سونی بخاطر قضایای اخیر به کاربران plus خود 5 روز سرویس رایگان هدیه داد + تخفیف

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
9hhkf78dpe3pzw8wxjux.jpg

هم Xbox Live هم PlayStation Network روزهای کریسمس را بخاطر حملات DDOSed گروه هکر Lizard Squad قطع بودند.این موضوع تا قبل از اینکه سونی سیستم connectivity را ترمیم کند ادامه داشت.

سونی برای اینکه از خجالت کاربران خودش دربیاد ، در playstation blog اعلام کرد که میخواهیم به کاربران پلاس و کسانی که free trial در تاریخ December 25th تهیه کردند هدیه ای(امکانات) 5 روزه بدهیم.

سونی :

این امکان خود به خود عملی میشه و کاربران نمیخواد کاره خاصی بکنند.وقتی که بسته اومد ما اطلاعات بیشتر رو در blog براتون قرار میدیم.حتی اگر تاریخ عضویت در پلاستون تموم شده ما به شما 5 روز رایگان پلاس میدیم تا از امکانات استفاده کنید.
سونی همچنین گفت که 10% تخفیف در PlayStation Store اعمال کرده که تمامی کاربران psn میتوانند از آن استفاده کنند.

منبع

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما خودتو نگاه نکن!
بره منی که 4 روز ps4 گرفته بودم و بعد تازه از دو روز پلاس gta استفاده کرده بودم از فاجعه هم بد تر بود!
تازه اون به کنار این drm های لعنتی ps4 پدرمو در اورد(اینو دقیق نمیدونم بره چی ولی خوب حدس خودم drm هست)! بعضی بازی ها یه حالت لگ(صفحه وای میستاد یه لحظه بعد ادامه پیدا میکرد) داشتن مخصوصا gta (یکی دیگه از دوستامم همچین مشکلی پیدا کرده بود!) و با سرعت 10 داشتم tlou دان میکردم!یدونه تروفی نمیتونستم ببینم!اگه به این نمیگی فاجعه دیگه نمیدونم چی بگم!(تازه بماند که خیلیا همون روز کریسمس دستگاهو کادو گرفتن یعنی اخرت زدحال!)

میشه توضیح بدید یکم؟! DRM؟! منظورت چیه از DRM؟! و اینکه حالا شما 4 روز گرفته بودی دلیل نمیشه سونی بیاد 50$ پول بده بهت :D من نمیخوام الکی طرف سونی رو بگیرم و حتی برای بار سوم هم تکرار میکنم که کاش یه کار بهتری میکرد واسه جبران این 3-4 روز. اما دیگه خدایی انتظارات نا معقولی دارید.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان لطفا جبهه نگیرن کاملا سوالم جدی هست. مایکروسافت هم تقریبا همین مشکلات رو داشت ایا تخفیفی چیزی بعنوان عذرخواهی داده بریم سراغش؟

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
دم سونی گرم. توی فروم سونی هم تا همین چند روز پیش ملت تقاضا جبران خسارت رو داشتند :d بعضیاشونم به چیزی کمتر از بازی رایگان راضی نمیشدند :d

Black Flag آیا؟ :-/ اون که تو استور 20 دلار بود. همین امشب دیدمش، دقیق هم زده بود 20 دلار نه 19.99 :d صرفا جهت اطلاع بود :-"
نه عزیز منظورم fairy force f بود که قبلن 49 دلار بود تو استور امارات ولی بعد از این داستانها شده 19 دلار!
جالبیش اینه تو استور us هنوز 49 تاس.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کودوم فاجعه فری؟! 4 روز به خاطر DDoS که اونم نه فقط PSN، بلکه XLive و شبکه تور هم مورد حمله قرار داده بود باید اینایی که میگی رو بده؟ من نمیگم 5 روز پلاس خوبه. نه، باید کار بهتری کنه اما دیگه اینی هم که میگی کاملا غیرم معقوله. 30 روز پلاس و 10 دلار؟! میخوای یه PS4 20th Anniversary هم بدن به ملت :| :biggrin1:
اتفاقا فردین به نظر من اصلا غیر معقول نیست. تعطیلات آخر سال مهم ترین تعطیلات سال هستش و دقیقا اون هفته PSN داون شد. 10 دلار خیلی ناچیز هست در مقابل نداشتن دسترسی به 90درصد بازی های الان توی چنین زمانی. به خصوص برای فیفا باز ها که پک های Futmas اومدش.

این 5 روز هم عملا فری نیستش. جبران اون چند روزی هست که داون شده.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
دوستان لطفا جبهه نگیرن کاملا سوالم جدی هست. مایکروسافت هم تقریبا همین مشکلات رو داشت ایا تخفیفی چیزی بعنوان عذرخواهی داده بریم سراغش؟
xbox live برقرار بود فقط واسه تعدادی مشکل کانکشن بوجود امده بود. همون روز کریسمس خودم چک کردم چندتا از بچه ها sunset میزدن!. خیلی ها هم کانکت بودن ولی به یه سری از محتواها دسترسی نداشتن (نت فلیکس و مارکت و اینا).
فرق نداره این دوتا باهم؟ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اتفاقا فردین به نظر من اصلا غیر معقول نیست. تعطیلات آخر سال مهم ترین تعطیلات سال هستش و دقیقا اون هفته PSN داون شد. 10 دلار خیلی ناچیز هست در مقابل نداشتن دسترسی به 90درصد بازی های الان توی چنین زمانی. به خصوص برای فیفا باز ها که پک های Futmas اومدش.

این 5 روز هم عملا فری نیستش. جبران اون چند روزی هست که داون شده.
این 5 روز که داون شده بود،سونی تمام تخفیفایی که زده بود رو یک هفته دوباره تمدید کرد !
حالا تخفیفا که خوب مربوط به سونی بود،در مورد بازی ها...من بقیه ی بازی ها رو نمیدونم،اما دو روز پیش PvsZ:GW که میزدم،پک کریسمس رو بهم داد :d حالا یا هنوز میدن،یا تمدید کردن اینا هم نمیدونم!
قاعدتا فیفا هم باید چنین وضعی باشه دیگه! جفتشون هم که ناشرشون EA هست،پس اون پک ها هنوزم باید در دسترس باشن:-"

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
خداییش ملت پرتوقعی هستیم!
یسری حمله کردن زدن ترکوندن بعضی شبکه هارو حالا سونی اومده یه حالی به ملت داده در حالی که تعهدی هم نداشته تو این مورد.
به قولی اسب پیشکشی رو که دندون نمیشمارن.
یسری تا سونی واسشون تو جا و تشکشون چایی نیاره مثل اینکه بی خیال نمیشن :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خداییش ملت پرتوقعی هستیم!
یسری حمله کردن زدن ترکوندن بعضی شبکه هارو حالا سونی اومده یه حالی به ملت داده در حالی که تعهدی هم نداشته تو این مورد.
به قولی اسب پیشکشی رو که دندون نمیشمارن.
یسری تا سونی واسشون تو جا و تشکشون چایی نیاره مثل اینکه بی خیال نمیشن :d

خوشبختانه PSN دیگه فری نیستش و این صحبتا بیشتر شبیه یه جوک هست تا یه حرف منطقی. 70 دلار در سال هم اشتراکش هست.
چیزی به اسم "حال دادن" وجود نداره. اینا کمترین و ساده ترین کاری هست که هر کمپانی/شرکتی باید انجام بده.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
خوشبختانه PSN دیگه فری نیستش و این صحبتا بیشتر شبیه یه جوک هست تا یه حرف منطقی. 70 دلار در سال هم اشتراکش هست.
چیزی به اسم "حال دادن" وجود نداره. اینا کمترین و ساده ترین کاری هست که هر کمپانی/شرکتی باید انجام بده.
دوست خوبم شما کجا این تعهد رو دیدی که سونی اعلام کرده باشه در قبال قطعی یا مشکل "باید " جبران کنه؟
من میگم الزامی نداشته و میتونسته این کار رو هم انجام نده.
این باید هم وجود نداره! چون اگرم انجام نمیداد قانونی کسی نمیتونه بازخاستی کنه.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوست خوبم شما کجا این تعهد رو دیدی که سونی اعلام کرده باشه در قبال قطعی یا مشکل "باید " جبران کنه؟
من میگم الزامی نداشته و میتونسته این کار رو هم انجام نده.
این باید هم وجود نداره! چون اگرم انجام نمیداد قانونی کسی نمیتونه بازخاستی کنه.
شما سالی 70 دلار داری میدی، سونی وظیفه داره که سرویسش رو سالم نگه داره، حالا که نتونسته باید جبران کنه! خیلی سادست خدایی:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
والا اکانت us که 50 دلاره که در عوض کلی بازی مجانی هم میده + مالتی پلیر ! 5 روز هم قطع نبود کمتر بود (برا من 2 روز) که لایو هم بود , مایکرو چه حالی داد ؟ سونی : تمدید 1 هفته ای آف ها + 10 درصد تخفیف برا خرید هر چی + 5 روز پلاس ! در حالی که قطعی ها هم ربطی بهش نداشت و وظیفش هم نبود ! خوبه ایرانی ها تعطیلاتشون نبود

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شما سالی 70 دلار داری میدی، سونی وظیفه داره که سرویسش رو سالم نگه داره، حالا که نتونسته باید جبران کنه! خیلی سادست خدایی:D

اول از همه سالی 50 دلار میدی دوم از همه وظیفه داره که تا حد امکان امنیت و کارایی سیستم در حد مطلوب نگه داره اینکه سیستم خود به خود براش مشکلی پیش نیومده که سیستم DOWN بشه دیگه منطق هم خوب چیزیه وقتی به سیستم حمله انجام میشه اونم در این سطح که هم XLIVE و هم PSN با هم میخوابه منطقیه که یکم از ابر های فضایی بیایم پایین سرور های سونی هر چقدر هم بد باشه همون اتفاق برای ماکروسافت هم افتاده دیگه از همینجا میشه تشخیص داد که منطقی باشه ادم به چشم کم کاری بهش نگاه نکنه بلکه مرض داشتن یک دسته آدم مشنگ و احمق عقده ای که میخوان بگن ما هم هستیم یه همچین اتفاقی میفته چون شما یک کاری یاد داری دلیل نمیشه انجام بدی و میلیون ها آدم به دردسر بندازی .:|

طرف هکر بهترین سرور های دنیا رو هک میکنه دیگه اینکه برای یه DDOS و فشار روی سرور که موجب DOWN شدن سرور میشه چیز عجیبی نیست که سرور های بزرگ هم اینجوری DOWN بشن حالا میخواد Google باشه میخواد هر شرکت دیگه ای باشه وقتی بخوان هر سروری میتونه مورد حمله و تمام این اتفاقات بشه که بعضی ها فکر میکنن میشه جلو اینجور حمله ها رو گرفت یا ایستاد تا حدودی میشه اما نه 100% .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
والا اکانت us که 50 دلاره که در عوض کلی بازی مجانی هم میده + مالتی پلیر ! 5 روز هم قطع نبود کمتر بود (برا من 2 روز) که لایو هم بود , مایکرو چه حالی داد ؟ سونی : تمدید 1 هفته ای آف ها + 10 درصد تخفیف برا خرید هر چی + 5 روز پلاس ! در حالی که قطعی ها هم ربطی بهش نداشت و وظیفش هم نبود ! خوبه ایرانی ها تعطیلاتشون نبود

میخ آهنی که سهله. فولاد هم بود نمیرفت توی سنگ. فن بوی های متوهم.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
میشه توضیح بدید یکم؟! DRM؟! منظورت چیه از DRM؟! و اینکه حالا شما 4 روز گرفته بودی دلیل نمیشه سونی بیاد 50$ پول بده بهت :D من نمیخوام الکی طرف سونی رو بگیرم و حتی برای بار سوم هم تکرار میکنم که کاش یه کار بهتری میکرد واسه جبران این 3-4 روز. اما دیگه خدایی انتظارات نا معقولی دارید.
کی 50 دلار پول خواست:d
به من همون 5 روز پلاس هم تعلق نگرفته!:|
به نظر من drm هست!بعضی وقتا بازی لگ میزد!سیو اینفیمس من پاک شد!و در کل دستگاه قاطی کرده بود!وسط بازی به منو میرفتم منو کاملا لگ بود!حتی چند ثانیه فریز میشد!
چمیدونم گفتم شاید نتونسته دستگاهو تو اون مدت سینک کنه با اکانتم یا مثلا لایسنس بازیا رو چک کنه(به بیان ساده تر همون drm:|) در صورتی که اکانتم primary بود! همین جا یه چند نفر هم همچین مشکلاتی رو داشتن..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر