سونی بیخیال نام The Last Guardian شد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
630x.jpg

درود.

[به روز رسانی]

"سونی طی اطلاعیه رسما اعلام کرد بازی کنسل نشده و هنوز در دست ساخت است."

بازی The Last Guardian در سال 2009 از سوی سونی معرفی شد، و بعد آن سال تا کنون خبر درستی از این بازی به گوش نرسید. در همین راستا طی اعلامیه‌ای که در سایت USPTO آمده، نام تجاری The Last Guardian از سوی سونی رها شده است. همانطور که در عکس زیر شاهد هستید تاریخ واگذاری نام بازی 16 فوریه 2015 می‌باشد و از قرار معلوم سونی برای تمدید این نام اقدامی ننموده است.

شایان ذکر است که این عمل سونی می‌تواند چند دلیل داشته باشد. 1- کنسل شدن بازی. 2- تغییر نام بازی The Last Guardian به چیزی دیگر و گزینه 3 که امکانش کم است فراموش کردن سونی برای تمدید فرمت جدید بازی!

The-Last-Guardian-screenshot-670x410.png

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin
من به شخصه دیگه هیچ اهمیتی برام نداره سرنوشت این بازی چی میشه. چون هر چی هم بشه، بعیده به ایده اولیه بازی که منجر به تریلر 2009 شد ربطی داشته باشه :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
چند سال انتظار که چیزی نیست موردهای انتظار بیشتر هم بوده که ملت هنوز چشم براهن :d
میاد این شک نکنید که شک خودش گناه بزرگیهl-)
امین (ع)

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,768
نام
مراد حلیمی
چند سال انتظار که چیزی نیست موردهای انتظار بیشتر هم بوده که ملت هنوز چشم براهن :d
میاد این شک نکنید که شک خودش گناه بزرگیهl-)
امین (ع)
بین بازیهای بزرگ در این سطح بازی نبوده که رونمایی بشه و بعد ملتو این همه منتظر نگهداره....این بازی در ابعاد زمانی خودش کم نظیره:d
گرچه برای من هم دیگه اهمیت خاصی نداره بازی چون اگر روزی بخواد عرضه بشه اونقدر از هر لحاظ با ایده اولیه تفاوت خواهد داشت که کلا باید ار اول بشینی ببینی چیه

.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
بین بازیهای بزرگ در این سطح بازی نبوده که رونمایی بشه و بعد ملتو این همه منتظر نگهداره....این بازی در ابعاد زمانی خودش کم نظیره:d
گرچه برای من هم دیگه اهمیت خاصی نداره بازی چون اگر روزی بخواد عرضه بشه اونقدر از هر لحاظ با ایده اولیه تفاوت خواهد داشت که کلا باید ار اول بشینی ببینی چیه

.
FF VERSUS که حالا با تغییر نام قراره بیاد.
اینم مثل اون میشه.
از نظر مدت ساخت هم طولانی تر بوده.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,768
نام
مراد حلیمی
FF VERSUS که حالا با تغییر نام قراره بیاد.
اینم مثل اون میشه.
از نظر مدت ساخت هم طولانی تر بوده.
درسته البته منم بی نظیر نگفتم گفتم کم نظیر:d
ولی به نظر من بازی کسی مثل ueda در حدی هست که فقط چند تا بازی بزرگ در حدش هستن و بالطبع انتظار خیلی خیلی بالاتر

گرچه همین FF versus هم که گفتین اونقدر نسبت به رونمایی اولیش تغییر داشت(البته مثبت به نظرم)که خیلی فرق کرد

.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
این یک مورد دست سونی نیست دست راکستار که چند وقت پیش هم دوباره IP تمدید کرده از طرف دیگه حدود یک سال پیش راکستار گفت بازی هنوز در حال ساخته احتمال اینکه بازی به نسل بعد انتقال داده شده باشه زیاده .;)

جالبه اعلام نمیکنن حالا راکستار مشکلی نداشته میگه بازی کنسل تمام اما سونی در یک بازی زمانی 100% بازی کنسل کرده بوده باید همون موقع مشخصا اعلام میکرد اگه حالا که دوباره بازی برای PS4 شروع به ساخت کرده بوده باشه 100% باید با یک نام دیگه بازی عرضه کنه .;)

مشخصا Team ICO که نابود نشده منتظر بازی جدیدشون باید باشیم .;)

AGENT دقیقا از سال 2003 داستانش شروع شد و از این نسل به نسل بعد و از نسل بعد به نسل بعدتر داره منتقل میشه! اگه اشتباه نکنم قرار بود واسه PS2 و XBOX منتشر بشه که پروژه بنا به دلایل نا معلومی کنسل شد, بعد اون دوباره شروع کردن به ساخت بازی و توی E3 2009 یه دفعه سرُ کلش پیدا شد! اما بعد اون تا به امروز هیچ خبری ازش نشد! تنها خبری که ازش بیرون اومد تمدید دوباره این IP بود وگرنه راک استار هنوز اظهار نظر رسمی ای در مورد آینده این بازی و داستان انحصاری بودن و اینکه اصلا بازی چه سرنوشتی داره هیچ صحبتی نکرده و حتی چندین بار تو مصاحبه ها در این مورد سکوت کرده و از جواب دادن هر گونه سوال در مورد AGENT خود داری کرده!!!

Agent listed as ***8220;currently in development***8221; on Rockstar resume | VG247

Agent had a long history before its E3 2009 announcement: it began life as a prototype for PS2 and Xbox at Rockstar San Diego in 2003 before being put on hold. A few years later it was resurrected and touted as a PS3 exclusive – for a while at least. Now, it’s unclear since Rockstar remains silent on the matter.
اینم یه مورد از پیچوندن راک استار:

Rockstar Games Currently Has ***8220;No News to Report***8221; on Agent GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

“Sorry, but we do not currently have any news to report on that game.”

البته چند ماه اخیر هم باز یه مصاحبه شده بود و راک استار باز در کمال تعجب همین جواب رو داد ! (لینکش رو پیدا کنم حتما میزارم)

و اما راجب TLG ... خوب اینکه 2009 معرفی شدُ تا به امروز هیچ خبری ازش نشده... این جور که داره پیش میره اینم بزودی به سرنوشت AGENT دچار میشه! :D خدا رو چه دیدی شاید واسه PS5 تو نسل بعدی منتشر بشه اگه بخواد به سرنوشت AGENT دچار بشه! :D

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این اتفاقات و نظایرش همه زیر سره همین جماعت گیمره ، گروهی از گیمرها که ارزشی به بازیهایی که بخش مولتی ندارند قایل نیستند ، همین الان چندین بازی هستند که اگه بخش مولتی رو اضافه نمیکردن خیلی وقت پیش به تاریخ میپیوتند نموش AC
همین الان چندین بازی هست که یه عمره خیلی ها منتظرشن ولی فقط به خاطر کم توجهی بیشتر گیمرها به فراموشی سپرده شدن مثل POP , VANQUISH :(

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
احتمالا سونی از هایپ های وحشتناکی که راجع به PSX به راه انداخت درس گرفته و فهمیده که اگه الکی هایپ کنه شکستن مرزهای واقعیت هم جماعت همیشه منتقد رو راضی نمیکنه:d ....پس میخواد یهو تو E3 همه رو غافلگیر کنه:x

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
میگم من جای سونی بودم جای این همه اعلامیه دادن و ضایع بازی کل استدیو ها رو میریختم سر این بازی بسازنش بدن دست طرفدارا دهنشونو ببندن !
خدایی به اسمشم راضیم من دیگه :v

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر