سومین جام فیفا 13 (جام رمضان) - Fifa13 PS3

شما برگزاری دوم جام قبل رو چطور برآورد میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    37

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
آقا من یک معذرت خواهی به حسن بده کارم، آقا به خدا من با علی آقا مدام در تماسم!!! ایشون یک خورده امروز گیر افتاده بود، حتی به نت هم دسترسی نداشتن که اینجا اعلام کنن!!! بازهم من عذر می خوام اگر بی خبر موندی!!! انشاالله که امشب اواخر شب هردو دوست عزیزمون باشن و بازی انجام بشه!!! علی آقا گفت که از ساعت یک یا یک و نیم آنلاین میشه!!! حسن آقا احتمالاً حول و حوش ساعت 2 آن میشه!!! این بازی واقعاً حساسه!!! یادآور فینال اولین دوره!!! دوست دارم حسن و علی در اوج آمادگی به مصاف هم برن که بازی قشنگی داشته باشن!!!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
به امین جان تبریک میگم و خوشحالم که از فینالیست باختم :d
بازی حساس علی و حسن هم انجام بشه تا یه پای دیگه فینال مشخص بشه :d
53952304013276134236.jpg

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
دوستان الان یک دست با امین زدم، قبلاً به هم وصل نمیشدیم!!! گفت یک سری سرچ تو اینترنت کرده، بیا امتحان کنیم ببینیم وصل میشیم یا نه!!! وصل شدیم!! ولی بعد از بازی سری آفلاین شد!!! خیلی خبره خوبیه برای کسانی که به هم وصل نمیشن!!! انشاالله بیاد بگه که چیکار کرد تا همه استفاده کنن!!!

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
حسن یکدونه باشی!!! فکر کنم تا الان علی آقا تو تمام بازی هاش گل زده داشته الا این دوتا بازی!!! معلومه که هم تو دفاع و هم تو حمله قوی کار می کنی حسن!!! با تشکر از علی آقا، انشاالله تو جام بعدی قهرمانی رو بگیری!!!!
==============================
محمود کجاست؟ الان حتماً به فکره سوپرجامه؟ محمود کوکا! کجاییی!

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
حسن جان اگر پادگان نگهم ندارن امشب 6 و 7 به بعد خواستی هستم.
فکر کنم بتونیم به هم وصل بشیم اینبار.یک سری سرچ زدم تو نت دیدم گفتن اگر dmz رو فعال کنین همه پورتها باز میشن و میشه با همه بازی کرد.حالا اگر دیدم درست شده آموزششو به همه میدم.

حساام جان دیشب باید میرفتم لالا.:D

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
فکر کنم بتونیم به هم وصل بشیم اینبار.یک سری سرچ زدم تو نت دیدم گفتن اگر dmz رو فعال کنین همه پورتها باز میشن و میشه با همه بازی کرد.حالا اگر دیدم درست شده آموزششو به همه میدم.

داداش خبرم کن من منتظرم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474

dmz؟ نمنه dmz?
محمود سوپرجام رو اگر ببازی دیگه واقعاً پرچم اهواز پایین اومده ها!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر