شایعه سونی در صدد خرید کمپانی Take-Two

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
طبق گزارش هایی که از سایت MarketWatch میرسه هیئت مدیره ی سونی در حال بحث و گفت و گو برای خرید کمپانی T2 که از زیر مجموعه های اون میشه به Rockstar Games و 2K نام برد هستش گفته میشه قصد دارن به صورت نقدی این کمپانی رو بخرند در صورت خرید هر سهم این کپمانی به 130 دلار افزایش پیدا خواهد کرد !

U.S. stocks rise as investors keep wary eye on Boeing, Brexit developments

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Gta -rdr-nba 2k-borderlands

بازيهايي بودن كه از اول مولتي بودن و كلي طرفدار رو پلتفرمه ديگه دارنو داشتن.

اگه قضيه بر عكس بود و مايكرو ميخريد چه حسي داشتي؟
داره کل کمپانی رو با پول هنگفتی میخره!!نرفته با یه قرارداد دقیقه ۹۰ی بازی رو انحصاری کنه که!!! وقتی یه ناشر و دولوپر زیر مجموعه میشه تکلیف همه باهاش مشخصه !!! حالا مثال t2 زیاد رو من تاثیر نداره، مثلاً اگه شروع نسل هفت(نه الان) مایکرو اسکوار انیکس رو می‌خرید ، واکنش من این بود که یه xbox بخرم !

البته بر فرض صحت !

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بیشتر شبیه جوکه... البته نه مذاکره، به نتیجه رسیدنش!!

البته الان مقطع حساسیه، شاید همین جوک ها واقعی شدن! کسی نمی دونه تو نسل بعد چه اتفاقی قراره بیوفته.

• Like
Reactions: g4mer

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
مسلما با توجه به اینکه مایکرو نسل بعد رو خیلی جدی گرفته سونی هم قرار نیست با همین استودیوها ادامه بده
خدارو چه دیدید شاید واقعا برای نسل بعد میخواد همه رو سوپرایز کنه
بیایید در مورد این صحبت کنیم که اگه سونی صاحب استودیویی مثل راکستار بشه چه چیزایی انتظارمون رو میکشه (:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
مسلما با توجه به اینکه مایکرو نسل بعد رو خیلی جدی گرفته سونی هم قرار نیست با همین استودیوها ادامه بده

البته این "همین استدیوها" یعنی بهترین استدیوهای حال حاضر صنعت گیم و طبیعیه که سونی با همین استدیوها ادامه میده و موفق هم خواهد بود. فقط کافی طوری برنامه ریزی کنن که تقسیم بشن به چندتا تیم و نسل بعد هر استدیو دو سه تا بازی خوب بده بیرون.

پ.ن: سونی بیاد استدیو منو بخره. ارزون حساب میکنم.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
جالبه واسم، اونایی که سر خرید های مایکروسافت عصبانی بودن الان دارن حمایت می کنن، کسایی که اون موقع حمایت می کردن الان عصبانی هستن:D
من بیشتر نگران KSP و Firaxis و ... هستم یوقت نترکونن که واقعا فکر نکنم سونی بتونه اصلا کاری با اینا روی کنسولش کنه. بقیشو هرکار می خوان بکنن، به من چه ¯\_(ツ)_/¯

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان توجه کنین وقتی بازی مثل جی تی ای ۵ بیشتر از ۶ میلیارد سود داشته سونی نمیاد انقدر حماقت کنه که اینارو انحصاری کنه. خود سهامداران شرکت هم اینهمه پول رو برا انحصاری بودن ول نمیکنن. به نظرم قطعا به روال کاری خودشون ادامه میدن

• Like
Reactions: g4mer

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
امیدوارم واقعی باشه هیچ چیز شیرین تر از باکس آرت GTA6 نسخه PS5 با تگ Only on PlayStation نیست
کسی هم حق اعتراض نداره مایکرو کیلو کیلو استودیو خریده و من ps باز ازشون محروم کرده حالا برعکسش هم قطعا هیچ اشکالی نداره از نظر دوستان XBOX و PC فن

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
امیدوارم واقعی باشه هیچ چیز شیرین تر از باکس آرت GTA6 نسخه PS5 با تگ Only on PlayStation نیست
کسی هم حق اعتراض نداره مایکرو کیلو کیلو استودیو خریده و من ps باز ازشون محروم کرده حالا برعکسش هم قطعا هیچ اشکالی نداره از نظر دوستان XBOX و PC فن
انحصاری شدن gta بعدی چه تاثیری رو لذت بردن از بازی داره؟

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
فکر نمیکنم اصلا بفروشن یا به راحتی بفروشن....اگه یادتون باشه چندسال پیش اکتی هم میخواست بخرتشون تا صاحب gta بشه و هر سال یه دونه بده ولی ندادن:| در اینکه T2 چندساله بجز بخش ورزشیش و راکستارش بقیه چیزاش ترکیده شکی نیست ولی همین دوتا انقدر خوب عمل کردن که سونی عمرا بتونه بخره:| درکل باید دید چی میشه ولی فکر کنید بخره اونوقت قیافه اونایی که میگفتن سونی شلوارش نمیتونه بکشه بالا و ساختمون فروخته دیدنیه:))
امیدواریم شاهد سانسورهای چرت تو gta نباشبم:D

• Like
Reactions: cavalry666

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اینا همش اثرات تغییرات و پا گذاشتن یه مشت غول بی شاخ و دم و کاملا غیر قابل پیش بینی !! وگرنه سونی اصلا نیازی به اضافه کردن به مجموعش نداره ، وقتی همین الان می‌تونه با شرکاش ۳ تا aaa با کیفیت سالیانه عرصه کنه !!! تازه اونم همچین لقمه گنده تر از دهنش.
.............

کاش میرفتن سمت اسکوار ، چون هم شدیداً ip های بیشتر و متنوع تری دارن ، هم حال و روزشون و وضعیت مدیریتشون اسفناکه!! میرفتن یه حال اساسی بهشون میدادن برگردن به سال ۲۰۰۰!
فن بیس اکثر بازی هاشم روی پلی استیشنه، فن ها هم بیشتر خوش حال میشدن!

و مهمتر از همه خیلی هزینه کمتری براشون میفته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر