سونی اولین ویدئو از انحصاری جدید PS3 را با نام Rain منتشر کرد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

sony_logo.jpeg

درود.

چندی پیش در خبری شایعه شد شرکت بزرگ سونی دو دامین با نام‌های Rain برای PS3 و Until Dawn برای PS Vita را به ثبت رسانیده است. همین خبر باعث حرف و حدیث‌های جدیدی پیرامون این که ایا این دو عنوان بازی‌های جدید سونی هستند؟ به گوش رسید. در همین راستا ویدئویی کوتاه که گفته می‌شود برای بازی Rain می باشد، در اینترنت پخش شده است که در لینک زیر شاهد ان هستید.

در این ویدئو زنی را شاهد هستید که با حرکات اکروباتیک به مبارزه با حریفان خود می‌پردازد و در یک خیابان که در حال بارندگی می‌باشد این مبارز زن با چند حرکت که دکمه‌ها مثلث و مربع را نشان می‌دهد به ضربه زدن می‌پردازد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاع دقیقی از این که این بازی چه سبک و چه چیزی است در دسترس نیست و باید دید شرکت سونی این عنوان را در همایش Gamescom منتشر میکند یا خیر.

لینک دانلود ویدئو.

برای دیدن این ویدئو کلیک کنید.

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
لعنت به مایکروسافت :wallbash::wallbash: 4 تا بازی انحصاری نمیده که :d سونی داره دهنمون رو سرویس میکنه .

last of use / beyond / metal gear solid 5 / این بازی جدید !!!!!! / god of war جدید / last guardian / د یــــــــــــــگه چی خدا :praying:

کی میگه متال گیر انحصاری ps هست ؟ سونی حتی ناشر این عنوان هم نیست ! یه 4 انحصاری بود از اونور هم کانویکشن رو به این در کردن رفت !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
کی میگه متال گیر انحصاری ps هست ؟ سونی حتی ناشر این عنوان هم نیست ! یه 4 انحصاری بود از اونور هم کانویکشن رو به این در کردن رفت !

من میگم :d تا الان 4 تا شماره اش به صورت انحصاری معرفی شده .
خوب سونی ناشر نیست چونکه خود کونامی یه ناشر هست . اگه نبود که سونی منتشرش میکرد . شماره 5 هم که معرفی شده و خبرهایی مبنی بر مولتی شدن متال گیر 5 بود که فعلا تایید نشده ! احتمال داره که سونی بازم با کونامی سر این بازی قرار داد انحصاری موقت مثلا 3 ساله ببنده که بازم میشه انحصاری !

---------- نوشته در 07:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:32 PM ارسال شده بود ----------

یعنی به کوجیکا مربوط میشه؟؟؟؟

چی به کوجیما مربوط میشه ؟
اگه منظورت انحصاری بودن ؟ شاید مروبط بشه ! بستگی به قرار دادش با کونامی داره ! کارگردان و سازنده اصلی این سری هست .
ضمن اینکه من گفتم خبرش رو میتونه کوجیما اعلام کنه . چون نفر اول این بازی هست .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من میگم :d تا الان 4 تا شماره اش به صورت انحصاری معرفی شده .
خوب سونی ناشر نیست چونکه خود کونامی یه ناشر هست . اگه نبود که سونی منتشرش میکرد . شماره 5 هم که معرفی شده و خبرهایی مبنی بر مولتی شدن متال گیر 5 بود که فعلا تایید نشده ! احتمال داره که سونی بازم با کونامی سر این بازی قرار داد انحصاری موقت مثلا 3 ساله ببنده که بازم میشه انحصاری !

تمام شماره ها مولتی بودن به جز 4 ! همشونم دیر و زود (حالا درست در جریان نیستم یا همزمان) واسه بقیه عرضه شدن که این اسمش انحصاری نیست !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
هیچ شماره ای مولتی نبوده ! فقط بعد از 5 تا 6 سال اومدن این متالگیر سولدهای ps2 رو به صورت یه کالکشن HD در اوردن و خوب مشخصه که چون نسل قبله روی XBOX هم میاد . وگرنه چرا متال گیر 4 رو مولتی ندادن بیرون ؟؟؟
اولا که بحث MGS به این تاپیک مربوط نیست.
دوما چرا وقتی از چیزی اطلاع کافی نداری،نظراتت رو به صورت فکت بیان میکنی؟MGS 1-2 برای pc هم منتشر شد.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
چی به کوجیما مربوط میشه ؟
اگه منظورت انحصاری بودن ؟ شاید مروبط بشه ! بستگی به قرار دادش با کونامی داره ! کارگردان و سازنده اصلی این سری هست .
ضمن اینکه من گفتم خبرش رو میتونه کوجیما اعلام کنه . چون نفر اول این بازی هست .
منظورم خود بازی بود ،

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اولا که بحث MGS به این تاپیک مربوط نیست.
دوما چرا وقتی از چیزی اطلاع کافی نداری،نظراتت رو به صورت فکت بیان میکنی؟MGS 1-2 برای pc هم منتشر شد.

حالت خوبه ؟
شما برو اولین پست مربوط به این بحث رو بخون بعد نظر بده .
بحث سر این موضوع بوده که سری متال گیر چندتاش رو مولتی بوده !

ضمن اینکه شما اطلاع نداری حرف نزن . کلا بازی متال گیر انحصار ps3 j و اونی که روی pc اومده ، نسخه تبدیل شده همین بروبچ ایرانی هست ! تازه خود کونامی هم پورتش نکرده ( حداقل تا جایی که من اطلاع دارم )

پورت رسمیش همین کالکشنی بود که تازگی ها عرضه شد .
حتمکا god of war و تیکن هم که الان تو بازار هست برای pc اومده ؟

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
حالت خوبه ؟ یا مشکل داری ؟
شما برو اولین پست مربوط به این بحث رو بخون بعد نظر بده .
بحث سر این موضوع بوده که سری متال گیر چندتاش رو مولتی بوده !

ضمن اینکه شما اطلاع نداری حرف نزن . کلا بازی متال گیر انحصار ps3 j و اونی که روی pc اومده ، نسخه تبدیل شده همین بروبچ ایرانی هست !
پورت رسمیش همین کالکشنی بود که تازگی ها عرضه شد .
حتمکا god of war و تیکن هم که الان تو بازار هست برای ز pc اومده ؟
لطفا ادب رو رعایت کن.
تازه خود کونامی هم پورتش نکرده ( حداقل تا جایی که من اطلاع دارم )

متالگیر 1 و 2 برای pc هم عرضه شدن.چرا بدون داشتن اطلاعات کافی نظریه پردازی میکنی؟مشکل هم از همون سطح اطلاعات شما هست.برو یکم تحقیق کن و بعد نظریه صادر کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر