سونی بخاطر قضایای اخیر به کاربران plus خود 5 روز سرویس رایگان هدیه داد + تخفیف

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
9hhkf78dpe3pzw8wxjux.jpg

هم Xbox Live هم PlayStation Network روزهای کریسمس را بخاطر حملات DDOSed گروه هکر Lizard Squad قطع بودند.این موضوع تا قبل از اینکه سونی سیستم connectivity را ترمیم کند ادامه داشت.

سونی برای اینکه از خجالت کاربران خودش دربیاد ، در playstation blog اعلام کرد که میخواهیم به کاربران پلاس و کسانی که free trial در تاریخ December 25th تهیه کردند هدیه ای(امکانات) 5 روزه بدهیم.

سونی :

این امکان خود به خود عملی میشه و کاربران نمیخواد کاره خاصی بکنند.وقتی که بسته اومد ما اطلاعات بیشتر رو در blog براتون قرار میدیم.حتی اگر تاریخ عضویت در پلاستون تموم شده ما به شما 5 روز رایگان پلاس میدیم تا از امکانات استفاده کنید.
سونی همچنین گفت که 10% تخفیف در PlayStation Store اعمال کرده که تمامی کاربران psn میتوانند از آن استفاده کنند.

منبع

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این 70 دلار از کجا دراومده؟حرف اشتباه میزنین بهتونم میگن میگید فن بوی لول!
اشتباه کرد سونی اصلا نباید به هیچجا حساب میکرد که رو نده به مردم:|:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اول از همه سالی 50 دلار میدی دوم از همه وظیفه داره که تا حد امکان امنیت و کارایی سیستم در حد مطلوب نگه داره اینکه سیستم خود به خود براش مشکلی پیش نیومده که سیستم DOWN بشه دیگه منطق هم خوب چیزیه وقتی به سیستم حمله انجام میشه اونم در این سطح که هم XLIVE و هم PSN با هم میخوابه منطقیه که یکم از ابر های فضایی بیایم پایین سرور های سونی هر چقدر هم بد باشه همون اتفاق برای ماکروسافت هم افتاده دیگه از همینجا میشه تشخیص داد که منطقی باشه ادم به چشم کم کاری بهش نگاه نکنه بلکه مرض داشتن یک دسته آدم مشنگ و احمق عقده ای که میخوان بگن ما هم هستیم یه همچین اتفاقی میفته چون شما یک کاری یاد داری دلیل نمیشه انجام بدی و میلیون ها آدم به دردسر بندازی .:|

طرف هکر بهترین سرور های دنیا رو هک میکنه دیگه اینکه برای یه DDOS و فشار روی سرور که موجب DOWN شدن سرور میشه چیز عجیبی نیست که سرور های بزرگ هم اینجوری DOWN بشن حالا میخواد Google باشه میخواد هر شرکت دیگه ای باشه وقتی بخوان هر سروری میتونه مورد حمله و تمام این اتفاقات بشه که بعضی ها فکر میکنن میشه جلو اینجور حمله ها رو گرفت یا ایستاد تا حدودی میشه اما نه 100% .
بقیه پستت رو کاری ندارم، چون هیچ ربطی به حرف من نداشت! ولی اون 70 دلار رو دوست بالایی گفت منم تکرار کردم، اطلاعی از این مورد ندارم.

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوست عزیز این 5 روز پلاس هنوز اعمال نشوده همون طور که تو خبر اومده

ولی اون تخفیف 10% اعمال شده
بزار شروع بشه اگه نداد اون موقع :d

جدا 10 دلار اعمال شده؟؟چطوری میشه متوجه شد؟من امروز میخواستم سیزن پس درایو کلابو بگیم هنوز25دلار بود:-/

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
کی 50 دلار پول خواست:d
به من همون 5 روز پلاس هم تعلق نگرفته!:|
به نظر من drm هست!بعضی وقتا بازی لگ میزد!سیو اینفیمس من پاک شد!و در کل دستگاه قاطی کرده بود!وسط بازی به منو میرفتم منو کاملا لگ بود!حتی چند ثانیه فریز میشد!
چمیدونم گفتم شاید نتونسته دستگاهو تو اون مدت سینک کنه با اکانتم یا مثلا لایسنس بازیا رو چک کنه(به بیان ساده تر همون drm:|) در صورتی که اکانتم primary بود! همین جا یه چند نفر هم همچین مشکلاتی رو داشتن..
میخواهیم به کاربران پلاس و کسانی که free trial در تاریخ December 25th تهیه کردند هدیه ای(امکانات) 5 روزه بدهیم.

- - -ویرایش - - -

جدا 10 دلار اعمال شده؟؟چطوری میشه متوجه شد؟من امروز میخواستم سیزن پس درایو کلابو بگیم هنوز25دلار بود:-/
10% تخفیف کل محصولات استور
10 دلار !!!! :d

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
بعضی ها انگار وقتی اکانت میسازن اون متنی که باهاش توافق میکنند رو نمیخونند !!! حداقل اگه نمیخونید اینجور طلبکارانه پست ندید.

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
بعضی ها انگار وقتی اکانت میسازن اون متنی که باهاش توافق میکنند رو نمیخونند !!! حداقل اگه نمیخونید اینجور طلبکارانه پست ندید.

Sony Entertainment Network

یه جاش که این موضوع رو توجیه کنه به ما نشون بده ما TOS نخواندگان رو از جهل نجات بده

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این 5 روز که داون شده بود،سونی تمام تخفیفایی که زده بود رو یک هفته دوباره تمدید کرد !
حالا تخفیفا که خوب مربوط به سونی بود،در مورد بازی ها...من بقیه ی بازی ها رو نمیدونم،اما دو روز پیش PvsZ:GW که میزدم،پک کریسمس رو بهم داد :d حالا یا هنوز میدن،یا تمدید کردن اینا هم نمیدونم!
قاعدتا فیفا هم باید چنین وضعی باشه دیگه! جفتشون هم که ناشرشون EA هست،پس اون پک ها هنوزم باید در دسترس باشن:-"
فیفا هنوز هم میده از اون پکا. همین دیشب داداشم داشت بازی میکرد.

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی

- - -ویرایش - - -

10% تخفیف کل محصولات استور
10 دلار !!!! :d

اشتباه لپی بود:d.مطمنی اعمال شده؟اخه گفتن میگن وقتی اعمال بشه:-/.منم امروز خواستم بخرم وقتی که خواست از حسابم پول کم کنه تغییری نکرد:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر