شایعه سونی در صدد خرید کمپانی Take-Two

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
طبق گزارش هایی که از سایت MarketWatch میرسه هیئت مدیره ی سونی در حال بحث و گفت و گو برای خرید کمپانی T2 که از زیر مجموعه های اون میشه به Rockstar Games و 2K نام برد هستش گفته میشه قصد دارن به صورت نقدی این کمپانی رو بخرند در صورت خرید هر سهم این کپمانی به 130 دلار افزایش پیدا خواهد کرد !

U.S. stocks rise as investors keep wary eye on Boeing, Brexit developments

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
خودم به شخصه زیاد اهل بازیای T2 نیستم. هیچ حسی هم به این خبر پیدا نکردم :D ولی ناراحتی حقیقت داشتن این خبر، خیلی بیشتر از خوشحالیش هست. مایکروسافت صد درصد اگر این اتفاق بیوفته، دست به خرید بزرگ میزنه، و این یعنی انحصاری شدن بازیای مولتی و دوست داشتنی!

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اینا همش اثرات تغییرات و پا گذاشتن یه مشت غول بی شاخ و دم و کاملا غیر قابل پیش بینی !! وگرنه سونی اصلا نیازی به اضافه کردن به مجموعش نداره ، وقتی همین الان می‌تونه با شرکاش ۳ تا aaa با کیفیت سالیانه عرصه کنه !!! تازه اونم همچین لقمه گنده تر از دهنش.
.............

کاش میرفتن سمت اسکوار ، چون هم شدیداً ip های بیشتر و متنوع تری دارن ، هم حال و روزشون و وضعیت مدیریتشون اسفناکه!! میرفتن یه حال اساسی بهشون میدادن برگردن به سال ۲۰۰۰!
فن بیس اکثر بازی هاشم روی پلی استیشنه، فن ها هم بیشتر خوش حال میشدن!

و مهمتر از همه خیلی هزینه کمتری براشون میفته!
درسته واقعا نیازی ندارن مگه همین shwn layden چند هفته پیش نگفته بود لازم نیست هرجی هست بخریم؟! این شایعه نزدیک به حقیقت با حرف layden متضاد:-?
در مورد اسکوئر خود سونی اول نسل ازش کشید بیرون و عمرا دیگه بره سراغشون........ از طرفی هم اصلا گزینه مناسبی نیست چون بازیاش عمرا بیرون ژاپن به خوبی بقیه انحصاری های سونی بفروشن و کلا هرکار کنن بازم یه استودیو شرقین و بازیاشون بدرد غرب نمیخوره کپکام یا کونامی باز گزینه های بهترین قبلا باهم بحث کرده بودیم سرش:D

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب قضیه اینه که Microsoft زحمت کشیده Obsidian رو خریده، Obsidian داره The Outer Worlds رو می‌سازه، The Outer Worlds ناشرش Private Division هست، Private Division زیرمجموعه‌ی Take Two هست، Take Two رو Sony می‌خواد بخره!
اگه شایعه درست از آب دربیاد، یعنی در واقع بازی رو استدیوی مایکروسافت می‌سازه و سونی سودش رو می‌بره؟! >:)
از اون داستانایی هست که وقتی پیر شدی واسه نوه‌ها تعریف میکنی شاخ درمیارن :))
کلا شایعه‌های اواخر این نسل خیلی سرگرم‌کننده‌تر از نسل قبله! بعیده درست از آب دربیاد ولی حداقل ملت رو سرگرم می‌کنه!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
جالبه واسم، اونایی که سر خرید های مایکروسافت عصبانی بودن الان دارن حمایت می کنن، کسایی که اون موقع حمایت می کردن الان عصبانی هستن:D
من بیشتر نگران KSP و Firaxis و ... هستم یوقت نترکونن که واقعا فکر نکنم سونی بتونه اصلا کاری با اینا روی کنسولش کنه. بقیشو هرکار می خوان بکنن، به من چه ¯\_(ツ)_/¯
البته متضادشم هستا !! اونایی که برای خرید های مایکرو پیک ها رو میزدن به هم الان میان محکوم میکنن می‌تونه جالب باشه !!!

هر چند من خودم خیلی حال نکردم با این خبر ، فقط چون خیلی بزرگه باعث هیجان زده شدن خواننده میشه !!
وگرنه نه به جز بایوشاک فن فرانچایز های t2. ام و نه حرکت سونی جالبه ، چون t2 و خصوصا راک استار بدون سونیم بهترین عملکرد رو دارن و تازه ممکنه خریده شدنشون به سیستم فعلی صدمه بزنه و خیلی ها ول کنن برن !!!
ساخت بازی انحصاری اونجا معنی پیدا می‌کنه که بیای فرانچایز داغونی (تو ویدئو گیم ) مثل اسپایدر من رو بگیری و این بازی آخری رو تحویل بدی ! که بدون ساپورت و سرمایه گذاری سونی خیلی بعید بود همچین اتفاقی برای این سری بیفته! یا حمایت از qd که هیچ کس حاضر نبود یه پنی هم روشون شرط ببنده!

انحصاری اینجا معنی پیدا می‌کنه ، تو خلق فرانچایز ها و داستان های جدید!! نه صرفا انحصاری کردن اسامی بزرگ !!! الان خریدن اسکوار یا کونامی خیلی با معنی تر از t2 هست !! فن ها هم بیشتر خوشحال میشدن

• Like
Reactions: mahdi-ps4

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
درسته واقعا نیازی ندارن مگه همین shwn layden چند هفته پیش نگفته بود لازم نیست هرجی هست بخریم؟! این شایعه نزدیک به حقیقت با حرف layden تضاد داره:-?
در مورد اسکوئر خود سونی اول نسل ازش کشید بیرون و عمرا دیگه بره سراغشون........ از طرفی هم اصلا گزینه مناسبی نیست چون بازیاش عمرا بیرون ژاپن به خوبی بقیه انحصاری های سونی بفروشن و کلا هرکار کنن بازم یه استودیو شرقین و بازیاشون بدرد غرب نمیخوره کپکام یا کونامی باز گزینه های بهترین قبلا باهم بحث کرده بودیم سرش:D

شأن لیدن گفته بود نمیخریم ، مگه اینکه بهترین باشن یا ایده های جدیدی داشته باشن ، هیچ تناقضی تو حرفش و این شایعه وجود نداره!! دیگه بعد از خودشون , t2 بهترینه تو این صنعت!

• Like
Reactions: Big boss_returns

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
البته این "همین استدیوها" یعنی بهترین استدیوهای حال حاضر صنعت گیم و طبیعیه که سونی با همین استدیوها ادامه میده و موفق هم خواهد بود. فقط کافی طوری برنامه ریزی کنن که تقسیم بشن به چندتا تیم و نسل بعد هر استدیو دو سه تا بازی خوب بده بیرون.

پ.ن: سونی بیاد استدیو منو بخره. ارزون حساب میکنم.
صد البته اما تعدادشون کمه
الان برای هر بازی انحصاری باید حداقل شش ماه تو کف باشیم تا بعدیش بیاد

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
البته متضادشم هستا !! اونایی که برای خرید های مایکرو پیک ها رو میزدن به هم الان میان محکوم میکنن می‌تونه جالب باشه !!!
به جان خودم جمله دومم همین بود:D
کسایی که اون موقع حمایت می کردن الان عصبانی هستن

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر