سونی برای ریفاند کردن بازی Cyberpunk 2077 بر روی پلی استیشن 4 استثنا قائل می‌شود

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اینطور که به‌نظر می‌رسد، برخی کاربران موفق شده‌اند تا هزینه خرج شده برای بازی Cyberpunk 2077 را از سونی پس بگیرند. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

بازیCyberpunk 2077

سایبرپانک 2077 پس از سال‌ها انتظار عرضه شده، اما متأسفانه بازی بر روی برخی پلتفرم‌ها با مشکلات فنی فراوانی همراه است؛ از باگ‌ها و گلیچ‌های بصری مختلف گرفته تا پرفورمنس نه‌چندان خوب در هنگام عرضه. در حالی که استودیو CD Projekt Red آپدیت‌های جدیدی را برای بهبود وضعیت بازی عرضه می‌کند، تعدادی از بازیکنان از سایبرپانک 2077 رضایت کافی را ندارند و تصمیم گرفته‌اند تا پول خود را از سونی پس بگیرند.

همان‌طور که احتمالا می‌توانید حدس بزنید، این مشکلات بیشتر به نسخه کنسول‌های بیس ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مربوط می‌شوند و نسخه رایانه‌های شخصی وضعیت بسیار بهتری دارد. در همین حال، کاربری در سابردیت Cyberpunk 2077 مدعی شده که حتی پس از تجربه کردن ساعاتیداز بازی بر روی PS4، موفق شده تا بازی را ریفاند کند و پول خود را پس بگیرد. او حتی عنوان کرد که نماینده سونی تأیید کرده به‌دلیل دریافت تماس‌های بسیار از سوی کاربران ناراضی، سونی به‌دنبال صدور یک شکایت‌نامه بیزنسی برای CD Projekt Red است.

به‌طور معمول سونی درخواست ریفاند بازی‌ها بر روی PS4 را بجز در شرایطی خاص قبول نمی‌کند. به‌نظر می‌رسد در این مورد بخصوص، سونی وضعیت Cyberpunk 2077 را شرایطی خاص می‌داند و برای آن استنثا قائل می‌شود، بنابراین کاربران امکان پس گرفتن پول خود را دارند.

بازی Cyberpunk 2077 هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و گوگل استیدیادر دسترس است.

Continue reading...

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
خوب بالاخره به صورت رسمی اومدن عذر خواهی کردن . ای کاش اینا که اینقدر تو زمینه عذر خواهی کردن سریع عمل میکنن و مسئولیت اشتباهاتشون رو قبول میکنن یکمم رو اون مدیریتشون کار کنن واقعا تا کی میخوان همینجوری عذر خواهی کنند ؟ به هر حال کاریه که دیگه شده دارندگان نسخه کنسولی بسته به پلتفرمشون میتونن بازی رو کامل ریفاند کنند حداقل اینش به نفع مشتری ها شد . همینکه که CDPR بفهمه چه اشتباهی کرده مهم ـه . براشون قشنگ درس میشه که دیگه چنین اشتباهاتی نکن

پ.ن : یوبی بعد AC Unity اومد عذر خواهی کرد و از اون به بعد یـ تغییر اساسی تو زمینه مارکتینگش داد . دیگه نه خبری از اون دمو های اسکریپت شده بود نه خبری از لانچ های افتضاحی مثل Unity (به استثنای Ghost Recon آخری که دوباره باعث شد یوبی یـ فکری به حال بازیاش بکنه و اکثر پروژه هاش رو تاخیر بزنه)
اخه ببین شما توقعت خیلی زیاده مدیر این استودیو هم جوونه نمیشه از یک استددیو نو پا که بعد Witcher 3 بیشتر ثر زبونها افتادن شما توقع داری مثل راکستاد پخته عمل کنند بلاخره اینا تحت فشار بودن برای این بازی و اینهمه سال باید بحث کرونا و دورکاری و پروژه سنگین و تعداد نفراتم در نظر گرفت من یادمه سر RDR2 در مراحل اخرش نزدیک ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ نفر داشتن کار میکردن تا بازی بدون مشکل برسونند اینجا با ۶۰۰ نفر یک پروژه سنگین OW نمیشه بگی اینا چرا با تجربه عمل نکردن اینا هنوز نوپا حساب میشن.

• Like
Reactions: Rohshen

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
عذر خواهی درد گیمر هایی که سال ها صبر کردن دوا نمیکنه . باید یه قدم بلندتر برداره
گفتم که حداقل ، اگه قبول نکنن کارشون نادرست بوده ، اوضاع اصلا جالب جالب نمیشه۔۔۔

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
الان متن عذر خواهی رو کامل خوندم، باورم نمیشه ، مسئولیت هیچ کدوم از ازکاراشون رو قبول نکردن ۔۔۔۔ مشکلات بازی شاید درست بشه ۔۔۔۔ ولی اینکه اجازه ندادن روی کنسول تا قبل از انتشار نقد و واطلاع رسانی بشه ۔۔۔
اینکه وقتی ویدئو های بازی لیک شد ، اومدن یه فوتیج فیک دادن که که بعد از پچ روز روزاول ، بازی به کیفیت ۳۰۸۰ میرسه ۔۔۔ حتی اون ویدئو خود منم گول زد ۔۔۔۔

خلاصه جالب نیست ، ملت از کار cdp ناراحتن نه مشکلات بازی

186568

186570

به بنظر میاد خیلی ها قانع نشدن

آخرین ویرایش:

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
یه بازی ضعیف با متا ۴۷
در واقع بازی زبالس چون یه گیم متاش انقد پایین باش واژه زباله رو واسش به کار میبرن
بعد واقعا اینجا هستن کسایی که از این دستاورد سی دی پراجکت دفاع کنن ؟؟؟!!!!
برید نقدا رو بخونید فاجعس رسما
چه جور دلشون میاد یه عده بازم بیان اینجا ماله کشی کنن ؟؟!!!!
Screenshot_20201215-054525_Chrome.jpg Screenshot_20201215-054517_Chrome.jpg

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
واقعا قابل هضم نیست بازی ای که هشت سال زمان برده اینجوری پر از باگ و مشکلات فنی عرضه بشه و به نظرم هیچ توجیهی نداره بعضاً میشنوم که میگن بخاطر سخت افزار نسل 8 این مشکلات رو داره نمیگم بی تأثیره ولی فراموش نکنید بازی سال 2013 معرفی شده و از بیس قرار بوده روی همین کنسول ها اجرا بشه بعلاوه یه نگاه خیلی ساده به بازی های بزرگی مثل Red dead 2 و یا last of us part 2 بندازیم براحتی میشه فهمید که پولیش کردن و بهینه سازی بازی چقدر مهمه کاملا ناامید شدم حداقل از بعد فنی!

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوستان مثل اینکه یادتون رفته فشار عرضه زود هنکام از طرف خود پلیر ها بود توسعه‌دهنده بازی Cyberpunk 2077 از مردم می‌خواهد ارسال پیام‌های تهدید به مرگ را متوقف کنند - بازی سنتر
این بازی یک بار وقفه خورد ببینید باهاش چی کار کردن. این بازی کاملا میتونست انتظار ها رو برآورده کنه و چیز دور از دسترسی نبود براش. تبلیغات واقعا برازنده اش بود ولی اینکه با فشار بازی رو تحویل دادن همه چیز رو سخت میکنه. میگید 8 سال در دست ساخت بود من میگم 10 سال هم کمه وقتی پروسه رفع مشکلات گیم حل نشه تو ساخت
تصمیم مسئولین CD Projekt Red برای رفتار مناسب‌تر با کارکنان استودیو - زومجی
CD Projekt Red ساعت کار کارکنان خود را برای انتشار Cyberpunk 2077 افزایش خواهد داد | لیون تک
CD Projekt Red شرکتی نبود که بدقولی کنه، این مشکلات کرونا و فشاری که از بیرون داشت وارد میشد این بلا رو سر شرکت آوردن

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان مثل اینکه یادتون رفته فشار عرضه زود هنکام از طرف خود پلیر ها بود توسعه‌دهنده بازی Cyberpunk 2077 از مردم می‌خواهد ارسال پیام‌های تهدید به مرگ را متوقف کنند - بازی سنتر
این بازی یک بار وقفه خورد ببینید باهاش چی کار کردن. این بازی کاملا میتونست انتظار ها رو برآورده کنه و چیز دور از دسترسی نبود براش. تبلیغات واقعا برازنده اش بود ولی اینکه با فشار بازی رو تحویل دادن همه چیز رو سخت میکنه. میگید 8 سال در دست ساخت بود من میگم 10 سال هم کمه وقتی پروسه رفع مشکلات گیم حل نشه تو ساخت
تصمیم مسئولین CD Projekt Red برای رفتار مناسب‌تر با کارکنان استودیو - زومجی
CD Projekt Red ساعت کار کارکنان خود را برای انتشار Cyberpunk 2077 افزایش خواهد داد | لیون تک
CD Projekt Red شرکتی نبود که بدقولی کنه، این مشکلات کرونا و فشاری که از بیرون داشت وارد میشد این بلا رو سر شرکت آوردن
دوست عزیز همه این موارد کاملا درست و هیچکس هم از این ها حمایت نمیکنه من خودم از کسایی بودم که شدیدا منتظر این بازی بودم ولی به هیچ عنوان قابل توجیه نیست مثالشم عرض کردم کلی بازیهای بزرگتر هم بودن که مدت زمان مشابه داشتن و این مشکلات و فشار هم برای اونا هم بوده چه بخوایم چه نخوایم بهینه سازی بازی خیلی بد بوده جای هیچ دفاعی نداره.

• Like
Reactions: Mahdi_MM

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
ظاهرا بلوفی بیش نبوده از طرف سونی و به کسایی که میخوان ریفاند کنن میگه صبر کنید پچ هاش بیاد بعد بازی کنید :))

View attachment 186698
خیلی بد وضعیتی شده واقعا. :D فک کنم بعد از اینکه رسما اعلام شد ژانویه و فوریه پچ ها میان ریفاند رو قبول نمیکنن، چون قبلش چندین نفر گزارش دادن که تونستن پولشون رو پس بگیرن.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خیلی بد وضعیتی شده واقعا. :D فک کنم بعد از اینکه رسما اعلام شد ژانویه و فوریه پچ ها میان ریفاند رو قبول نمیکنن، چون قبلش چندین نفر گزارش دادن که تونستن پولشون رو پس بگیرن.
یکی گفته مایکروسافت ریفاندش رو قبول کرده. حالا نمیدونم.

186778

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
از اول هم باید بیخیال نسخه های این نسل میشدن! یا میگفتن بازیشون فقط روی PS4 Pro و Xbox One X اجرا میشه!
یا حداقل نسخه های نسل قبلی چند ماه عقب تر مینداختن میگفتن مشکل اینه صبر کنید ...
در کل بازیو باید میدادن یک شرکت دیگه برای نسل قبل آماده میکرد برای نسل بعد هم خودشون میشستن پاش
ولی اینقد بازی خوب هست که آدم با همه باگ هاش میره! همین الان روی PC از دیروز تاحالا 4 بار مجبور شدم یک سری مراحل برم چون وسط مرحله یهو یه باگی میومد نمیشد ادامه داد :|

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
ببخشید من زیاد در جریان نیستم ویدیویی هست که نشون بده تفاوت هاشون رو یعنی انقدر محسوس بوده روی ps4 معمولی با ps5?
روی PS4 معمولی تقریبا غیر قابل بازیه : ) از بس فریز داره و افت فریم و حتی گاهی دستگاه ریست میشه!
اصلا قابل بازی نیست

• Smile
Reactions: VahiD VFSDF

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
نمیدونم چرا کسی دقت نمیکنه این بازی از بیس روی کنسول های نسل هشت قرار بوده اجرا بشه و معرفی اون هم دقیقا روی همین نسل بوده اخه این چه توجیهی مسخره ای هست که بازی روی این کنسول ها قابل اجرا نیست باید روی نسل بعد فقط اجرا میکردن؟؟؟؟ پس عنوانی مثل ردد دد 2 با اون عظمت گرافیکی چطور اجرا میشه؟ یعنی قشنگ عذر بدتر از گناه که میگن همینه بجای اینکه اصل قضیه رو که بهینه سازی افتضاح و بدتر از اون مخفی کاری شرکت رو نقد کنیم داریم راجع به اینکه بازی ای که هشت سال زمان برده و قرار بوده روی کنسول های ps4 استاندارد و اکس باکس وان اجرا بشه با کلی و باگ و بهینه سازی بد با این توجیه که این کنسولها توان اجرای اون رو ندارن به خورد ملت دادن و هیچکس هم اعتراضی نکنه!! صحبت کنیم.. خیلی جالبه واقعا

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
Michal Nowakowski یکی از اعضای هیئت مدیره cdpr : هیچ قرارداد یا توافق خاصی بین سه شرکت سونی، مایکروسافت و سی‌دی پراجکت رد در رابطه با شیوه‌ی پس گرفتن بازی Cyberpunk 2077 یا بازپرداخت آن وجود ندارد.

• Like
Reactions: arash1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر