ولی اسم ps3 که میاد غیرتی میشن !!.
هر چیزی بسته به ویژگیهاش تا یه جایی ارزش خرج کردن داره نه اینکه برای یه کنسول دستی بیای 40% (یابیشتر) قیمت خودش رو بدی برای بازیهاش ! اونم یه کنسول دستی که معلوم نیست با وجود کنسول های خانگی از نظر ساپورت بازیها چه وضعی در آینده داره !
--------------
اگه شما حامی حقوق کپی رایتی دیگه باید win اورجینال مصرف کنی و همه رو اورج بگیری ،نه اینکه هرچی میتونی پاش پُز بدی و اورج بخری!
اگه دوست درید PSP2 رو سمت 600 دلار بدن که بازیهاش براتون بصرفه باشه!چطوره؟
ها ؟! اینی که گفتی اصلاً چی هست ؟ اصلاً تو این کشور چیزی به این اسم وجود داره ؟ که حالا بخواد حامی هم داشته باشه ! من برای راحتی خودم یه سری چیزا رو اوریج می خرم ! فک نمی کنم تا حالا به کسی هم پُز داده باشم اگه میشه یه نمونه اش رو بیار ! مگه نسل های قبل که به اونصورت خبری از آنلاین و خرت و پرت های اضافه و بن شدن و ... نبود کسی اوریج میخرید ؟مطمئناً اگه این نسل هم میشد از یه بازی کپی بدون دردسری که استفاده از اوریج داره استفاده کرد کسی طرف اوریج نمیرفت ! (البته همیشه استثنا هم هست !)
دیگه شما و یه عده هم بقیه رو با ویندوز اوریج صاف کردین ! یه بار با آقای shefer بحثش شد به نتیجه هم رسید دیگه از جون ملت چی میخواین ؟ :biggrin1:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: capitanrayan

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
هر چیزی بسته به ویژگیهاش تا یه جایی ارزش خرج کردن داره نه اینکه برای یه کنسول دستی بیای 40% (یابیشتر) قیمت خودش رو بدی برای بازیهاش ! اونم یه کنسول دستی که معلوم نیست با وجود کنسول های خانگی از نظر ساپورت بازیها چه وضعی در آینده داره !
اگه شما حامی حقوق کپی رایتی دیگه باید win اورجینال مصرف کنی و همه رو اورج بگیری ،نه اینکه هرچی میتونی پاش پُز بدی و اورج بخری!
اگه دوست درید PSP2 رو سمت 600 دلار بدن که بازیهاش براتون بصرفه باشه!چطوره؟

شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره!

من دارم میگم میدون ازادی کدوم سمته تو میگی علی اقا ماشین خریده؟
ربطش چیه؟
جواب نداری اینقدر از کلمه ی ارتباط و ربط الکی استفاده نکن.

از کی تا حالا من و شما انقدر با هم صمیمی شدیم که میگید تو؟
شما کاملاً زدید به جاده خاکی. بحثی با شما ندارم
من به رفیق صمیمیم میگم شما نه به تو

-کاری به بحث با من ندارم،منطقی تز بده خواهش اً

ببخشید. حق با شماست.
ایرانه و هزاران هزار دهات

اییییییییییییییییش ،تو چقدر بدی:D=)) بیخیل بااا - برو ارتباط برنج با قطع نخای همسایه مارو پیدا کن،بعدا ادامه میدیم:))
mr/mrs.rabti
l0l

آخرین ویرایش:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
من دارم میگم میدون ازادی کدوم سمته تو میگی علی اقا ماشین خریده؟
ربطش چیه؟
جواب نداری اینقدر از کلمه ی ارتباط و ربط الکی استفاده نکن.

من به رفیق صمیمیم میگم شما نه به تو
ببخشید. حق با شماست.

---------------------

انقدر بهتون فشار اومده که به این جور چیزا آویزون شدید؟
این نشانه ی فرهنگ شماست. جا افتاده براتون این طرز برخورد. دیگه راه برگشتی برای تربیت شما نیست :|
موفق باشید

آخرین ویرایش:
  • Like

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نوشته شده توسط Chuji
قصد بی احترامی ندارم. این کامنت خیلی گــُنگِ. Chuji یه جوری بگو وارد داستان بشیم. یعنی چون کنسول دستی; کنسول دستیه باید پایرسی کنیم ولی کنسول رو نه؟ این مسئله فقط در مورد سونی و ps3 صدق میکنه؟

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD

ببخشید. حق با شماست.

---------------------

انقدر بهتون فشار اومده که به این جور چیزا آویزون شدید؟
این نشانه ی فرهنگ شماست. جا افتاده براتون این طرز برخورد. دیگه راه برگشتی برای تربیت شما نیست :|
موفق باشید

تو ضمیر دوم شخص مفرده حالا اگه تو خودتو بیشتر از یه نفر میدونی مشگل بقیه نیست...

دیگه راه برگشتی برای تربیت شما نیست :|
ببین در حدی هستی اصلا که بخوای درمورد کسی یه همچین چیزی بنویسی؟

این نشانه ی فرهنگ شماست. جا افتاده براتون این طرز برخورد.
که اینطور ...
راستی شما اولیه رو باید بزرگ میکردی نه دومی رو :)
Sry for Off

• Like

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
خوب دیگه عوامل محترم زحمت قفل کردن رو بکشن
بیشتر از سونی کاربرها مورد حمله ی همدیگه قرار گرفتن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر