سونی از هکر های Ps3 شکایت کرد!

• Thread starter Thread starter POW3R
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

POW3R

کاربر سایت
20110111ps3hack_gr1.jpg

بعد از هک شده تقریبا کامل کنسول سونی و هک شدن کنسول و RooT key سونی از GeHot و Failoverfolw و چند تن دیگه در هک کنسول نقش داشتن شکایت کرد.

طبق مدارک ارائه شده از SCEA در کالیفورنیا سونی فرمی علیه Georg Hot (GeoHot) Sven Peter (fail0verflow) شکایت کرده و سونی مدعی شده که این چند تن قاتون کپی رایت را که مربوط به محصولات سونی میشده شکسته اند و خواستار مجازات برای این گروه هکر شد .

GeoHot هم به این عمل سونی جواب داده و ارسال PDF در سایت خودش جواب خودش رو داده.
منبع

البته شما شکسته نفسی میکنی رو نمیکنی اما من میدونم که اصلا هکرها منتظر دستور شما بودن تا برن حسابی حال سونی رو بگیرن و هکش کنن. BD که ارزون شد و شما هم دستورش رو دادی به سه سوت نکشید کنسول هک شد.

دیگه شما پسرخاله هکرها هستید و تازه از دور هم دستی بر آتش دارید و میدونید چی به چی هست. اصلا این هارو ولش کن ایکس بوکس هم که هنوز 50 درصد قدرتش رو رو نکرده که به نظر بنده مایکروسافت هم منتظر دستور شماست تا ان 50 درصد باقی مونده رو هم رو کنه.

پ.ن: استاد اگر براتون امکان داره محض رضای خدا هم که شده به بچه های بالا دستور بدید دوباره BD گرون بشه تا هکرها بیخیال بشن و سونی یه نفسی بکشه! گناه داره بخدا! این سایت و ما تحریریش هم که از سونی پول میگیریم، اگه سونی بدبخت بشه ما هم تعطیل میشیم!

پ.پ.ن: بنده تضمین میدم در این مقوله که شما میگی اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم و شما یگانه متخصص در رشته "هک شناسی" گرایش "PS3 و قیمت بلو ری" هستید.

چه طنزی داره نوشته هات پسر
دیگه بیشتر از این روت وقت نمیزارم
بهت که گفته بودم دفه قبلی که پستمو نقل کردی
درضمن من همچین چیزایی که تو نقل کردی پستمو نگفتم
مشکل از طرز تفکرته شایدم سطح بالایه مبادلات ریاضی تو مخت که اینطوری شکوفا میشه
من اصلا حرفی از سطح اطلاعات خودم زدم که اینقد بالا پایین میپری
فقط گفتم از فلانی که سررشته داره چنتا سوال کردم و شماهم این کارو کن که متاسفانه:))
شما و... به هیچ وجه نتونستین
درکل جایه بحث نیست و شما هم خوش باشین که بعد از اندی سال هک شد کنسولتون

آخرین ویرایش:
واسه خنده فقط خوبی
فقط گفتم از فلانی که سررشته داره چنتا سوال کردم و شماهم این کارو کن که متاسفانه:))
شما هم برو از اون یکی فلانی سوال بپرس حرفهای ماکان رو تایید میکنه :))
البته اگه در جریان باشی =))

واقعا جای تاثر داره.
بعضی از نظرات دوستان بسیار نا امید کننده است.
درسته که استفاده از امکانات مجانی این کنسولها و نداشتن کپی رایت ارزون و بسیار مطلوب به نظر میرسه ولی در واقع همیشه باید این حق رو به صاحبان اونها داد که از حقوق قانونی و عر فی خودشون دفاع کنند.
چرا سونی نباید شکایت کنه ؟؟؟؟؟و چرا نباید به تعرض به حوزه خودش عکس العملی نشون بده؟؟؟؟؟
این حق اونه و حق هر کسی هست که از چیزی که اختراع کرده یا درست کرده و به نیت بهره برداری مالی هم درست کرده دفاع کنه تا کسی مزاحمت برای کسب و در آمد اون ایجاد نکنه.
این قبول که اگر هکرها نبودن شاید تکنولوژی انقدر پیشرفت نمیکرد .مخصوصا تو زمینه نرم افزار.
ولی باید حقایق رو قبول کرد و اگر به جیب خودمون نگاه میکنیم به جیب صاحبان تکنولوژی هم نگاه کنیم.
سونی ی مایکرو کاملا حق دارن در مقابل تعرض به کنسولشون شکایت کنن.

خب اینو که میدونم:دی
میگم حالا گیریم که کلی جریمه داد و رفت زندان و این حرفا. آخرش که چی؟ اصل کنسول بوده که نباید هک میشده و شده.
ولی انصافاً باید سیستم امنیتی PS3 رو تحسین کرد که بعد از 4 سال هک شد.
سونی شــــــیـــــــــــــره! :x>:d<
عین یخ میشه واسه اونجایی که میسوزه دیگه:)
حداقل خنک میشن اون کسی چندین میلیون دلار بهشون ضرر میرسونه بگیرن/:)

خوده سونی هم فهمیده دیگه کاری جلویه هکرها نمیتونه بکنه و داره خودشو به در و دیوار میکوبه. این کنسول هک شد، حالا Geohot نباشه یکی دیگه. نهضت ادامه داره. این حرکات معمولا علامته تسلیم شدن و شکسته. همین سونی روزهایه اول با غرور میگفت We will look into it. حالا کارش یه اینجا کشیده که از یه بچه که تا چند وقت پیش تین ایجر بوده شکایت میکنه. واقعا بیشتر از این انتظار داشتم.

واسه خنده فقط خوبی
ببین جوون 12 ساله اولا بجای اینکه بیایی جوک تعریف کنی یه کلاس زبان برو!
ثانیا از پستات معلومه مال کدوم قشر جامعه هستی
احترام خودتم سعی کن داشته باشی پستات رو اعصابه چند وقته کاری نکن حرفی بزنم بهت شبا خوابت نبره!
شما برو همون کشتی کج ببین بحثم نکن!
زیادی هم بهت فشار اومده مثل اینکه چارتا چرت مینوسی 4 تا :d از خودت تشویقت میکنن جو زده نشو
واقعا واسه BC متاسفم که یه بچه میاد با عضو تحریریش اینجوری حرف میزنه!!!

• Like
Reactions: T Elite x
من تو این تاپیک 1 پست دادم که اونم اظهار تاسف از هکش بود.

اما سریعا توضیح بده منظورت از این پست چی بود؟

ببین جوون 12 ساله اولا بجای اینکه بیایی جوک تعریف کنی یه کلاس زبان برو!
احترام خودتم سعی کن داشته باشی پستات رو اعصابه چند وقته کاری نکن حرفی بزنم بهت شبا خوابت نبره!
شما برو همون کشتی کج ببین بحثم نکن!
زیادی هم بهت فشار اومده مثل اینکه چارتا چرت مینوسی 4 تا :d از خودت تشویقت میکنن جو زده نشو
واقعا واسه BC متاسفم که یه بچه میاد با عضو تحریریش اینجوری حرف میزنه!!!

بچه:))
اولا واسه خودت متاسف باش
دوما من وقتمو واسه تویه ناچیز هدر نمیدم که بخوام کل کنم باهات
سوما اون عضو تحریریه رو کی بهش گفته پستای منو نقل کنه که حالا تو بخوای بیای وکیل مدافش بشی
در اخرم اینکه اگه ادب نداری یکیرو بگم بیاد یکم ادب یادت بده
یدفه با اون یوزرت ایگنورت کردم ولی از قرار معلوم هنوز سوزش قبلی قابل مشاهدست

آخرین ویرایش:
دوما من وقتمو واسه تویه ناچیز هدر نمیدم که بخوام کل کنم باهات
اقا مگه داری مخ میزنی که دیگه روشون وقت نمیذاری؟ :))
وقت بذار نتیجه میده:دی

پ ن: اقا جون بچتون 2 تا خبر درست حسابی بذارید,جای کل کل و دعوا با هم.(میخوید دعوا کنین مثل مرد یه جا برید بکوبید تو سرو کله هم مارم BC زده تر نکنین)اگرم خبری نیست پست چرت و پرت ندید لطفا.(منظورم کلیه)

• Like
Reactions: SHePArd and u.s.a
گذشته از حرف های خنده دار بعضی از دوستان در باب بچه بازی! و آبرو ریزی و........(کپی رایت)
اگه سونی نتونه Geohotرو محکوم کنه(معمولا به هکر هایی از این قبیل حکم های بلند مدت و سنگین میخوره) واسه نسل بعد Geohot بدجوری اذیتش میکنه.بهتر نبود به جای مثلا 1میلیون دلار خرج وکیل و....همین پول رو میدادن به این بابا و استخدامش میکردند؟
یکی از افراد تاثیرگذار همین Geohot بود.حدس میزنم خیلی بیشتر از اونی که من و شما و سونی میدونیم توی این هک تاثیرگذار بوده

يكي ديگه يه جا كنسول يه شركت ديگه رو هك ميكنه ماها ميزنيم تو سر و كله همديگه !
اي بابا :d
كمسول شد كه شد، موافقا هكش كنن مخالفا هم همچنان اورجينال داشته باشنش !
بحث و دعوا نداره كه :)

این اقدام سونی به نظر من بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته ...سونی هر وقت پشت گوشش رو دید هکرها رو هم میبینه:d
اینو خودشم میدونه ولی خوب باید یه کاری بکنه دیگه همینطوری که نمیشه پس تکلیف بازیای انحصاریش چی میشه ؟؟ که بخواد تا بیاد توو بازار کپی میشن اینطوری کلی ضرر میکنه ..
سونی اکثر درامدش رو همین بازیهای انحصاریشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or