سونی مورد حمله هکرها قرار گرفت..!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
Sony.jpg

خوب این طور که از خبر معلوم هست حمله ها به وب سایت های سونی شروع شده و سایت های Sony.com و PlayStatin.com مورد حمله قرار گرفتن که سونی توانسته سایت Sony.com رو برگردانه و دارد تلاش میکنه که جلوی حمله به سایت PlayStatin.com هم بگیره..

ویرایش : سایت PlayStatin.com هم برگشت..:-w

هنوز اروپا و انگلیس در دسترس نیست..

http://eu.playstation.com
http://uk.playstation.com

همچنین twitter سونی هم از دسترس خارج شده..

منبع

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خیلی ببخشیدها این وسط یه چیزی هم بدهکار شد پس هر وقت خونه شما رو دزد زد هر چه سریعتر از دزده معذرت خواهی کنید./:)

به قول صدرا ، مافيا ها اكثرشون ضريب هوشي خيلي بالايي دارن ، آيا پليسا اونا رو دعوت به هم كاري ميكنه؟

شما چقدر باهوشید خدایی :D آریا داره طعنه میزنه به بعضی ها :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تاپیک شده خنده:D
یه سری خل و چل که سنشون به زور 2 رقمی شده یه ادعایی کردن شما اینقدر جدی گرفتین که تاپیک زدین؟:D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
پیام جدید دادن و توش باز تحدید کردن و گفتن ادامه داره loool
البته طحدید درسته.....:d
چند روزیه خبر جالبی نمیاد رو نت بهتره این اکیپ هکرو اون یکی گروه حماس هی خبرساز بشه بساط سرگرمی و خندمون حالا فعلا جور باشه تا بعدش

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
SonyRecon joins Anonymous on war against Sony

دارن یار جمع میکنن! :d

There is news that there is a new group forming called SonyRecon. They are joining the attack on Sony with more personal attacks. Their attacks are concentrated on people, mainly those involved with Sony, i.e. employees, lawyers, and the judge. KaKaRoToKs has tweeted that this is unacceptable and that messing with people is beyond crossing the line. Speaking on OpSony IRC, user randomtask announced his new group.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا هیروی خر اتک وردارین لول Ultimate ـش هم خوب باشه :D بزارین کریپ ها بیان بریم سمت بیس سونی :D

• Like
Reactions: m0jtaba

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بازم بحث های دزدی و كپی رايت تو كشوری كه اين چيزا توش كشكه و بعضیا هم با وجود داشتن ويندوز كپی و سابقه استفاده از بازی های PS1 و PS2 كپی جوری حرف می زنن كه اينجا قلب سانفرانسيسكوست...;))
به هر حال خواستم بگم كه فعلا كه با حملات DDOS حسابی دارن سونی رو اذيت می كنن و قول حملات dox رو هم برای سواستفاده از اطلاعات شخصی كاركنای سونی دادن...
هك 3.60 هم كه فردا و پس فردا میاد...سونی با كل زحماتی كه برای مقابله با هك كشيد و بدبختی جديدی كه الان دچارش شده بازم نتونست جلوی هك 3.60 رو بگيره!

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
شما چقدر باهوشید خدایی :D آریا داره طعنه میزنه به بعضی ها :D
من از خودم حرف نزدم نقل قول کردم !
سران خانواده های مافیایی هم همه ضریب هوشی بالای 120 دارن اکثراً دلیل میشه پلیس بیاد به جای این که دنبال دستگیریشون باشه بیارتشون تو تشکیلات پلیس؟
حکایت هکر ها هم همینه

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
سونی خیلی‌ شاخ بازی در میاورد :D
انشا‌الله که شاخش شکسته می‌شه :D

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
بازم بحث های دزدی و كپی رايت تو كشوری كه اين چيزا توش كشكه و بعضیا هم با وجود داشتن ويندوز كپی و سابقه استفاده از بازی های PS1 و PS2 كپی جوری حرف می زنن كه اينجا قلب سانفرانسيسكوست...;))
اینا همون دسته افرادی هستند که با وجود سابقه ی بازی های PS1 و PS2 و البته هک نشدن Play 3 و همون قانونی کپی رایتی که صحبت میکنید! نرفتن سمت کنسول رقیب و فحش ناموس رو به سونی و خاطراتی که باهاش داشتند نکشیدند :|. به نظر من این دسته از افراد شرف دارن به اون یکی دسته از آدمان که همین سابقه ها رو دارن اما به دلیل همین کپی رایت که میگید! خیلی کارای عجیب دیگه کردند!! ( البته شاید ربط چندانی نداشته باشه اما این حرفا از دهان کسی بیرون میاد که با سونی میانه ی خوبی نداشته باشه، به بیان ساده تر طرفدار اون یکی کنسول باشه! )
پولی که سونی برای یک ماه آپ نگه داشتن و امنیت سرورها و سایت هاش میده بیشتر از حقوق 1 سال خانوادگی من و شماست! آیدی یاهو مسنجر که نیست :d هک بشه و بره. و خداوند ریکاوری و بک آپ های لحظه ای به خصوص این روزا؛ را آفرید !

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینا همون دسته افرادی هستند که با وجود سابقه ی بازی های PS1 و PS2 و البته هک نشدن Play 3 و همون قانونی کپی رایتی که صحبت میکنید! نرفتن سمت کنسول رقیب و فحش ناموس رو به سونی و خاطراتی که باهاش داشتند نکشیدند :|. به نظر من این دسته از افراد شرف دارن به اون یکی دسته از آدمان که همین سابقه ها رو دارن اما به دلیل همین کپی رایت که میگید! خیلی کارای عجیب دیگه کردند!! ( البته شاید ربط چندانی نداشته باشه اما این حرفا از دهان کسی بیرون میاد که با سونی میانه ی خوبی نداشته باشه، به بیان ساده تر طرفدار اون یکی کنسول باشه! )
پولی که سونی برای یک ماه آپ نگه داشتن و امنیت سرورها و سایت هاش میده بیشتر از حقوق 1 سال خانوادگی من و شماست! آیدی یاهو مسنجر که نیست :d هک بشه و بره. و خداوند ریکاوری و بک آپ های لحظه ای به خصوص این روزا؛ را آفرید !
کاملا موافقم:x

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این سونی هم که هر ساعت مورد حمله قرار میگیره. :d

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
شما تو كدوم كشور اروپایی زندگی می كنيد؟آخه دوست من مگه مردم اينجا ماهی 3-4 ميليون درآمد دارن و قانون كپی رايت هم تو اين مملكت هست و سونی هم PS3 رو تو اينجا گارانتی می كنه؟وقتی مردم نه درآمدش رو دارن و نه حقوقشون به عنوان مصرف كننده رعايت می شه و نه قانون كپی رايت تو مملكت شون هست حق دارن كه PS3 ـشون رو هك كنن و به سونی فحش هم بدن،هيچ ايرادی هم بهشون وارد نيست.
سونی اصلا بخواد روزی يه واگن طلا خرج PSN كنه!وقتی اينجا تحريمه و بحساب نمیاد يعنی اين كار رو برای من و شما نكرده،اصلا PS3 رو نساخته كه اينجا فروخته شه،خواهشا قبل پست دادن فكر كنيد و چيزایی نگيد كه آدم از خنده منفجر بشه.
اما شما اگه می خواید و توانش رو دارید می تونید تو اين دزد بازار برید يه بازی 40 دلاری رو 80-90 تومن بخرید ولی وقتی كپی رايتی وجود نداره نمی تونید ادعای كپی رايت كنيد و بقيه رو سرزنش كنید.اگه هم بازی دست دوم می خريد كه ضررش به سونی بيشتر از پايرسیه.
البته من نمی گم خريدن بازی ارجينال اشتباهه چرا كه خودم كلی بازی ارجينال دارم،می گم اينجور طرفداری ها خنده داره;)

• Like
Reactions: ArianUndead

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
این هکرا میخوان انتقام بگیرن با دم شیر میخوان بازی کنن :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر