سونی: فروش PSVita پایین تر از حد انتظار بود

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
با اینکه سونی در ابتدای معرفی و با تکیه بر قابلیت های برجسته تکنیکی PlayStation Vita تبلیغات زیادی برای این کنسول دستی کرد، اما به نظر می رسد سونی به هدف هایش در مورد فروش PSVita دست نیافته باشد.

Vita-new1.jpg

آقای Kaz Hirai، مدیر عامل شرکت سونی در مصاحبه ای با The Wall Street Journal در مورد وضعیت فروش PSVita گفت: "فروش این کنسول کمی پایین تر از انتظاراتمان بود." البته Hirai به این موضوع اشاره کرد که هنوز برای اظهار نظر در مورد موفق بودن یا نبودن این کنسول زود است و برای اظهار نظر قاطع در این مورد باید پنج تا ده سال صبر کرد.

با توجه با این موضوع که بازی های کمی برای این کنسول دستی معرفی شده اند، باید امیدوار بود که سونی در سال 2013 بیشتر به PS Vita توجه کند.

منبع

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
"فروش این کنسول کمی پایین تر از انتظاراتمان بود."
:|

یکم احساس نمیکنی بیشتر از کمی بوده:-/:D
آخر عمری هم ما پولمون نرسید یکی بخریم:-<

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
وقت اظهار نظر واسه این کنسول وقتیه که 5 سال بگذره و بعد 5 سال یکه و تنها تمام سود دهی شرکتو از بین ببره و دهن شرکتو سرویس کنه

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
گفته شما فقط در مورد vita صدق می کنه متاسفانه

3DS Rocks ;)
من كلي گفتم رفيق...
زماني كه psp معرفي شد به شخصه اين شكلي بودم:drooling:
ولي الان اكثر مردم ترجيح ميدن با همون اسمارت فون هايي كه چند صد دلار پولشو دادن بازي كنن..
چون موبايل هميشه همراهشونه اما ممكنه كنسول دستي همراهشون نباشه هميشه..
ي بحث خيلي كلي هست اين بحث...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
نیما جان اون خیلی ها که میگی ترجیح میدن با موبایلشون بازی کنن خب کژوال هستن عزیزم اصلا یه چیزی اونورتر حتی:d
الان خود شما اسمارتفون ها راضیت میکنه؟برای من که حتی فکر کردن به این موضوع حالم رو بد میکنه
اره تو ماشین و مسافرت وقتی یکم بیکاری بشینی 10دقیقه بازی کنی بد نیست ولی هیچ وقت نمیتونن جای کنسول ها رو چه دستی چه خانگی پر کنن
فروش ویتا هم خود جناب هیرای تو این مصاحبه اشاره کرد که باید مثل پی اس پی صبر کرد تا ویتا جای خودشو باز کنه و فروشش خوب بشه
مثه تاپیک های کیج شده از یه مصاحبه بنده خدا 3-4 تا خبر درست میکردن ملت هم میگفتن این چرا اینقدر مصاحبه میکنه:d
ممنون از مرتضی بابت خبر

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
زود قضاوت نكنيد..
درسته فروش مناسبي نداشته ولي مطمئن باشيد با حمايت هاي سوني خيلي بهتر ميشه...

1 سال از انتشار اين كنسول دستي گذشته و تا حالا هيچ بازي اي نداشته كه متاش بالاي 92 باشه

قيمتش هم با توجه به اين كه از X360 و Ps3 ضعيف تره ، خيلي گرونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر