سونی اولین ویدئو از انحصاری جدید PS3 را با نام Rain منتشر کرد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد

sony_logo.jpeg

درود.

چندی پیش در خبری شایعه شد شرکت بزرگ سونی دو دامین با نام‌های Rain برای PS3 و Until Dawn برای PS Vita را به ثبت رسانیده است. همین خبر باعث حرف و حدیث‌های جدیدی پیرامون این که ایا این دو عنوان بازی‌های جدید سونی هستند؟ به گوش رسید. در همین راستا ویدئویی کوتاه که گفته می‌شود برای بازی Rain می باشد، در اینترنت پخش شده است که در لینک زیر شاهد ان هستید.

در این ویدئو زنی را شاهد هستید که با حرکات اکروباتیک به مبارزه با حریفان خود می‌پردازد و در یک خیابان که در حال بارندگی می‌باشد این مبارز زن با چند حرکت که دکمه‌ها مثلث و مربع را نشان می‌دهد به ضربه زدن می‌پردازد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاع دقیقی از این که این بازی چه سبک و چه چیزی است در دسترس نیست و باید دید شرکت سونی این عنوان را در همایش Gamescom منتشر میکند یا خیر.

لینک دانلود ویدئو.

برای دیدن این ویدئو کلیک کنید.

آخرین ویرایش:

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
حالت خوبه ؟
شما برو اولین پست مربوط به این بحث رو بخون بعد نظر بده .
بحث سر این موضوع بوده که سری متال گیر چندتاش رو مولتی بوده !

ضمن اینکه شما اطلاع نداری حرف نزن . کلا بازی متال گیر انحصار ps3 j و اونی که روی pc اومده ، نسخه تبدیل شده همین بروبچ ایرانی هست ! تازه خود کونامی هم پورتش نکرده ( حداقل تا جایی که من اطلاع دارم )

پورت رسمیش همین کالکشنی بود که تازگی ها عرضه شد .
حتمکا god of war و تیکن هم که الان تو بازار هست برای pc اومده ؟
نسخه تبدیل شده برو بچ ایرانی ؟ !!!!!!!!!
Metal Gear Solid - GameSpot.com

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
قبل از هر چیز نمیدونم VG247 چطور این Gif رو به Rain نسبت داده؟!
من این Gif رو مدت ها پیش دیدم مشخص نبود از کجا لیک شده ولی اول اون به IP جدید Sucker Punch نسبت دادند (خیلی بعیده چون به احتمال بسیار زیاد این IP جدید برای PS4 ـه) ، بعدش بعضی ها گفتند ممکنه Infamous 3 با تغییرات زیاد باشه.بهرحال هیچ منبع درستی در دست نیست که مربوط به کدوم بازی میتونه باشه ولی کمی به کارهای Sucker Punch شبیهه به نظر من در غیر این صورت احتمالا مربوط به یک استودیو ژاپنی ـه. (Platinum Games !؟ )

آخرین ویرایش:

Cursed Kratos

کاربر سایت
Jan 6, 2012
33
نام
کوروش
بچه ها شرمنده بابت پست نامربوط. اما:

MGS سال 98 برای PS1 به صورت انحصاری عرضه شد و بعد سال 2000 نسخه ی PC اومد. یعنی دو سال انحصار زمانی برای PS1.
MGS2 سال 2001 برای PS2 به صورت انحصاری عرضه شد و بعد سال 2003 برای PC اومد و 10 سال بعد هم برای کنسول های این نسل. یعنی حداقل 2 سال و حداکثر 10 سال انحصار زمانی برای PS2.
MGS3 سال 2004 به صورت انحصاری برای PS2 عرضه شد و بعد از 7 سال برای کنسول های نسل جدید اومد. یعنی 7 سال انحصار.
MGS Portable ops سال 2006 به صورت انحصاری برای PSP عرضه شد و همچنان انحصاری باقی موند.
MGS4 سال 2008 به صورت انحصاری برای PS3 عرضه شد و همچنان انحصاری هست.
MGS Peace Walker سال 2010 به صورت انحصاری برای PSP عرضه شد و بعد از 1 سال برای کنسول های نسل جدید اومد. یعنی 1 سال انحصار.

حالا نتیجه گیریش به عهده ی خودتون.
===
اما در مورد خود بازی: به نظر من هم خیلی شبیه کار های ساکر پانچ هست.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
هیچ کدوم از لینک ها مشکل ندارن . مشکل ا ز مرورگر شماست که افزونه های لازم رو نداره !
دادا آروم حالا چرا ميزني؟:d
خبرگزاری "کــُلنگ-عدالت" شاخص حظورت نیست؟
:-/
اين خبر در برخي از سايت ها مختلف عرضه شده لطفا الكي براي ايشون حرف درست نكنيد....
ممنون.

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
تو کدوم منبع خبری اشاره شده که این تصویر رو سونی منتشر کرده؟ سونی میاد از بازی جدیدش یه gif با کیفیت در حد تیم ملی منتشر میکنه به جای ویدیو؟
تیم ملی رو باحال اومدی
احساس میکنم سبکش تو مایه های El Shaddai باشه

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
وای بر سونی ! فقط می خواد از جیب پول بکشه بیرون . لعنت به این سیاست های کثیف ...
من که خوشم نیمد :(

کسی شما رو تهدید میکنه اگه نخری ترورت میکنن؟تا همین لحظه هر چی خریدی اوریج بوده که از این به بعد اوریج باشه؟بذار ائنایی که قراره پول بدن ناراحتیشو بکشن...
سونی تا حالا انحصاری نزده که رزش پولی رو که در قبالش میگیره نداشته باشه...
شما باید هم خوشت نیاد

---------- نوشته در 01:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 AM ارسال شده بود ----------

بجای این همه انحصاری،میتونه مثلا uncharted رو در سبکهای،ریسینگ،استراتژی،اول شخص،دوم شخص،سوم شخص،چهارم شخص و ....... عرضه کنه. [2]
باشه بهش میگم...

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
خب اين گيف كه ليك شده بود هيچ ربطي به سوني و Rain نداره و در واقع تريلر Remember Me هست كه كپكام چند لحظه پيش رسما معرفيش كرد. Remember Me رو استوديوي Dontnod ميسازه كه از اعضاي سابق Criterion، Ubisoft و EA تشكيل شده.
Remember Me: Capcom announces new IP from Dontnod Entertainment | VG247

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر