سونی عاشق کسانی هست که هنوز بخاطر The Last Guardian هیجان زده اند

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی

TLG پروزه ی 8 ساله ی تیم ICO هنوز در سونی سرنوشت نامعلومی دارد.Rohde طی مصاحبه ای با IGN وقتی موضوع TLG پیش کشیده شد ،گفت"بذارید روراست باشم،ما به دنبال ساخت عناوینی با کیفیت مطلوب و عالی هستیم.وقتی میبینیم که مردم راجب یک عنوان شور و علاقه ی بسیاری ابراز میکنند،تمایل پیدا میکنیم تا ان عنوان را کامل کنیم!اما بیشتر دوست داریم تا اون عنوان کیفیت خوبی داشته باشه و درخور انتظار ها باشه.ما نمیخواهیم بازی شیپ کنیم که به قدر کافی خوب نباشه.
وقتی ار او پرسیدند که TLG برروی PS3 میاد یا PS4 گفت:نمیگم بازی برروی چه پلتفرمری میاد،یا چه کسی روی ان کار میکند،اما این پروژه در چند استودیوه میکس شده است.
او در ادامه اعلام کرد که دوست دارد درباره ی TLG صحبت کند."من عاشق کسانی هستم که هنوز درباره ی TLG هیجان زده اند.این افتخار ما هست و ما تلاش میکنیم تا بهترین شرایط ممکن رو در TLG بوجود اوریم.

TLG بازی انحصاری PS3 در E3 2009 معرفی شد.اما در ان سال نمایشی نداشت،بعدا زمان عرضه ان( 2011) اعلام شد.ولی سال 2011 اومد و رفت و خبری از TLG نشد.تو ماه March 2011 ما اولین نمایش بازی رو دیدیم.اما از ماه بعد تاخیرهای TLG شروع شد.
موسس تیم ICO اقای Fumito Ueda تایید کرد که پروژه در حال ساخت هست درحالی که سازنده بازی Yoshifusa Hayama سونی رو ترک کرد. Ueda هم سونی رو ترک کرد اما قول داد که روی پروژه کار کنه.

2012 در گیمزکام یوشیدا اعلام کرد که بازی در دست ساخت هست . حتی زمانی که بخشی از تیم ICO جدا شدند.اوایل 2012 Fumito Ueda هم گفت بازی دردست ساخت هست . ولی در ماه June گفته شد که در ساخت بازی وقفه ایجاد شده است . در همان زمان استودیو Japan ساخت Knack و Puppeteer رو در اولویت قرار داد درحالی که سونی گفته بود در ماه Sep این بازی رو دوباره معرفی خواهد کرد . و اخیرا هم Ueda از همه ه خاطر چرخه ی طولانی مدت ساخت این بازی ابراز تاسف کرد.تیم ICO در سال 2005 بازی Shadow of the Colossus برای PS2 ساختند و هیچ بازی در رمان PS3 برروی درست نکرده اند.

آیا بازی نمایشی در E3 اینده خواهد داشت؟زمان تنها قادر به پاسخ این سوال هست.
منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بر عمو جان عاشق میخوایم چیکار بازی بده بیاد خسته شدیم بعد 8 سال .:d

من که یه چمنزن هم خریدم هر سال یه متر از چمن زیر پام کوتاه میکنم .8-|

چه آشی بشه بازی بین چند تا استدیو هم تقسیم شده .:-s

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Team Ico اگر میدونست چنین طرفدارهایی داره، هیچوقت نباید اینقدر با دل ما بازی میکرد ! :no: بازم همین خودش خیلی حرفه (!) خوشحال شدیم ! مچکریم Sony ! :crying1:
بله، این شاهکار حتما در E3 نمایش خواهد داشت ! :love: از اون روزها خیلی گذشته ! :((جان من اینقدر مارو تو کف نذار ! :(
سونی عاشق کسانی هست که هنوز بخاطر The Last Guardian هیجان زده اند..
چه جالب ، من همین دیروز امضاء رو درست کردم..;;)

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه دیگه دیر یا زود میاد یکم صبر کنید لطفا با کیفیت و داستانی بهتر تقدیممون کنند.

تاپیک خوراک Wander هست :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من از روز که این بازی معرفی شد منتظرش بودم .... اما نمیدونم واقعا چرا همچین شاهکاری باید به همچین سرونوشتی دچار بشه .
واقعا سونی با داشتن چنین استودیویی که یکی از بهترین بازیهای تاریخ رو ساخته باید بیاد بگه مثلا TLG توی الویت نبوده .... بعد KZ SF تو الویت باشه ...
واقعا ظلمه به ما

امیدوارم TEAM ICO با دسته پر بیان E3
یعنی دلم میخواد این بازی رو با گرافیکی در حده CG برای 4 بدن بیرون که کلا همه رو جمع کنه D:

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,192
نام
پوريا
اگه توی E3 امسال هم چیزی ازش نشون ندن دیگه رسما برای من یه بازی مرده حساب میشه
دیگه از 2009 تا الان که میتونستن حداقل یه تیزر یه دقیقه ای جدید از بازی نمایش بدن

h382b17bb7ijiv.gif

Please be excited

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
منم عاشق اینم یک تاریخ دقیق بگید :| انقدر تو کف و انتظار و سوز نذارید :|
من حاضرم بگید سال 2020 عرضه میشه اما انقدر با طرفداران بازی نکنید :|

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
من که باور نمیکنم از بس اینا بدقولی کردن..اینقدر صبر کردیم دیگه کم کم داریم ناامید میشیم

اگه تو E3 چیزی ازش نشون ندن دیگه بی شک اعصاب همه بهم میریزه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
اگه توی E3 امسال هم چیزی ازش نشون ندن دیگه رسما برای من یه بازی مرده حساب میشه
دیگه از 2009 تا الان که میتونستن حداقل یه تیزر یه دقیقه ای جدید از بازی نمایش بدن

h382b17bb7ijiv.gif

Please be excited
من این رو هر سال دارم میگم که اگه توی فلان نمایشگاه بازی رو نشون ندادن ، دیگه تمومه ! :D نمایشگاه های 2011 شروع قضیه بود و خیلی عجیب بود که خبری از بازی نیست. بعدش هم دیگه اینا اضافه شد :
E3 2012
TGS 2012
E3 2013
TGS 2013
دیگه امسال چیزی نمیگم ببینم چی میشه ! :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر